[Zgłoszone] Liczba znajomych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11857
  • Data rozpoczęcia

Zniesienie limitu liczby wysłanych zaproszeń do grona znajomych


  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser11857

Guest
Od jakiegoś czasu mamy możliwość zyskania nowych bonusów dzięki tawernie, niesety razem z pojawieniem się tawerny nie zmieniono limitu znajomych - sądzę, że powinien być on zniesiony. Ewentualnie połączony z limitem ogólnym na liczbę znajomych, tzn. teraz można zaprosić 80 ale łącznie można mieć 140 znajomych bodajże - uważam, że nie powinno być rozgraniczenia między zaproszeniami przyjętymi a wysłanymi - jeśli musi być limit to łącznie 140 i tyle. Teraz mam 100, chcę zaprosić kogoś i muszę 20 wywalić a biorąc pod uwagę, że moi znajomi też już mają ponad 80 to ich nie odzyskam... beznadzieja - po co te ograniczenie do 80 skoro "miejsc na znajomych" jest i tak 140
 

DeletedUser

Guest
jestem na TAK , pomysł jak najbardziej zasadny , te prehistoryczne limity 80 / 140 już dawno powinny być połaczone w jeden 140 lub powinna być zmodyfikowana ogólna liczba znajomych do powiedzmy 200
 

DeletedUser11857

Guest
Czy ktoś głosujący przeciw mógłby podać jakąś logiczną przyczynę takiego a nie innego głosu?
 

DeletedUser675

Guest
Czy ktoś głosujący przeciw mógłby podać jakąś logiczną przyczynę takiego a nie innego głosu?
Jakiś limit powinien być, bo może być taka sytuacja, że np. gracz #1 z danego świata może właściwie nic nie robić - każdy by chciał go dodać do znajomych, zaproszenia będą do niego spływały, co 5 minut będzie miał motywację, a tawernę cały czas pełną.

Po co zwiększać limit? Ogarniesz kilkanaście zbiorów z tawerny znajomych przy np. 500 znajomych?
Moim zdaniem lepiej niż 500 znajomych lepiej jest mieć 140 aktywnych znajomych.
 

DeletedUser

Guest
ja miale m inny pomysl lecz szukac mi sie nie chce
mianowicie:
calkowwity brak limitów, jednaksze:

maxymalna liczba osob z znajomych do zmotywowania to 300,
jesli ktos zmowtywyuje 300 znajomych to juz nie moze motywowac innych graczy.

czyli 300 to max liczba osob jakie mozna motywowac i to gracz decyduje kogo bedzie motywowac.
 

DeletedUser11857

Guest
Jakiś limit powinien być, bo może być taka sytuacja, że np. gracz #1 z danego świata może właściwie nic nie robić - każdy by chciał go dodać do znajomych, zaproszenia będą do niego spływały, co 5 minut będzie miał motywację, a tawernę cały czas pełną.

Po co zwiększać limit? Ogarniesz kilkanaście zbiorów z tawerny znajomych przy np. 500 znajomych?
Moim zdaniem lepiej niż 500 znajomych lepiej jest mieć 140 aktywnych znajomych.
Albo Ty nie zrozumiałeś pytania albo ja Ciebie nie rozumiem - limit ok ale pytanie dotyczy limitu wysłanych zaproszeń - ogólny limit 140 niech będzie ale łącznie! Nie , że przyjąć mogę 140 a sama wysłać tylko 80. gracz#1 nie dostanie 500 zaproszeń bo ogólnie znajomych można mieć 140 i zapraszający zobaczy komunikat "ten gracz nie może mieć więcej znajomych" czy jakoś tak... chodzi o limit wysłanych zaproszeń - w tej chwili jest 80 bez sensu. Chcę plany perły to aby jednego gracza zaprosić który ma perłę jaka mnie interesuje muszę wywalić 20 osób, które aktywnie odwiedzają moją tawernę. Skoro system ogarnia 140 znajomych to skąd limit zaproszeń 80?
 

