Licznik jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11683
  • Data rozpoczęcia

Czy licznik jednostek w koszarach jest potrzebny?


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser11683

Guest
IMHO przydałaby się informacja ile jednostek danego typu mamy w koszarach, np. 10 czołgów podstawowych, 11111 łotrów itp.
 

chudya

Hrabia
Oj przydałby się, ale także, żeby nie zależne były na końcu każdego rodzaju co zwłaszcza przy łotrach byłoby ułatwieniem.
 

DeletedUser5506

Guest
Krotko opisane ale tak jak nalezy, jak najbardziej za
 

DeletedUser7795

Guest
Chłopie jesteś genialny !
Zamiast ustawiania jednostek niezależnych na końcu listy, proponowałbym przycisk "pokaż tylko jednostki niezależne".
Oczywiście jestem na TAK.
 

DeletedUser625

Guest
A może zamiast w koszarach to wyświetlać to lepszym pomysłem byłoby zamiana tej mega długiej listy jak jest teraz z takimi samymi rodzajami jednostek w przeglądzie armii, na wyświetlanie 1 portret i liczba w prawym dolnym rogu ile ich mamy. W momencie dodania jednej do aktywnej armii liczba by się zmniejszała o 1 i vice versa w przypadku usunięcia z aktywnej do rezerwy.
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej za, dobry pomysł:)

Guana też dał super pomysł, tylko co jak będziesz miał np. 20 jednostek jednego typu i 15 z nim będzie rannych, a Ty akurat będziesz potrzebował te zdrowe to musiałbyś szukać, chyba że byłyby pogrupowane że zdrowe maj być pierwsze.
 

DeletedUser625

Guest
A fakt nie pomyślałem o rannych, bo zazwyczaj o to nie dbam, bo mam ich dużo. To może w takim wypadku dwie grupy. Ranne i zdrowe z licznikiem tak jak powyżej opisałem, bo w chwili obecnej jak jest ta długa lista to mam tak dużo jednostek, że przy próbie dodania do aktywnej armii gra mi zatrzymuje się na chwile.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Zamiast tego, proponuję aby wprowadzić numerację koszar tak aby było wiadomo jaka jednostka pochodzi z których koszar. Dzięki temu można byłoby znacząco łatwiej liczyć sobie ile fal danego typu można przeprowadzić podczas oblężenia.

pozdrawiam Mikekun
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
siemanko

Zamiast tego, proponuję aby wprowadzić numerację koszar tak aby było wiadomo jaka jednostka pochodzi z których koszar. Dzięki temu można byłoby znacząco łatwiej liczyć sobie ile fal danego typu można przeprowadzić podczas oblężenia.

pozdrawiam Mikekun

No spoko, szkoda tylko że mam 3000 niezależnych z jednych koszar ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Można dodać dwie opcje:
" pokaż tylko jednostki niezależne "
" pokaż zdrowe jednostki "

myślę, że będą bardzo pomocne.
 

DeletedUser8110

Guest
Od wersji 1.43 w koszarach mamy widoczną liczbę posiadanych jednostek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry