[Inne] Łatwiejszy dostęp do okna Perły Architektury

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser675
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tego? Gdzie powinien się znaleźć przycisk?

  • TAK - w lewym górnym rogu ekranu

    Głosy: 7 58,3%
  • TAK - na dole po lewej

    Głosy: 2 16,7%
  • TAK - w innym miejscu (napiszę w jakim)

    Głosy: 2 16,7%
  • NIE, jestem przeciwny wprowadzeniu tego ułatwienia

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser675

Guest
Obecnie, żeby przejść do okna "Perły Architektury, którę buduję" trzeba: kliknąć na nazwę miasta w lewym rogu (okienko ładuje się u mnie 3 sekundy), kliknąć na zakładkę Wiadomości, a potem na Perły Architektury.

Dlaczego ta opcja jest schowana tak głęboko?

Proponuję wprowadzenie dostępu do Pereł Architektury z ekranu gry. Tak, jak można wejść do inwentarza czy wiadomości jednym kliknięciem, tak samo powinna być możliwość wejścia do Pereł Architektury.

Proponuję, żeby przycisk do tego znajdował się w lewym górnym rogu ekranu lub na dole po lewej. W zasadzie jest mi obojętne gdzie. Możecie oczywiście dawać swoje propozycje.

Zobacz też: http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=11912
Założyłem osobny temat, bo każdy może mieć inne zdanie na temat tych dwóch funkcjonalności.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak już pisałem w temacie o historii zdarzeń, skrót do pereł byłby z mojej perspektywy nawet bardziej przydatny niż historia zdarzeń. Umiejscowienie w lewym górnym rogu byłoby ok, z tymże nie wiem, czy obie te opcje w tamtym miejscu to już by nie było troszkę za dużo. Nie mniej popieram stworzenie skrótu do pereł.
 

astrotaurus

Hrabia
Jestem zdecydowanie za ułatwieniami tego typu. Niewielkie powiększenie głównego panelu poleceń czy przedłużenie paneli bocznych jeśli nawet z zagęszczeniem paska górnego byłyby problemy (jak z wyświetlaniem liczb kasy i młotków) mnie by nie zabolało.
 

DeletedUser15092

Guest
Obecnie, żeby przejść do okna "Perły Architektury, którę buduję" trzeba: kliknąć na nazwę miasta w lewym rogu (okienko ładuje się u mnie 3 sekundy), kliknąć na zakładkę Wiadomości, a potem na Perły Architektury.

Dlaczego ta opcja jest schowana tak głęboko?

Proponuję wprowadzenie dostępu do Pereł Architektury z ekranu gry. Tak, jak można wejść do inwentarza czy wiadomości jednym kliknięciem, tak samo powinna być możliwość wejścia do Pereł Architektury.

Proponuję, żeby przycisk do tego znajdował się w lewym górnym rogu ekranu lub na dole po lewej. W zasadzie jest mi obojętne gdzie. Możecie oczywiście dawać swoje propozycje.

Zobacz też: http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=11912
Założyłem osobny temat, bo każdy może mieć inne zdanie na temat tych dwóch funkcjonalności.

Jestem za. Zagłosowałem na pierwszą opcje, ale tak naprawdę to dla mnie obojętne gdzie ten przycisk będzie :)
 

DeletedUser675

Guest
Odświeżam temat. Czy jest szansa na wprowadzenie tego lub zgłoszenie tego do "centrali"?
 
Do góry