DeletedUser10716

Guest
Exar Kun chyba nie umie czytać ze zrozumieniem :)

moim zdaniem ogólny limit 140 znajomych byłby dobry, chciałbym się dowiedzieć od kogoś za to, dlaczego obecnie sytuacja jest taka, dlaczego tak to wymyślono :)

Exar Kun, jak podasz skp, to będę ci czytał forum, aby było ci łatwiej xD
 

DeletedUser8110

Guest
Zgadzam się z autorem tematu, iż w związku z wprowadzeniem Tawerny, częściej wysyłane są zaproszenia do znajomych, więc czemu by ich nie ułatwić.
Pomysł zgłoszę w formie zniesienia limitu na zapraszanie znajomych w momencie posiadania już 80 znajomych. :)
Jednak w kwestii ogólnego limitu 140 znajomych, zmian nie przewiduję.
 

DeletedUser675

Guest
Exar Kun chyba nie umie czytać ze zrozumieniem
Wydało się ;P
Na początku faktycznie przeczytałem o zniesieniu limitu znajomych...
Chciałbym teraz zmienić swój głos, ale autor tematu nie dał takiej możliwości
 

DeletedUser16853

Guest
Moim zdaniem najsensowniejsza byłaby perła/kupno za srebrniki opcji przyjaciel i powiedzmy za 10k srebrników możemy rozwinąć liczbę posiadanych znajomych o kilku :) i tak do jakiejś granicy
 

DeletedUser13672

Guest
A ja proponuje wprowadzić limit znajomych do 200 bez limitu zaproszń bo obecny system utrudnia bardzo życie osoba które chcą szybko perle rozwinąc
 

DeletedUser16399

Guest
A gdzie trzeba kliknąć na "tak" ? Dając "lubię" ? ;) Bo ja jestem jak najbardziej na tak ;) Nie z merytorycznego powodu, ale z ciekawości w zasadzie. Czyli uzasadniając - bardzo jestem ciekaw jak poradzą sobie z tym developerzy w bazie przy aktualnym algorytmie, który i tak już przymula przy wystąpieniu pewnych warunków. Pomijając dane, którymi wtedy będzie musiał obracać klient. Po za tym wtedy trzeba by było pomyśleć o jakimś mass-buttonie do motywacji wybranych graczy, bo zasadniczo ja wymiękam i tak mając 140 znajomych i 80 osób w gildii, które codziennie muszę przeklikiwać. Nie wspominając już o sąsiadach, których gdy nie oram, też mógłbym dla odmiany pomotywować, co by im się za smutno nie zrobiło ;)

Jeśli jednak miało by wejść jakieś rozszerzenie - podobał mi się pomysł kupowania go za srebrniki. Bo niby czemu gracze mieli by mieć od startu full wypas odblokowany. Niech się napocą ;)
 

DeletedUser17290

Guest
80 reszta za srebrniki do 140 jak to nie wystarczy pomyślimy co dalej
ale i tak mało kto potrzebuje 140 znajomi + 40-80 gildia + 70 sąsiedzi = około 200 motywek bo sąsiedzi nie motywują xD hehe
 

DeletedUser11857

Guest
80 reszta za srebrniki do 140 jak to nie wystarczy pomyślimy co dalej
ale i tak mało kto potrzebuje 140 znajomi + 40-80 gildia + 70 sąsiedzi = około 200 motywek bo sąsiedzi nie motywują xD hehe
1. Znajomych masz też na targu - więcej znajomych, więcej możliwości. 2. zdarzyło się, że chciałam zdobyć plany perły jakiej żaden z moich znajomychj ani w gildii ani też w sąsiedztwie nikt nie ma a ponieważ wysłałam zaproszenia już do 80 osób, nie mogłam nikogo ze świata już zaprosić. 3. Nie mam nic przeciw ogólnemu limitowi 140 znajomych - piszę o zniesieniu limitu na liczbę wysłanych zaproszeń.
 

DeletedUser17290

Guest
posiłkowałem się też informacjami z forów innych graczy o podobnej tematyce, i tam też napisałem o co dokładniej mi chodzi, linki @caelian to odnośniki do części z nich
 

DeletedUser17497

Guest
@Rafal.77 Pomysł został jedynie zgłoszony do "wyższej instancji". Żeby zmiana była wprowadzona, musieliby ją przede wszystkim zaakceptować, w co szczerze wątpię żeby się stało i stanie.
 
Do góry