Ładowanie map GvG

Status
Zamknięty.

astrotaurus

Hrabia
Znany wielu graczom problem: po wizycie na mapie jakiejś epoki GvG wizyta na mapie innej epoki jest możliwa po przelogowaniu gry.
Dzisiaj na laptopie córki przejście miedzy epokami śmigało mi jak za dawnych czasów, na moim stacjonarnym - ani trochę, ciągle muszę robić przelogowania.
Ktoś coś?
 

DeletedUser14806

Guest
Pozostaje ci czekac na te opisane w mitycznych księgach "zmiany" które maja nadejśc..ludy wszystkich światów czekaja i wypartuja znaków na niebie ale one nienadchodzą. Czy ta przepowiednia była fikcją i gvg juz zawsze bedzie tak chodzić ?
 

astrotaurus

Hrabia
Ha! Na lapku córki śmigało!!

Po serii przekleństw (nnnnnnooo... powiedzmy... zaklęć magicznych...) nad moją maszyną przeczyściłem flash playera:

klik prawym w oknie gry => ustawienia globalne => usuń wszystko => usuń dane

i śmiga także u mnie !!
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
@astrotaurus fajnie, że udało ci się rozwiązać problem. :) Nie bez powodu, zawsze o tym piszemy, bo w pierwszej kolejności to może pomóc. :)
 

astrotaurus

Hrabia
@astrotaurus fajnie, że udało ci się rozwiązać problem. :) Nie bez powodu, zawsze o tym piszemy, bo w pierwszej kolejności to może pomóc. :)
Tyle że moje rozwiązanie nie jest uniwersalne... u paru ludzi u których zasięgałem języka to nie działa. Na najlepszej maszynie z jaką mam do czynienia (procesor i7, 4 rdzenie 2,2, 8 wątków, Windows 10 itp) tez nie działa.

Dowiedziałem się natomiast czegoś czego nie wiedziałem i nie widziałem przez cały czas gry i ponad 20 tys stoczonych walk (co ślepemu po oczach!!), że na górnej ramce z prawej strony w czasie wizyty na mapie konkretnej epoki GvG pojawia się okienko wyboru epoki i tam można się przełączać bez problemu, bez konieczności przejścia przez widok ogólny.

Hurra! :D
 

DeletedUser14806

Guest
Na lagowanie map gvg o godzinie 20 tez mam sobie ciasteczka i flasha wyczyscic? Dobra rada , jak dobra zmiana i dobre żarty;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry