Łączenie Sąsiadów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5421
  • Data rozpoczęcia

Popierasz pomysł ?

  • Tak / Tak , po poprawkach [Napisz jakie]

    Głosy: 5 45,5%
  • Nie [Napisz dlaczego]

    Głosy: 6 54,5%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser5421

Guest
Ostatnio sam poczułem jak czuje sie moja gildia którzy jesteśmy gorsi od innych w sąsiedztwie.
Moim pomysłem jest to aby gracze co tydzień(2 tyg.,Miesiąc) według pkt byli dzieleni do ,,grup"
Jak to ma wyglądać?
0-750 Grupa I
750-2000pkt Grupa II
2000-3500 Pkt Grupa III
3500-8'000 pkt GrupaIV
8'000-15'000pkt Grupa V
15'000-40'000 pkt Grupa VI
40'000-80'000 pkt Grupa VII
80'000-160'000 pkt Grupa VIII
160'000-350'000 pkt Grupa IX
350'000-600'000 pkt Grupa X
600'000-1'000'000 pkt Grupa XI
1'000'000-1'500'000pkt Grupa XII
1'500'000-2'000'000 pkt Grupa XIII
i tak dalej po 500'000 pkt każda grupa.
No i co dalej ?
Co tydzień (2 tyg. ,miesiąc) jak gracze są podzieleni na te grupy to komputer robi sąsiedztwa z graczami z jednej grupy. Dzięki temu walki o medale i surowce bedą równe.

Kto popiera ?
 

DeletedUser5506

Guest
Devsi sa napewno dumni z swojego systemu laczenia sasiedstw i tego nie zmienia...

Jestem za, bo wkurzaja mnie osoby z 3 milionami punktow gdzie ja mam 200 tysiecy...
 

DeletedUser8507

Guest
za. Bo ja miałem kiedyś epoe żelaza a tam mnie gościu z jegrów brał
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem was.Teraz jest to tak stwożone że w sąsiedztwie mogą być różnice dwóch epok ja jestem w końcu rozkwitu za kolegów mam jesień i kolonialną i żyje.A moja obrona to 5 bersekerów i 3 katapulty.Przynajmniej jest z kim handlować.
 

DeletedUser3876

Guest
(...) Kto popiera ?

Nie, nie i jeszcze raz nie. Od kiedy to punkty miały by decydować o sąsiedztwie?
Obecnie posiadam 3,5 mln punktów w rankingu, a moja żona, która również gra w FoE, jest na tym samym etapie co ja. Perły, wojsko, epoka, wszystko... A ma 150 000 puntów!! Jaka byłaby sprawiedliwość umieszczenia ją w "sąsiedztwie" innym punktowo, skoro technologicznie, epokowo i militarnie jest mi równa?

Punkty nie mają znaczenia.
 

DeletedUser5506

Guest
Nie, nie i jeszcze raz nie. Od kiedy to punkty miały by decydować o sąsiedztwie?
Obecnie posiadam 3,5 mln punktów w rankingu, a moja żona, która również gra w FoE, jest na tym samym etapie co ja. Perły, wojsko, epoka, wszystko... A ma 150 000 puntów!! Jaka byłaby sprawiedliwość umieszczenia ją w "sąsiedztwie" innym punktowo, skoro technologicznie, epokowo i militarnie jest mi równa?

Punkty nie mają znaczenia.

Punkty maja duze znaczenie, to one wlasnie ukazuja jaki ktos ma styl gry. Tak jak kiedys wspomnialem, powinny byc laczeni gracze ktory lubia wojenki czyli tak jak Ty w jednym sasiedztwie, i ci ktorzy klada na to mniejsza uwage, jak zapewne Twoja zonka ;)
 

DeletedUser

Guest
To napisz w opisie miasta.Nie życzę sobie żebyście mnie atakowali jetsem eko,Czy coś w tym stylu.Ja takie rzeczy biorę pod uwagę.
Podam ci przypadek.Grałem rok temu na starym koncie.Stanołem do walki z kumplem który ma 50 k punktów a ja 25k.Ta sama technologia,te same wojska.Oczywiście on miał zeusa i ja.Ja wygrałem choć miałem mniej punktów.
Większość graczy jest taka w tym ja np.Jestem w rozkwicie chce atakować sąsiada który kończy żelazo.Ma obrone wystawionąnp.8 legionistów i takie rzeczy zniechęcają graczy do walki.Mnie atakowało dzisiaj 3 graczy z kolonialnej poddali się wszyscy chyba po 10s bitwy bo miałem 5 bersekerów i 3 katapulty oraz 35% do obrony.Więc nie jest tak źle.
 

DeletedUser6174

Guest
Obecnie mam 1mln punktów, ale pokonałbym nawet gracza który ma 100mln. Podczas walk punkty nie mają znaczenia tylko poziom rozwoju.
 

DeletedUser5421

Guest
To napisz w opisie miasta.Nie życzę sobie żebyście mnie atakowali jetsem eko,Czy coś w tym stylu.Ja takie rzeczy biorę pod uwagę.
Podam ci przypadek.Grałem rok temu na starym koncie.Stanołem do walki z kumplem który ma 50 k punktów a ja 25k.Ta sama technologia,te same wojska.Oczywiście on miał zeusa i ja.Ja wygrałem choć miałem mniej punktów.
Większość graczy jest taka w tym ja np.Jestem w rozkwicie chce atakować sąsiada który kończy żelazo.Ma obrone wystawionąnp.8 legionistów i takie rzeczy zniechęcają graczy do walki.Mnie atakowało dzisiaj 3 graczy z kolonialnej poddali się wszyscy chyba po 10s bitwy bo miałem 5 bersekerów i 3 katapulty oraz 35% do obrony.Więc nie jest tak źle.
To ci pozazdrościc... Ja ich zachowania nie rozumiem. Za darmo zdobyć na tych bersach z 2k pkt do wiezy (i 40 do rankingu) nie tracąc wojsk ? Przy okazji plądrując chociaż troche narzedzi lub towary (moze potrzebne do pereł a do drzewka są potrzebne 3 epoki niżej).
 

DeletedUser

Guest
Weź pod uwagę sąsiadów jacy są większośću mnie są pokojowo nastawieni.
 
Do góry