[Inne] Łatwiejszy dostęp do historii wydarzeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser675
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?Gdzie powinien się znaleźć przycis

  • TAK - w lewym górnym rogu ekranu

    Głosy: 12 50,0%
  • TAK - jak dodatkowy guzik w menu na dole po lewej

    Głosy: 6 25,0%
  • TAK - w innym miejscu (napiszę w jakim)

    Głosy: 4 16,7%
  • NIE, jestem przeciwny wprowadzeniu tego ułatwienia

    Głosy: 2 8,3%

  • W sumie głosujących
    24

DeletedUser675

Guest
Obecnie, żeby przejść do historii wydarzeń trzeba: kliknąć na nazwę miasta w lewym rogu (okienko ładuje się u mnie 3 sekundy), kliknąć na zakładkę Wiadomości, a potem na Historię wydarzeń.

Dlaczego tak często używana opcja jest schowana tak głęboko?
Ja bardzo często tam wchodzę i trochę męczące jest przedzieranie się przez kilka okienek.
Zdecydowanie częściej wchodzę tam, niż np. na przycisk Otwórz forum, Ranking i gildia, czy Mapy gildii.

Oczywiście historia wydarzeń wyświetla się przy każdym wejściu do gry, jeśli zdarzyło się coś nowego (a tak jest prawie zawsze, chyba że ktoś co 5 minut wchodzi do gry), ale czasami chcę np. sprawdzić powtórki walki, kto i czym mnie zaatakował. A po obejrzeniu jednej walki, po powrocie okno Historii wydarzeń już znika i trzeba do niego wchodzić jeszcze raz. Innym razem chce sprawdzić kto/kiedy odszedł/doszedł do gildii. Najczęściej jednak sprawdzam moje pozycje w turniejach.

Dlatego proponuję wprowadzenie dostępu do Historii wydarzeń z ekranu gry. Tak, jak można wejść do inwentarza czy wiadomości jednym kliknięciem, tak samo powinna być możliwość wejścia do Historii wydarzeń, bo to jest często używana opcja.

Proponuję, żeby przycisk do tego znajdował się w lewym górnym rogu ekranu. Ale możecie oczywiście dawać swoje propozycje.
 

DeletedUser

Guest
Lewy górny róg ekranu to moim zdaniem byłoby dobre miejsce na takie usprawnienie. Z mojej perspektywy równie przydatnym byłoby "wyciągnięcie" w tamto miejsce skrótu do rozwijanych pereł architektury, aczkolwiek historia zdarzeń pod ręką to także dobra propozycja.

Jestem za.
 

DeletedUser675

Guest
Przez przypadek zagłosowałem na drugą opcję zamiast na pierwszą... Weźcie to pod uwagę przy liczeniu głosów ;)
Miało być w lewym górnym rogu:)
 

DeletedUser15092

Guest
Obecnie, żeby przejść do historii wydarzeń trzeba: kliknąć na nazwę miasta w lewym rogu (okienko ładuje się u mnie 3 sekundy), kliknąć na zakładkę Wiadomości, a potem na Historię wydarzeń.

Dlaczego tak często używana opcja jest schowana tak głęboko?
Ja bardzo często tam wchodzę i trochę męczące jest przedzieranie się przez kilka okienek.
Zdecydowanie częściej wchodzę tam, niż np. na przycisk Otwórz forum, Ranking i gildia, czy Mapy gildii.

Oczywiście historia wydarzeń wyświetla się przy każdym wejściu do gry, jeśli zdarzyło się coś nowego (a tak jest prawie zawsze, chyba że ktoś co 5 minut wchodzi do gry), ale czasami chcę np. sprawdzić powtórki walki, kto i czym mnie zaatakował. A po obejrzeniu jednej walki, po powrocie okno Historii wydarzeń już znika i trzeba do niego wchodzić jeszcze raz. Innym razem chce sprawdzić kto/kiedy odszedł/doszedł do gildii. Najczęściej jednak sprawdzam moje pozycje w turniejach.

Dlatego proponuję wprowadzenie dostępu do Historii wydarzeń z ekranu gry. Tak, jak można wejść do inwentarza czy wiadomości jednym kliknięciem, tak samo powinna być możliwość wejścia do Historii wydarzeń, bo to jest często używana opcja.

Proponuję, żeby przycisk do tego znajdował się w lewym górnym rogu ekranu. Ale możecie oczywiście dawać swoje propozycje.

Jestem za. Zagłosowałem na pierwszą opcje, ale tak naprawdę to dla mnie obojętne gdzie ten przycisk będzie :)
 

DeletedUser

Guest
zaledwie pare H temu sam to zaproponowalem - temat dubel

//EDIT
chce zaglosowac na TAK (ogolne) lub TAK (lewy dolny rog )
ale nie ma takiej opcji - wazne by hist i perly byly na ekranie glownym
 

DeletedUser15959

Guest
Rozwiązanie :

e05fcad852154.jpg

http://zapodaj.net/e05fcad852154.jpg.html
 

DeletedUser14004

Guest
Jestem za lewym górnym rogiem - nie będzie nic zasłaniać, a tylko pozwoli na łatwiejszy dostęp do przycisku.

P.S. Edytuj ankietę, aby dało się zmienić głos, bo ludzie mogą się pomylić :p

//PablooS
Edytowano. W sumie racja :).
 

DeletedUser11629

Guest
Ja zaglosowalam za opcja nr 2, bynajmniej nie omylkowo :)
 

DeletedUser675

Guest
Odświeżam temat. Czy jest szansa na wprowadzenie tego lub zgłoszenie tego do "centrali"?
To jest bardzo często używany element gry.
 

DeletedUser16874

Guest
Podpisuję się obiema rękoma, zarówno za historią wydarzeń (a co za tym idzie dostępem do wież - dla mnie bardzo ważne) oraz za listą wspieranych pereł. Do tych dwóch okien powinien być zdecydowanie łatwiejszy dostęp!
Wydaje mi się, że najodpowiedniejsze miejsce to menu w dolnym lewym rogu - wystarczy poszerzyć to okno i dodać dwa przyciski.
 

DeletedUser17290

Guest
moim zdaniem tak jest bardzo dobrze:
a na historii sortowanie powinno mieć opcję auto zapamiętania i jakąś do powiększenia miejsc "na graczy" na jednej stronie historii.
oraz poprawione oznaczniki obecności w tawernie, ale o tym pisałem już w innym wątku.
i dodać bocję sortowania tylko osób obecnych w tawernie.
 
Do góry