Lato 2021 - dyskusja

Królo

Rycerz
W sumie nie ma tragedii. Nie licząc głównego a 3 poboczne - na jednym zrobiłem max eventowki bez diamentów, na 2gim wydałem 110 - brakło jednego oczka a czort wie czy jutro będzie dublon. Na 3cim 500diax. Nie skupiałem tam się na nagrodach po prostu chciałem wszędzie piraty ;)
 

Markiz.

Książę
Nie czepiam się, tylko myślę, jak można dziewięciopoziomowy budynek zbudować/podnieść na poziom nr 10 ;)
 

Borisel

Hrabia
Event dość udany - kryjówka piratów max , dostawione kilka kotwicowisk kapitana i dające pr . Jedynym mankamentem były dość rzadkie dublony w znajdźkach - w ciągu całego eventu może tylko 3 znalazłem - a codziennie zbierałem znajdźki
 
Czy te dostawki są w jakikolwiek sposób opłacalne?
8 Obrony w ataku, 4 PR i 9 Towaru na 10 kratek?
Sama kryjówka to tak, można kilka postawić, ale te dostawki?
Tak samo opłacalne jak w Terakotowej winnicy. Jedne bardziej, inne mniej, niektóre wcale. Zależy od indywidualnej polityki włodarzy miast. Ja kilka różnych dostawiłam, ale bardziej dla estetyki. Gdyby była dostawka z bonusem do ataku, tak jak była w winnicy, pewnie bym tylko na nich się skupiła, ale tak... Zawsze jakiś tam bonus wpadnie, jeść nie woła, a jak zacznie to się wywali :D Pamiętajmy, że co gracz, to inne podejście. Jeden poleci na wszystko, co daje PRy, drugi na każdy budynek produkujący towary, trzeci z kolei na wszystko, co daje procent do ataku. A znajdzie się i czwarty, który lubi, gdy wszystko przypomina mu zagraconą meblościankę w babcinym mieszkaniu, niezależnie od realnej wartości znajdujących się w niej przedmiotów, wyłączając z tego wartość sentymentalną. Znajdujących się, rzecz jasna, w meblościance. Nie babci.
 

Borisel

Hrabia
Czy te dostawki są w jakikolwiek sposób opłacalne?
8 Obrony w ataku, 4 PR i 9 Towaru na 10 kratek?
Sama kryjówka to tak, można kilka postawić, ale te dostawki?


Oczywiście że są nieopłacalne - już na jej miejsce wstawianie posterunków wartownika jest bardziej opłacalne . No ale po pierwsze miałem dużo wolnego miejsca , po drugie ładnie mi się komponuje w "osiedlu" morskim , po trzecie bonus który jest przydatny , po czwarte i tak pewnie część sprzedam u handlarza . Na razie fajnie jest ułożone , nie zawadza nigdzie - niech sobie stoi .
 

Auraya

Hrabia
jak ktoś lubi pr-ki to opłacalne bardziej niż świątynia... można sobie jeszcze skoordynować z BG, tym bardziej, że wiadomo co kryjówka piratów będzie dawać
 
Do góry