[Zgłoszone] Liczba znajomych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11857
  • Data rozpoczęcia

Zniesienie limitu liczby wysłanych zaproszeń do grona znajomych


  • W sumie głosujących
    20

Kaluta

Wójt
Mogliby chociaż dać znaczek czy jakąś informację przy znajomym czy został dodany przeze mnie czy on dodał, było by łatwiej ;)
 

DeletedUser17348

Guest
Limit do prawdziwego maksa znajomych, czyli do 140 tak. Zniesienie w ogóle limitu by móc mieć nawet cały serwer znajomych nie. ;)
 

DeletedUser20580

Guest
jak zrobią opcje motywuj wszystkich znajomych to mozna zniesc limit !!! bo klikac mi sie 100 razy nie chce
 
Ja mam trochę inne podejście do tematu znajomych. Otóż o limitach można dyskutować w nieskończoność, będą gracze za i przeciw.
Ja w tym temacie mam inne pytanie, dlaczego ludzie z gildii, nie są z automatu znajomymi (poza limitami), gdzie gildie też mają limity ilości osób w niej będących. W tej chwili muszę ich oddzielnie dodawać jak obce osoby? Czyżby gildia była obcym bytem? Może to by rozwiązało problem z dodawaniem i ilością doatkowych znajomych?
 

DeletedUser2383

Guest
Problem jest taki, że jak ludków z gildii dodasz do znajomych to blokuje Ci to 1 "slot" motywacyjny, czyli 1 szansę na bonus z Banku Nasion, dlatego też spora część topki nie dodaje gildii do znajomych.
 
Dlatego proponuję ich jako znajomych bez dodawania (taki bonus gildyjny). Czyli w oknie gildyjnym były by widoczne tawerny i nie trzeba by ich było dodawać do znajomych, aby odwiedzać ich tawernę. I wszyscy byliby zadowoleni, a gildie bardziej by uważały kogo pozyskują, zapraszają. Tak to widzę. I wilk syty i Manchester City ;)
 
Do góry