Lato 2022 - dyskusja

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Cena chyba rośnie proporcjonalnie do ilości nagród w skarbonce. U mnie w tej chwili jest koszt 2995 diamentów
:D
 

anaconda8

Baron
Chciałbym się zapytać co to jest za promocja za odbiór dodatkowych nagród w skrzynkach ? Z 1000 diaxów na 1200 ? Niezły marketing mają w tej firmie - nie powstydziliby się nawet największe szuje z wiejskiej
Jest to jak zwykle 'wielga' promocja i równie wielka ściema. Dodam tylko że nagrody do odebrania za opłatą to nie są nagrody, to jest towar. Bo trzeba go kupić. Przypomina mi to triki stosowane przez obwoźnych sprzedawców cudownych garów które same gotują wspaniałe potrawy, uzdrawiającej pościeli z kociej wełny i niesamowitej maści z uszu węża na wszelakie choroby i bolączki dnia codziennego. Oni też z reguły oferowali 'nagrody'. Za drobną opłatą oczywiście. :p;):p
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Chciałbym się zapytać co to jest za promocja za odbiór dodatkowych nagród w skrzynkach ? Z 1000 diaxów na 1200 ? Niezły marketing mają w tej firmie - nie powstydziliby się nawet największe szuje z wiejskiej

Standardowa cena tych nagród to 1800. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że ta liczba z takim przekreśleniem może być myląca i wygląda łudząco podobnie do 1000.
Dlatego zgłosiliśmy to odpowiednim osobom, które wprowadzą stosowne zmiany w wyświetlaniu.
 

Jake Long

Baron
Skoro jesteś taki pro kozak, no-life nie mający żadnego celu w życiu poza grą, to na pewno stać Cię na rozbijanie świnki skarbonki, masz pewnie zachomikowane dziesiątki tysięcy diamentów więc nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zdobył sobie ulepszenia w ten sposób zamiast płakać że usunęli skrzynki.
Potraktuję to jako obelgę, ponieważ nie należę do tej grupy osób. Jestem doskonale świadomy tego, iż:
Ale wiecie, że przed skrzynkami było dodatkowe ulepszenie do zdobycia z linii zadań? Potem zastąpili ulepszenie skrzynką, w której było ulepszenie i inne bonusy. Bez skrzynki tracimy więc tylko bonusy, za to na linię zadań wraca ulepszenie. Dalej będziemy mogli ulepszyć budynek na max bez wydawania diamentów.
Wcześniej sytuacja wyglądała w powyższy sposób. I to w jaki sposób potraktowano skrzynki było czystym pokazaniem, że InnoGames daje i zabiera kiedy sobie chce i ma w nosie opinię aktywnej społeczności.
I nie, nie mam zachomikowanych dziesiątek tysięcy diamentów. I pewnie wszyscy ci którzy te ilości posiadali nie ruszała ta zmiana. Ale zmiana ta rusza aktywnych graczy początkujących odcinając im dostęp do większej ilości startowych punktów rozwoju oraz dawania takich przedmiotów jak przechowajki budynków czy wiaderka, które przy dynamicznym rozwoju są stale eksploatowane.
 

piotresz

Hrabia
Napisano kiedyś, że to całe koło to tylko wizualizacja losowania nagrody i naciskanie stopu nie ma żadnego znaczenia.
A ponieważ ten element jest najbardziej wkurzający lepiej byłoby go całkowicie usunąć.
Interakcja absolutnie zbędna.
 

ucel

Baron
Napisano kiedyś, że to całe koło to tylko wizualizacja losowania nagrody i naciskanie stopu nie ma żadnego znaczenia.
A ponieważ ten element jest najbardziej wkurzający lepiej byłoby go całkowicie usunąć.
Interakcja absolutnie zbędna.
Nie do konca. Nacisniecie stopu zmniejsza czas miedzy kolejnymi losowaniami. Jest to istotne gdy bijesz sie z kims o nagrode na kole i kazda sekunda sie liczy.
 

leniwy

Rycerz
Dla tych, którzy cały dzień czatują na to aż sąsiad odświeży koło, żeby podebrać mu nagrodę, to event super.
To akurat jest broń obusieczna, możesz podebrać, a możesz też ułatwić sąsiadowi. Fakt, że nie odświeżam koła tylko czekam na to co chcę, ale w 99% było to opuszczone koło, a i tak kręciłem kilka razy z sąsiadem. Dwa razy ja wygrałem, dwa razy sąsiad, raz pod wozem, raz na wozie. Nie ma reguły.
 

