Licznik jednostek wojskowych

Czy popierasz daną inicjatywę ?

  • Nie, pomysł powinien pójść do niszczarki.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    23

Mikekun

Książę
witajcie

Chciałbym zauważyć iż do następnej aktualizacji pozostało nie wiele czasu, i niestety mała grupka osób może po 16 grudnia obudzić się. Uwaga z bólem głowy ponieważ zacznie tracić jednostki. Tak dokładnie, tracić jednostki a nie wzmacniać się. Bowiem nasi kochani programiści z gry wpadli na pomysł aby wprowadzić do naszej fajniej gry limit jednostek, który wynosiłby 2000 przy własnych jednostkach, potem jednostki są automatycznie usuwane. Jednakże mało kto pomyślał o tym że wielu graczy tak naprawdę nie wie, ile ma dostępnych jednostek wojskowych przy aktualnej zabudowie.

Dlatego też proponuję aby uniknąć dla wielu z nas w przyszłości, czy też w obecnej chwili problemu z limitem, aby dodać do menadżera zarządzania armią licznik jednostek wojskowych. Dzięki temu nigdy nie przekroczymy niesprawiedliwego limitu, a osoby mało aktywne pvp czy też gvg, w końcu ruszą do walki.

PS: Chodzi po prostu o dodanie licznika, do menadżera armii. Dzięki temu widzimy ile jednostek posiadamy.

Życzę wobec tego udanego dnia.
pozdrawiam wasz Mikekun
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3220

Guest
Jestem na tak, byłam na tak zanim pomysł powstał, więc TAK :D
P.S. Mikekun, mogłeś opisać ten problem krócej a konkretniej, bo jak znam wielu nawet go nie przeczyta.
 

DeletedUser3876

Guest
Wbrew temu, co zazwyczaj pisze Mikekun :) - Jestem na tak ;)
 

Auksacer

Wicehrabia
Oczywiście, że jestem za:)

Aż trudno uwierzyć, że oczywiste niedociągnięcia IG trzeba wpisywać jako pomysły;)
 

DeletedUser7795

Guest
Szybkie do wprowadzenia a jeszcze tego nie zrobili. Tak.
 

DeletedUser8110

Guest
Zostało już zasygnalizowane "górze", że Gracze chcieliby takiego licznika. Co się teraz z tym stanie to się okaże jeszcze.
W związku z powyższym wrzucam do Perełek :)
 
Do góry