[Inne] Licytacja Przedmiotów z Inwentarza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się taki pomysł?


  • W sumie głosujących
    28

Atli

Hrabia
A ja mam lepszy pomysł co można zrobić z nadmiarem budynków takich jak Kryjówka łotrów, studnia życzeń itp:) A mianowicie fajną sprawą byłoby aby była możliwość np połączyć kilka studni w jedną o zwiększonych parametrach. ....... Czyli coś podobnego jak się zwiększało możliwości np rozlewni cydru.

Podoba mi się ten pomysł - rozwiązuje sprawę zalegających budynków, wyprawy nabierają nowego sensu, wprowadza dodatkową nutkę rywalizacji itp,itd
 

DeletedUser11629

Guest
A ja mam lepszy pomysł co można zrobić z nadmiarem budynków takich jak Kryjówka łotrów, studnia życzeń itp:) A mianowicie fajną sprawą byłoby aby była możliwość np połączyć kilka studni w jedną o zwiększonych parametrach. [...] Jeśli ktoś gra w inne gry to wie że w niektórych grach jak mamy np 10 mieczy to możemy je przekuc w jeden miecz o zwiększonych możliwościach i coś podobnego by się tutaj przydało wtedy ludzie nie trzymaliby w inwentarzu budynków i z chęcią robili eventy itp bo teraz spotkałam się ze zdaniami eeee znowu studnia i po co mi ona jak mam już 20 takich samych

Jestem na duże tak. Może dodatkowy bonus w tawernie, który umożliwiałby taką transformację?
 

Atli

Hrabia
iza82 - zgłoś swój pomysł. Pewno przydada się to tyle co buty psu, ale próba nie strzelba.

 

DeletedUser19136

Guest
A dziękuje wszystkim którym się mój pomysł spdobał, Może palne bzdure, ale jestem nowa na forum i tak naprawde to nie wiem jak i gdzie zgłosić ten pomysł:(
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
W tym dziale (Pomysły). Naciśnij znak + po prawej stronie na dole ekranu. Dodaj też ankietę 8>
Chętnie zagłosuję na TAK :D
 

DeletedUser19136

Guest
Super Atli że że dałaś temat do pomysłów. Mi by schodziło i schodziło niewiadomo ile i pewnie bym go nie dodała:) Dzięki:)
 
Do góry