Redzik

Szlachcic zagrodowy
A ile dublonów mieliście z wydarzeń losowych, bo ja jeszcze takiego nie miałem...
 

chemik12

Wicehrabia
Dla tych, którzy cały dzień czatują na to aż sąsiad odświeży koło, żeby podebrać mu nagrodę, to event super. Dla reszty już nie bardzo.
To cię zaskoczę. Tylko raz miałem sytuację że sąsiad również czekał na daną nagrodę i do niej uparcie odświeżał. Zazwyczaj sąsiedzi zdejmują z koła co się tylko da i dopiero odświeżają (nagroda złota dawno zdjęta). I by być sprawiedliwym również odświeżam koło. Nie mniej to zdejmowanie wszystkiego co się da, gdy złotej nagrody dawno już nie ma jest dla mnie zaskoczeniem - bo sąsiadów mam z pasa i wydawało mi się że są już tam tylko doświadczeni gracze. Pozory chyba jednak mylą....
 

Marik

Książę
35 dublonów bez nagrody dnia podbije ktoś stawke? Swoją drogą z tego typa co wymyślił taką mechanike musiałbyć niezły pustak. Kto normalny wyda jakikolwiek hajs skoro trafienie dziennej graniczy z cudem. Na szczęście to jeden z eventów na który mam z górki
 

kloc2

Rycerz
a jak nową nagrodą było bocianie gniazdo to ten event wyglądał inaczej czy też było koło?
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
To cię zaskoczę. Tylko raz miałem sytuację że sąsiad również czekał na daną nagrodę i do niej uparcie odświeżał. Zazwyczaj sąsiedzi zdejmują z koła co się tylko da i dopiero odświeżają (nagroda złota dawno zdjęta). I by być sprawiedliwym również odświeżam koło. Nie mniej to zdejmowanie wszystkiego co się da, gdy złotej nagrody dawno już nie ma jest dla mnie zaskoczeniem - bo sąsiadów mam z pasa i wydawało mi się że są już tam tylko doświadczeni gracze. Pozory chyba jednak mylą....
Niektórzy kręcą kołem tylko, żeby zdobyć ruchy, nie dla nagród. Choć też mnie to dziwi, bo gdy mogę wygrać coś sensownego, choćby na handel, to wolę wybrać tę drogę, niż zbierać śmieci, które cokolwiek były warte kilkanaście epok temu.
 

Jake Long

Baron
Napisano kiedyś, że to całe koło to tylko wizualizacja losowania nagrody i naciskanie stopu nie ma żadnego znaczenia.
A ponieważ ten element jest najbardziej wkurzający lepiej byłoby go całkowicie usunąć.
Interakcja absolutnie zbędna.
ciekawostka, ale to właśnie tak działało jak pierwszy raz wprowadzono ten rodzaj eventu. czas na wciśnięcie stopu miał znaczenie. Teraz to nagroda losuje się w momencie kliknięcia guzika "zakręć". Guzik stop jest dla picu.

35 dublonów bez nagrody dnia podbije ktoś stawke? Swoją drogą z tego typa co wymyślił taką mechanike musiałbyć niezły pustak. Kto normalny wyda jakikolwiek hajs skoro trafienie dziennej graniczy z cudem. Na szczęście to jeden z eventów na który mam z górki
Wyżej pisałem, rok temu miałem 37 dublonów. Nie resetowałem koła.
Osobiście też czatuję na osoby które resetują kółko. Ale i tak często wygląda to tak, że ja zrobię 6-7 obrotów, a jakiś sąsiad zrobi jedno i cyknie złotą nagrodę. :p I jakiś inny zresetuje ponownie.

Hmm, ciekawie ten event wygląda jak gracz mający 9 multików, multikami resetuje koło, a głównym poluje na złotą. Widywało się graczy o takim samym nicku, ale innych cyferkach po nazwie, w sąsiedztwie jeszcze do tego. Nikt nie wmówi mi że te konta to nie multiki, założone tylko po to aby bawić się w tym evencie.
 
Do góry