Lato 2021 - dyskusja

piotresz

Hrabia
Nagroda główna dość duża bo 5 na 6 kratek ale 33% do ataku [dla Wenus] to też nieźle.
40 PR też się przyda, oczywiście jeśli się trafi
A w kole fortuny kolejne bitwy o Willę i Bocianie Gniazdo czyli będzie się działo
 

Borisel

Hrabia
Fakt - nagroda główna zacna - atak i 40 PR (co w sumie jest najwyższym wynikiem jeśli chodzi o budynki eventowe) jest bardzo atrakcyjna . Mimo , że niewiele większy od bociana - to jednak skasuję jednego bociana i postawię tą melinę dla piratów . Jedynym plusem bociana jest możliwość zdobycia diamentów - dlatego trzymam te budynki - więc bez żalu mogę skasować to . A jeśli by się udało jeszcze dorwać przyklejki do głównej nagrody - to miód i cud . Zastanawia mnie tylko czy mogę przykleić je jeden obok drugiego czy tylko wokół głównego budynku
 

Borisel

Hrabia
"Uwaga - aby bonusy z tych budynków łańcucha zadziałały - muszą one być podłączone do głównego budynku kryjówki piratów, jeśli nie zostaną podłączone nie będą dawały żadnych specjalnych bonusów."

Z tego tekstu , który ja zrozumiałem to chodzi żeby przyklejki zadziałały muszą stykać się z budynkiem głównym . Dlatego mam małą zagwostkę

Przy okazji mała zagadka : co jest nie tak na screenie ?

miasto.jpg
 

Markiz.

Książę
Przy okazji mała zagadka : co jest nie tak na screenie ?
Zmarnowany teren na zbyt wiele dróg.

" Do kryjówki piratów można dodać również dekoracje, które tworzą z nią łańcuch. Gdy zostaną z nią połączone, zapewnią dodatkowe bonusy i zdecydowanie warto im się przyjrzeć! "
Nie stworzysz łańcucha ustawiając dekoracje wokół budynku głównego ;)
Na ekranie podczas ładowania się gry jest narysowane jak należy ustawić dekoracje przy Kryjówce Piratów
 

dawid17612

Hrabia
z tego co widze zmarnowane bardzo dużo miejsca,
całego miasta nie widać ale moim zdaniem jakies 6-9 rozszerzeń w plecy, max 13

napisz na priw, jak jesteś zainteresowany przebudową.

Budynek ewentowy z tego ewentu jest jak Zestaw winnica
 

mastika

Wicehrabia
"Uwaga - aby bonusy z tych budynków łańcucha zadziałały - muszą one być podłączone do głównego budynku kryjówki piratów, jeśli nie zostaną podłączone nie będą dawały żadnych specjalnych bonusów."

Z tego tekstu , który ja zrozumiałem to chodzi żeby przyklejki zadziałały muszą stykać się z budynkiem głównym . Dlatego mam małą zagwostkę

Przy okazji mała zagadka : co jest nie tak na screenie ?
wyższemu pociągowi brakuje wagonika :) a co do doklejanek, giera pokaże białym podświetleniem gdzie ustawiać łańcuszek :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager

dawid17612

Hrabia
mam pytanko a raczej 2 :)
1. czy z śmieci wokół miasta (zdarzenie losowe) wypadają Dublony
2. czy można dostać informacje czy każdy gracz dostanie choć raz tego dublona z tych śmieci dziennie, czy jest to nie zależne od % szansy, to chciałbym wiedzieć czy ten % jest 2-5% czy mozę 8-10%.

bo nie chcem robić sobie nadziei jak to tylko 2% szansy, i jak na pore roku Lato ten ewent w przeciwieństwie do innych słabiej wypada
 

anaconda8

Baron
mam pytanko a raczej 2 :)
1. czy z śmieci wokół miasta (zdarzenie losowe) wypadają Dublony
2. czy można dostać informacje czy każdy gracz dostanie choć raz tego dublona z tych śmieci dziennie, czy jest to nie zależne od % szansy, to chciałbym wiedzieć czy ten % jest 2-5% czy mozę 8-10%.

bo nie chcem robić sobie nadziei jak to tylko 2% szansy, i jak na pore roku Lato ten ewent w przeciwieństwie do innych słabiej wypada
Dostałam już dublona za śmieć więc raczej wypadają ale na pewno nie jest to zbyt częste więc nie liczyłabym na codzienne znajdywanie dublonów za śmieci. Myślę że prawdopodobieństwo 2-5% to dobry szacunek więc jak znajdziesz jednego dublona raz na dzień czy dwa to możesz się uważać za ekstra szczęśliwego gracza. Mnie to raczej nie grozi. ;)

W ogóle rozleniwiłam się przez wyjazd więc pewnie ten event nie będzie na liście moich priorytetów. No i nie mam miejsca na nagrodę główną. Tak jakoś wyszło. :p
 

dawid17612

Hrabia
2% niby tak ale jak na Ewent z Pory roku gdzie na Wiosne mamy lampiony lub drzewka Sakury, to fajnie to widac, szkoda że w każdej tak niema.
 

dawid17612

Hrabia
20 kropek jedna nagroda,
Ewentowy to 9 poziomów, czyli
16-18 nagród trzeba zdobyć,
20 monet =1750 diaksów,
20 monet wystarczy na 2 nagrody a raczej powinno, a jak poszczęci się komuś to na 2,5

powiedzmy że 7 zestawów wystarczy przeciętnemu graczowi.
7x1750=12.250

choć moim zdaniem wystarczy 5-6 paczek diaksów, ale najlepiej poczekać do końca ewentu

Dlaczego tak?
ponieważ w pewnym momencie będzie podstawa, a później zaraz ulepszenie, oraz zależy jak ten ewent ci pójdzie
 

Detaus

Szlachcic zagrodowy
Fajny ten event w tym roku. Wystarczy wcisnąć przycisk "Odśwież i zakręć" i od razu widać co się wygrało. Nie trzeba klikać przycisku "Stop". Taka mała losowość (niespotykana jak na standardy Inno).
Zapomniałem że ta nagroda była losowa - więc losowość nadal jest, no ale chociaż nie muszę silić się na wciśnięcie w odpowiednim momencie Stopa.
Tak na przyszłość proszę o dołożenie przycisku "Płyń na koniec świata" obok obecnego "Płyń" aby wydać za jednym kliknięciem wszystkie możliwości ruchu. Siedziałem i klikałem "Płyń", a w tym czasie na komórce czytałem artykuł, bo kompletnie nie było sensu patrzeć na cudowną animacje kompasu i efektu płynięcia.
Ponarzekał ... skończył.
 

red speed

Szlachcic
Podsumowanie mojej sytuacji w evencie to zbudowałem wille do 10 poz a starą która miała 6 do 10 podniosłem kryjówka poziom 9, zadania ukończone tylko dodatki do kryjówki takie sobie ale jestem zadowolony
 
Do góry