Lato w Forge of Empires 2019

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Final.png

Zdobywaj dublony z zadań. Używaj ich, aby zakręcić kołem i zdobyć niesamowite nagrody - w tym zupełnie nowe budynki!


Drodzy Gracze Forge of Empires,

Lato już trwa, i w tym roku wracamy na Forge Island, aby wziąć udział w corocznym Letnim festiwalu! Gdy tylko tam dotrzecie, posłuchajcie miejscowego Gubernatora, który uraczy Was niesamowitymi opowieści z ubiegłego roku oraz zaoferuje Wam szansę zakręcenia tajemniczym „Kołem Fortuny”. Zakręćcie z całych sił i sprawdźcie jakie nagrody przygotowaliśmy dla Was w tym roku! Obejrzyjcie poniższy filmik, gdzie dwóch projektantów Forge of Empires - Micha and Kurt - opowiedzą więcej o samym evencie!


Do wygrania są niesamowite nagrody, więc wejdźcie na pokład już od 1 sierpnia! Jeśli nie mieliście szansy wziąć udziału w naszych poprzednich wydarzeniach, teraz macie okazję konkurować z sąsiadami, aby ubiegać się o niektóre ze starszych przedmiotów eventowych, a także o nowe przedmioty letnie.

Aby zakręcić kołem, potrzebujecie Dublonów, które zarówno Gubernator, jak i miejscowa piratka Jane chętnie Wam zapewnią... oczywiście w zamian za wykonywanie zadań. Możecie od razu przejść przez pierwsze 34 zadania. Po ich ukończeniu będziecie mogli wykonywać zadanie dziennie do końca eventu. Prawdopodobnie będziecie mieli kilka z nich już dostępne, gdy do nich dotrzecie, ponieważ zaczynają się odblokowywać już od pierwszego dnia eventu.

Aby przejść do Koła Fortuny, kliknijcie pasek w lewym górnym rogu ekranu:
SE2.png

Po otwarciu okna eventu zobaczycie koło, a także przyciski do „zakręcenia” lub „odświeżania i zakręcenia”. Kliknijcie „zakręć”, aby spróbować swoich sił w nagrodach znajdujących się obecnie na kole lub „odśwież i zakręć”, aby wyczyścić koło i otrzymać nowy zestaw nagród! Nie martwcie się, jeśli odświeżycie koło, nadal otrzymacie nagrodę po odblokowaniu nowych nagród. Pamiętajcie, że dzielicie koło z Waszymi sąsiadami - po odświeżeniu jest ono odświeżane dla wszystkich (dodatkowe odświeżenie będzie miało miejsce podczas wymiany sąsiadów).
Oznacza to również, że kiedy zdobędziecie nagrodę, nie ma jej dla wszystkich! Najnowsze wygrane są wyświetlane w dolnej części okna, dzięki czemu możecie mieć oko na to, kto wygrywa nagrodę.

SE-New.png

Kręć kołem!

Aby zakręcić kołem, musicie najpierw zdobyć Dublony. Jak wspomniałem, możecie je zdobyć, wykonując letnie misje lub znajdując je w losowych wydarzeniach wokół miasta. Możecie także użyć Diamentów, jeśli nie możecie się oprzeć oczekiwaniu na następny obrót! Jedno zakręcenie kosztuje jeden Dublon i daje jedną nagrodę. Alternatywnie możecie „odświeżyć i zakręcić”, aby przywołać cały nowy zestaw nagród dla swojego sąsiedztwa. Bez względu na to, co wybierzecie, zawsze wygracie nagrodę!

SE1.png

Nagrody

Nagrody wyświetlane na kole są dostępne dla wszystkich Graczy w Waszym sąsiedztwie, i każdy z nich może je zdobyć przed Wami. Nagrody są losowe, ale nie martwcie się, każde koło ma coś specjalnego, co można wygrać.

Najbardziej wyjątkowe nagrody otoczone są złotym pierścieniem, wygrać je może tylko jedna osoba. Ulepszenie Statku oraz Zestawy wyboru, które zaprezentowaliśmy w zeszłym roku, będą również dostępne na niektórych kołach. Oprócz tego w tym roku dostępny jest nowy Zestaw wyboru który oferuje jeden z trzech Posterunków Straży, małą dekorację o specjalnej zdolności. Najczęściej spotykane nagrody mogą być zdobyte aż przez 4 Graczy (możecie zobaczyć, ile każdej nagrody pozostało w kręgu otaczającym obraz nagrody). Jeśli, na przykład, wygracie jedną z konkretnych nagród, w których dostępne są cztery, jest ona usuwana z koła i tylko trzy z nich pozostaną do wygrania przez sąsiadów. Trwa to aż do wyczerpania wszystkich nagród w kole, w którym to momencie koło jest automatycznie odświeżane nowym zestawem nagród.

Jak zapewne zauważyliście, mapa wyświetlana obok koła jest w tym roku trochę inna. Aby zdobyć główną nagrodę, musicie wyruszyć w fantastyczną podróż! Ale jak poruszać się po morzu niebezpieczeństw? Po każdym obrocie koła otrzymacie kompas! Użyjcie go, aby przejść przez mapę. Użycie kompasu spowoduje losowe przesunięcie statku o 1-3 miejsca na mapie. Gdy dotrzecie do końca, X oznacza miejsce, otrzymacie nagrodę główną! Mapa zostanie wtedy zresetowana i będziecie mogli ponownie rozpocząć nową epicką podróż.

Oprócz niektórych przedmiotów ze starszych eventów mamy oczywiście nowe nagrody: Bocianie gniazdo(ulepszyć można do 8-go poziomu), trzy różne Posterunki Strażnicze i specjalne letnie portrety. Bocianie gniazdo nie wymaga motywowania, ani nie można go splądrować i w zależności od poziomu może dostarczyć Monety, Zaopatrzenie, Medale, Punkty Rozwoju, Towary, a nawet Diamenty (pamiętajcie, że prawdopodobieństwa nie są takie same).
upgrade_kit_crows_nest.png
NewGif.gif

Spójrzcie także na trzy nowe budynki dekoracyjne (1x2), które również możecie zdobyć podczas eventu:​

D_MultiAge_SummerBonus19Royal.png
D_MultiAge_SummerBonus19Trader.png
D_MultiAge_SummerBonus19Pirate.png

Królewska strażnica Zadowolenie - Bonus do Obrony Strażnica handlarza Zadowolenie - Bonusy do Monet i Zaopatrzenia Piracka strażnica Zadowolenie - Bonus do Ataku

summer18_separator.png

Jak już wspomnieliśmy, Bocianie gniazdo jest nową Specjalną Nagrodą. Niemniej nadal możecie zdobyć budynek Statek i zestawy ulepszeń z zeszłorocznego eventu jako rzadkie nagrody na kole:

summer18_upgradeship.png

Statek
7x3
summer18_upgradeitemsmall.png

Oczywiście, aby ulepszyć Statek, będziecie musieli zakręcić kołem, aby ,mieć szanse na jeden z nich!

summer18_separator.png

Na koniec, jak zawsze, będziecie mogli podzielić się postępami ze znajomymi czy sąsiadami, wybierając jeden z czterech portretów tematycznych.

Portraits%20New3.png

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam kręcenie kołem i wygrywanie nagród. Będziecie mogli to robić do 23 sierpnia.

Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi opiniami, możecie to zrobić tutaj -> klik.

Dziękujemy, że jesteście z nami i... słonecznego lata! :)

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Ostatnia edycja:
Do góry