Łańcuszki czy arki 1,9?

Status
Zamknięty.

pikasiak

Szlachcic zagrodowy
Bardziej mi chodziło, że skoro sam muszę wbić kilka punktów to czemu nie zrobić tego poprzez łańcuszki zawsze jakaś marginalna szansa zwrotu jest, jak nie w pr to w planach. Popatrzę i przeanalizuję to jeszcze, ale narazie muszę trzymać pr bo staram się dogadać z kimś na małe wkłady do arki za plany. Oczywiście wkłady max 1,9 :)
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Jedni najpierw wrzucają perły do łańcuszków, a jak dobrze obliczą blok, to kończą perłę wrzutkami 1,9.
Drudzy wolą obstawić najwyższe miejsca najpierw wrzutkami 1,9 a "kończą" w łańcuszkach.
Jeszcze inni polują na wybraną perłę w łańcuszkach, a potem dokładają "na lewo" żeby ich nikt nie przebił.
Są różne sposoby rozbudowy i każdy robi to po swojemu ;)
 

Kremator

Szlachcic zagrodowy
to zalezy ile masz dziennych zbiorow PR. Jak masz malo to w łancuszki,a jak duzo to 1,9. Przynajmniej ja tak gram. Minusem łancuszkow jest to, ze trzeba liczyc ile sie powinno miec po zwrocie i pamietac o tym, aby nas ktos nie oszukal. Ja jestem leniwy i wrzucam do bloku, a pozniej daje na 1,9. Jak juz pozniej mialem 5 watkow z wrzutkami i sie w nich oglaszalem to mi sie nie chcialo sprawdzac czy ktos dal czy nie. Czeste robiebie afer na gildyjnym o to, ze ktos mial dac, a nie dal tez mnie nudzilo :) jak wrzucam na 1,9 to szybciej sie tez buduja te perly, a lepiej dokupic planow niz liczyc ze nam wpadna
 

pikasiak

Szlachcic zagrodowy
Czemu łańcuszki są dobre przy małych zbiorach? Mam 23 pr dziennie + pasek i to co wpadnie z GPC i WG, nie wiem czy to mało czy dużo
 

pikasiak

Szlachcic zagrodowy
Ok, ale czemu jest to korzystne dla osób z małym przyrostem pr? Wcześniej nie widziałem, żeby ktoś o tym pisał, a to dosyć kluczowe bo ja jestem w takiej sytuacji.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ok, ale czemu jest to korzystne dla osób z małym przyrostem pr? Wcześniej nie widziałem, żeby ktoś o tym pisał, a to dosyć kluczowe bo ja jestem w takiej sytuacji.
Też bym chciała wiedzieć dlaczego "kupienie" 5 miejsca za 10 pr z planami i zwrotem 5 (bez Arki) nie jest korzystniejsze dla graczy z małym przyrostem pr. To jest koszt 50%, Jaki % pr zwraca się z zainwestowanych w łańcuszki? Dodatkowo na budowę własnych pereł dostanie bezpłatnie 1,9 x suma zwrotów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry