[Inne] Liczba negocjacji w rankingu globalnym graczy

Czy liczba negocjacji powinna być widoczna w rankingu globalnym

  • Tak

    Głosy: 36 90,0%
  • Nie

    Głosy: 4 10,0%

  • W sumie głosujących
    40

slimjim2

Baronet
Dzień dobry.

Proponuję, żeby w rankingu globalnym graczy pojawiała się także informacja o liczbie "udanych negocjacji", na kształt "wygranych bitew".

Nie wszyscy wojują zaciekle, a ranking jest niekiedy wyznacznikiem aktywności gracza, jeśli takowy więcej negocjuje niż walczy może yć błędnie postrzegany jako mało aktywny, np w kontekście przyjęcia do jakiejś gildii.

Nie jestem za dobry w przeszukiwaniu tego forum, więc może już ktoś wcześniej zgłosił taki pomysł.
 

Cromiell

Szlachcic zagrodowy
Jestem za, negocjacje to nieodzowny element tej gry i na pewno może być wyznacznikiem rozwoju danego gracza. Nie każdy preferuje rozwiązania siłowe :)
 

DeletedUser20898

Guest
Dodatkowo teraz też stawia się na negocjacje, co widać mniej więcej po nowej perle architektury jak i opcji negocjacji w GPC. Jestem jak najbardziej ZA takim rankingiem.
 

slimjim2

Baronet
Dodatkowo teraz też stawia się na negocjacje, co widać mniej więcej po nowej perle architektury jak i opcji negocjacji w GPC. Jestem jak najbardziej ZA takim rankingiem.
Skoro nawet ktoś z zespołu FoE jest za, to czy wiadomo, czy pomysł ma szansę na przedstawienie go twórcom?
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
też na TAK . walczę tylko na mapie a WG i GPC negocjuję. walk wygrałem ponad 600 a negocjacji dużo więcej . więc , jak najbardziej :)
 
Do góry