Licznik wskazujący czas do odrestaurowania/motywowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser766
  • Data rozpoczęcia

Co myślicie o tym pomyśle?

  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    23
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser766

Guest
Na wstępie napiszę, że był już podobny temat, ale został zamknięty z powodu braku ankiety. Postanowiłem więc ponowić.

Chodzi mi o to, że podczas przeglądania zakładki Członkowie gildii, pod avatarem i nickiem gracza, mógłby pojawić się licznik, odliczający czas, który musimy odczekać, aby ponownie można było użyć opcji Motywuj lub Odrestauruj.

W moim zamyśle miałoby to wyglądać podobnie jak licznik odliczający czas do następnego ataku, podczas przeglądania zakładki Sąsiedzi.

Myślę, że byłaby to całkiem przydatna opcja. Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser

Guest
Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami, świetny pomysł, bardzo ułatwi wszystkim życie, nie będzie potrzeby sprawdzania co 30 minut czy to już czas, czy jeszcze nie.
 

DeletedUser740

Guest
brakuje tez wskaznika czy ktos zostal juz przez nas ograbiony czy tez jeszcze nie jesli chodzi o sasiadow....
 

DeletedUser5

Guest
Pomysł godny uwagi, potrzeba jeszcze więcej głosów w ankiecie i wkrótce pomysł zgłosimy autorom gry.
 

DeletedUser766

Guest
Ciesze się, że pomysł się podoba:) Pozostaje mi tylko podziękować Team'owi za szybkie rozpatrzenie propozycji i oczywiście graczom za poparcie, Dzięki;)
 

DeletedUser

Guest
Nie zauważłem wcześniej tematu, pomysł świetny.
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej by się przydało, sam założyłem kiedyś podobny temat, ale otrzymał tylko 12 głosów.
Może niech odpowie ktoś z Supportu, zamierzacie to wprowadzić w najbliższym czasie?
 

DeletedUser1724

Guest
Jak najbardziej by się przydało, sam założyłem kiedyś podobny temat, ale otrzymał tylko 12 głosów.
Może niech odpowie ktoś z Supportu, zamierzacie to wprowadzić w najbliższym czasie?

To czy coś zostanie wprowadzone decydują właściciele IG, a nie nasza Administracja Polska :p Bryfft jedynie co może to napisać o takim pomyśle do nich i nic więcej :(
 

DeletedUser2383

Guest
jest wprowadzone tylko trza odświeżać przeglądarkę ;] F5 rządzi :haha:

- - - Zaktualizowano - - -

jest wprowadzone tylko trza odświeżać przeglądarkę ;] F5 rządzi :haha:
 

DeletedUser1724

Guest
Mi tam się jeszcze ani razu nic nie zamuliło ale to dzięki temu, że ja dbam o swój komputer niż tylko siedzieć przy nim i czekać aż coś się sypnie :D Jak to się mówi lepiej zapobiegać niż leczyć :D
 

DeletedUser

Guest
ja nic nie łykałem i też widzę czas do odwiedzin... Masowe schizy? Inna sprawa, że nie za dobrze to działa.
 

DeletedUser

Guest
Oj uzależnia, uzależnia... :DD

Ale naprawdę widzę ten czas... xd
 

DeletedUser1724

Guest
O jakim Ty czasie w ogóle mówisz bo sam się już pogubiłem i szukałem tylko nie wiem co mam szukać :D Daj jakąś wskazówkę :p


I tym akcentem powitajcie nowego Hrabię forum FoE :)
 

DeletedUser

Guest
Gratki :DD hehe

Na pasku sąsiedztwa w gildii czas do odwiedzenia widzę ;>
 

DeletedUser1724

Guest
Na pasku sąsiedztwa w gildii czas do odwiedzenia widzę ;>

o.O to i tak, że go widzisz bo nie którzy nawet i tego nie widzą :D I trza było tak od razu pisać, że o to chodzi bo ja już całą Viki przeleciałem szukając wskazówek do Twojej zagadki i guzik znalazłem tylko nici brakuje ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry