[Zgłoszone] Kto co wpłacił, zakatował, kupił i postawił oblężenie [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12296
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za?

  • Tak

    Głosy: 24 92,3%
  • Nie (Dlaczego?)

    Głosy: 2 7,7%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    26
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser12296

Guest
Może dało by się wprowadzić coś podobnego do "Historii Wydarzeń" tylko że w gildii.
Można by było się z tamtą dowiedzieć:
1. Kto wpłacił jaki towar do skarbca i w jakiej ilości.
2. Kto ustawił oblężenie na jakimś sektorze.
3. Kto wykupił slota na armie w jakimś sektorze
4. Kto wstawił armie do sektora
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Tak, chociaż sądzę że to już jest na ToDo i mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości.
 

DeletedUser8507

Guest
Może i przydatne ale i zaśmieci historię bo gracz XXX wpłacił XX XXX do skarbca i tak wiele razy
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Chyba, że to będzie dostępne w historii na mapce GvG - czyli tam po lewej stronie na pasku w jakiś osobnych zakładkach :)
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Jak najbardziej za, ale może właśnie w innej formie, np w historii wydarzeń GvG, jak mówił Hikari. Choćby sama administracja gildii powinna mieć wgląd w takie rzeczy. U nas co prawda każdy informuje w wiadomości grupowej o wpłatach surowców, czy oblężeniach i nie widać braku uczciwości, jednak opcja ta ułatwiłaby życie.
 

DeletedUser775

Guest
Też jestem za, dodatkowo przydała by się możliwość skopiowania historii, żeby móc wkleić np. do excela i robić własne statystyki i porównania.

informacje to:
gracz, czynność, ilość, data
 

DeletedUser10373

Guest
Miły dodatek. Sama borykam się z pytaniami kto w gildii zapłacił surowce do skarbca :) Na 80 osób wpłaca tylko kilka i miło by było aby osoby te były jawne;)
Oczywiście to samo się tyczy oblężeń:)
 

DeletedUser5256

Guest
Mogło by też wyświetlać się w zakładce gildii ile kto w sumie wpłacił, a idealnie by było jeszcze z podziałem 24h, ostatni tydzień. A co marzyć zawsze można.
 
Status
Zamknięty.
Do góry