[Perły Architektury] Licznik czasu - aplikacje mobilne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18377
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem licznika czasu dla pereł na urządzeniach mobilnych?


  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser18377

Guest
Witam,

chciałbym zaproponować małą zmianę na aplikacji mobilnej FoE.

Otóż mam na myśli dodanie licznika czasu w perłach architektury, jaki pozostał danej perle do zakończenia produkcji.
Chodzi mi o taki sam licznik, jaki jest na desktopie.

Motywacja jest prosta - ciężko planuje się zbiory na urządzeniach mobilnych. Nie wiadomo, kiedy jaka perła kończy swoją produkcję.

Jeżeli chodzi o miejsce, gdzie taki licznik na mobilce bym widział, to albo po wejściu w perłę - nawet w dolnym prawym roku po prostu licznik czasu; albo gdzieś w informacjach o perle.

Ja często grywam na telefonie w FoE i brakuje mi tej funkcjonalności.

Co Wy na to?
 

DeletedUser19167

Guest
Jestem za, albowiem siadl mi laptop i musze intuicyjnie wyczuc kiedy mam zbior z perelki. Nie tylko MI ale i innym by to pomoglo ;)
 

Markiz.

Książę
Od dawna jestem za tym, a także za wprowadzeniem zbioru całości produkcji jednym kliknięciem, co kosztuje 5 diamentów i jest dostępne w grze na kompie.
 

DeletedUser20269

Guest
Mimo iż jestem przeciwnikiem mobilki, jestem na tak. To trochę durne że nie pisze kiedy zbiory, a to faktycznie jest smutne.
 

DeletedUser11629

Guest
Niezbędna rzecz. Ale lepiej wprowadzać nowe "osiągnięcia" i inne pierdoły przydatne, jak łysemu grzebień....
 

DeletedUser18377

Guest
Jest tu jakaś moderacja, admini, czy osoby decydujące w tej kwestii? Czy tak zakładamy sobie te wątki, żeby tylko mieć jakiekolwiek złudne poczucie, że ktoś nas słucha?
 

DeletedUser16426

Guest
Jest tu jakaś moderacja, admini, czy osoby decydujące w tej kwestii? Czy tak zakładamy sobie te wątki, żeby tylko mieć jakiekolwiek złudne poczucie, że ktoś nas słucha?
Trafiłeś w sedno brakuje tutaj ludzi którzy maja faktyczny głos w takich sprawach.

Pomysł jak najbardziej dobry już dawno powinno być to zrobione.
 
Do góry