Łączenie sąsiedztw

Status
Zamknięty.

skaner210

Rycerz
Chciałbym się zapytać kogoś z Pomocy kiedy zostanie włączone znów łączenie sąsiedztw, bo z tego co pamiętam u mnie nic się z tym nie dzieje od ok. 2 miesięcy. Ludzi mi ubywa, reszta się praktycznie nie rozwija. Z 44 osób może z połowa coś tam robi a u reszty nic się nie dzieje. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
laczenie sasiedztw jest aktywne caly czas
jesli nie sa dolaczani nowi gracze to znaczy ze nie ma sasiedztwa pasujacego/spelniajacego warunki do przylaczenia do twojego sasiedztwa
 

DeletedUser

Guest
I to jest dość dziwne bo są osoby które mają 70 sąsiadów a są i takie jak ja które mają 40.
Fajnie by było gdyby sąsiedzi mieli podobną ilość ptk :) mam 500tys a najsłabsza osoba u mnie ma 1tys xD ekstra pasująca osóbka :D mogli by to inaczej sklasyfikować np.
top100 jedno sąsiedztwo
top200 drugie itd itd..
 

DeletedUser5906

Guest
mogli by to inaczej sklasyfikować np.
top100 jedno sąsiedztwo
top200 drugie itd itd..

Zgadzam się w całej rozciągłości .Poza tym byłoby to o wiele uczciwsze , bo Ja mając coś tam ponad 11 tyś pkt. i jako najsilniejszą jednostkę opancerzoną piechotę , to choć bym nie wiem co robił , to i tak nie byłbym w stanie "ruszyć" Twojego miasta . Ty z kolei posiadając armię z kolonialnej mógłbyś grabić Mnie co 24 h. nie ponosząc żadnych strat .
 

DeletedUser

Guest
Według systemu osoby mające 11tys ptk i lipne wojsko pasują do mnie idealnie ^^
w całym swoim sąsiedztwie mam 3 osoby z którymi jest możliwość fajnej walki bo tak to puszczam wszystko w auto a i tak nikt mi niczego nie zabiera ( fakt mam perły +135% ). Pionki vs procarze i co mam przegrać ? a u mnie wszyscy tak wystawiają w obronie xD nachapać się ptk można jak nic
 

DeletedUser5906

Guest
Spoko Fumikoo , jak nazbieram ponad 100 tyś. punktów i armie z kolonialnej i wybuduję odpowiednie perły to Cię zaatakuję .
Ps. Nie martw , to jest możliwe , bo gram na Brisgardzie i mam Cię w znajomych .:D
 

DeletedUser

Guest
Masz mnie w znajomych ? ja nie wiem kogo mam w znajomych jakoś nie patrzę na nikogo ^^
 

DeletedUser

Guest
no ta , a przed chwila czytalem ze nowy swiat chca 6 , bzdura jest juz ten 5 jak tu ludzi brak np. w 3
 

DeletedUser1539

Guest
Czyli lipa nadal ludzie będą więcej punktów zdobywali z walk bo mają po 70 osób w sąsiedztwie.

mam ten sam problem bylem juz w top 3 swiata i spadlem na 6 wlasnie z tego powodu iz nie mam sasiadow od kilku miesiecy utrzymuje sie 39-40 i lipa
 

DeletedUser

Guest
Mam tak samo jak ty ^^ 40 sąsiadów połowa z nich ma od 1 do 10tys ptk hehehe bym coś napisał ale jeszcze bana dostanę :D
 

DeletedUser

Guest
w tym tygodniu z tego co słyszę także od graczy z gildii to chyba nikomu nie było dane poznać nowych sąsiadów.
tym razem im się upiekło ;)
 

DeletedUser

Guest
w tym tygodniu z tego co słyszę także od graczy z gildii to chyba nikomu nie było dane poznać nowych sąsiadów.
tym razem im się upiekło ;)

Mi nie było dane poznać nowych sąsiadów od 4miesięcy..
Aż tak straszny jestem ?
 

DeletedUser

Guest
w tym tygodniu z tego co słyszę także od graczy z gildii to chyba nikomu nie było dane poznać nowych sąsiadów.
tym razem im się upiekło ;)

to jest juz chore od paru tygodni spada ilosc 80- 70 - dzis juz 55 , pytanie kiedy to naprawicie ?
 

DeletedUser

Guest
ok kumam , ale jakby tak spadalo tylko do 60-70 i wtedy laczylo szybciej , to bylo by co robic tak to w gora 1h i po robocie , konta powinny byc usuwane albo zawieszane po 7 dniach a tak 30 osob nie gra (z tych 50 ) troche porazka
 

DeletedUser314

Guest
ok kumam , ale jakby tak spadalo tylko do 60-70 i wtedy laczylo szybciej , to bylo by co robic tak to w gora 1h i po robocie , konta powinny byc usuwane albo zawieszane po 7 dniach a tak 30 osob nie gra (z tych 50 ) troche porazka

TU chodzi o to że jak masz 70 osób to musi dopasować a ciężko żeby był kontynent z 20 osobami ;p
 

DeletedUser

Guest
co ja bym dał aby mieć chociaż 60 sąsiadów :/ teraz 5min i wszyscy pokonani..
 

DeletedUser

Guest
co ja bym dał aby mieć chociaż 60 sąsiadów :/ teraz 5min i wszyscy pokonani..

ale problem jest w tym ze Ci ludzie nie graja , niech bedzie juz kij te 50 osob ale zeby graly a nie ja 3x epoka dalej a koles zaczyna i tak 30 osob (potem wyzwiska itd) kurde niech ktos ogarnie to bo z automatu komp zle dzieli ludzi

ps. hehe a teraz kumam dlaczego Apocalypto mial kreske i byl na czarno :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry