krzywdząca walka z łotrami

czy łotr ma tracić część życia po trafieniu przy zmianie tożsam

  • tak

    Głosy: 0 0,0%
  • nie

    Głosy: 13 100,0%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser7425

Guest
Na początku lutego zadałem pytanie w dziale pytania cytuję:

"Wpada do mnie z "przyjacielską" wizytą sunsiad z np.1 zestawem przeciwlot.+7 łotrów,
moja obrona oczywiście najpierw atakuje łotry i dostaje manto.
Ja stosując tą samą technikę 1 + 7 łotrów na sektorze prowincji również dostaje wpierdziel,
bo obrona sektora się nie bawi tylko od razu naparza w ten 1 czołg czy zestaw pllot.
ignorując łotry.
Czym różni się pole bitwy w mojej wiosce od sektora prowincji?."

Owszem udzielono mi odp.i porad,ale dopiero teraz dowiedziałem się że są 2 różne algorytmy,
normalnie czad.;<
 

DeletedUser625

Guest
Jak dajesz plot + 7 łotrów to stopujesz plota i dopiero klikasz auto. Bo jak tego nie zrobisz to plot poleci do przodu i go zdejmą zanim łotry dobiegną. Ot cała filozofia.
 

DeletedUser12062

Guest
Na początku lutego zadałem pytanie w dziale pytania cytuję:

"Wpada do mnie z "przyjacielską" wizytą sunsiad z np.1 zestawem przeciwlot.+7 łotrów,
moja obrona oczywiście najpierw atakuje łotry i dostaje manto.
Ja stosując tą samą technikę 1 + 7 łotrów na sektorze prowincji również dostaje wpierdziel,
bo obrona sektora się nie bawi tylko od razu naparza w ten 1 czołg czy zestaw pllot.
ignorując łotry.
Czym różni się pole bitwy w mojej wiosce od sektora prowincji?."

Owszem udzielono mi odp.i porad,ale dopiero teraz dowiedziałem się że są 2 różne algorytmy,
normalnie czad.;<

tylko na mapce się nie walczy z obroną złożoną z 8 czołgów i bonusem niekiedy 200 obrony 40-50 ataku.... A to różnica.... To jak ma PvP mieć ten sam algorytm co mapki ??? Na litość boską.... Już pomijając, że na mapce wiadomo z czym się będzie walczyło....
 

DeletedUser11123

Guest
proszę bardzo :)

a co do pomysłu. wprawdzie obiecałem sobie, że nie dam się wciągać w jakiekolwiek dyskusje, rozpoczynane przez tych wszystkich wolnych farmerów, którzy pomylili gry ale chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. dzięki łotrowi i jego unikalnej zdolności dałem rade (a zapewne tysiące innych graczy podobnie) podbić ~80% mapki sporo słabszym wojskiem, niż to które tych terenów broniło. Zatem powiadam Wam: ręce precz od łotra! :D
 

DeletedUser6174

Guest
Czym różni się pole bitwy w mojej wiosce od sektora prowincji?
Tym się to różni że walk na mapie jest mniej niż walk u sąsiadów i na GVG.
Jakby taki system funkcjonował na PVP lub GVG to zacząłby się płacz że łotry są za słabe i bezużyteczne ;)

tylko na mapce się nie walczy z obroną złożoną z 8 czołgów i bonusem niekiedy 200 obrony 40-50 ataku.... A to różnica.... To jak ma PvP mieć ten sam algorytm co mapki ??? Na litość boską....
No to co z tego że ma taką obronę? Postawił sobie to niech ją ma. A czy ktoś kiedyś powiedział że łotry to magiczne lekarstwo na każdą walkę? Bez łotrów jest trudniej, ale wygrana nie jest niemożliwa, tylko że wtedy trzeba trochę pomyśleć i nie wystarczy bezmyślne zatrzymanie pierwszej jednostki a potem już jazda na auto.

Już pomijając, że na mapce wiadomo z czym się będzie walczyło....
Faktycznie ten argument można pominąć, gdyż nie ma żadnego znaczenia co nasz sąsiad ma w obronie, 1p.przeciwlotniczy (czy cokolwiek co ma kontakt) i 7 łotrów to sposób na każdą obronę niezależnie od tego jakie jednostki wchodzą w jej skład.
 

DeletedUser12062

Guest
No to co z tego że ma taką obronę? Postawił sobie to niech ją ma. A czy ktoś kiedyś powiedział że łotry to magiczne lekarstwo na każdą walkę? Bez łotrów jest trudniej, ale wygrana nie jest niemożliwa, tylko że wtedy trzeba trochę pomyśleć i nie wystarczy bezmyślne zatrzymanie pierwszej jednostki a potem już jazda na auto..

nie wiem ile razy mam mówić, że ja łotrami nie lecę auto... Bo mi ich szkoda... Ale to wymaga przeczytanie całej rozmowy, a jak widać już druga osoba nie ma na to zamiaru.... Bo znowu gadasz i gadasz tylko jak zawsze nie na temat....

Faktycznie ten argument można pominąć, gdyż nie ma żadnego znaczenia co nasz sąsiad ma w obronie, 1p.przeciwlotniczy (czy cokolwiek co ma kontakt) i 7 łotrów to sposób na każdą obronę niezależnie od tego jakie jednostki wchodzą w jej skład.

fakt... chciałbym zobaczyć Cię w akcji z 8 czołgami bonusem 60 do ataku w obronie i obrony z 250-300.... już pomijając, że to znowu tyczyło się czegoś innego i znowu komentujesz nie wiedząc czego.... :/.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6174

Guest
nie wiem ile razy mam mówić, że ja łotrami nie lecę auto... Bo mi ich szkoda... Ale to wymaga przeczytanie całej rozmowy, a jak widać już druga osoba nie ma na to zamiaru.... Bo znowu gadasz i gadasz tylko jak zawsze nie na temat....
Nie wiem skąd wniosek że nie czytałem wcześniejszych wypowiedzi, czytałem ale ja piszę o ogólnej tendencji a nie Twoim konkretnym przykładzie. To że ty nie walczysz na auto bo szkoda Ci łotrów to nie znaczy że każdy ma ten problem. Ja np. lecę na auto i nie tracę łotrów, chyba że trafie na czołgi, ale wtedy też lecę na auto bo nie ma znaczenia czy będę walczył ręcznie czy nie i tak stracę tyle samo jednostek.

Odpowiadając na Twoją wcześniejszą wypowiedź:
" Ale to myślisz, że trzeba ustawić 7 łotrów z czymś i tłuc na auto ??? Aż tak prosto nie jest...."
Mylisz się i to bardzo, to właśnie jest tak banalnie proste. Pamiętaj że poruszając ten temat nie mówimy konkretnie o Twoim przykładzie, tylko kierujemy się ogólną tendencją, a ogólna tendencja jest taka że ludzie jadą na auto. To że Tobie jest ciężko to nie znaczy innym też, jak ktoś ma perły militarne i Alkatraz na przyzwoitym poziomie to nie ma takich problemów.



fakt... chciałbym zobaczyć Cię w akcji z 8 czołgami bonusem 60 do ataku w obronie i obrony z 250-300.... już pomijając, że to znowu tyczyło się czegoś innego i znowu komentujesz nie wiedząc czego.... :/.
To chyba Ty sam nie wiesz o czym piszesz. Mówisz że walka na mapie jest o tyle łatwiejsza że wiesz z kim walczysz, w przeciwieństwie do obrony sąsiada. Ja Ci mówię że nie ma znaczenia co sąsiad ma w obronie, bo i tak jedziesz go tym samym składem niezależnie czy będzie miał 8 czołgów, plutonów, czy cokolwiek innego.
Czytaj ze zrozumieniem a nie zarzucasz komuś że on tego nie robi.
Dla twojej wiadomości, obalałem obronę 60/180 (lepszej w sąsiedztwie nie mam), i o dziwo dało się bez łotrów, oczywiście nie na auto, ale dla chcącego nic trudnego.
Poza tym ilu ty masz sąsiadów mających 300% obrony że aż tak bardzo Ci oni przeszkadzają i podajesz takie skrajne przypadki jakbyś u co drugiego sąsiada natykał się na obronę nie do pokonania.
 

DeletedUser12062

Guest
Dla twojej wiadomości, obalałem obronę 60/180 (lepszej w sąsiedztwie nie mam), i o dziwo dało się bez łotrów, oczywiście nie na auto, ale dla chcącego nic trudnego.
Poza tym ilu ty masz sąsiadów mających 300% obrony że aż tak bardzo Ci oni przeszkadzają i podajesz takie skrajne przypadki jakbyś u co drugiego sąsiada natykał się na obronę nie do pokonania.

tamto już pozostawmy bo nie mam siły się dzisiaj spierać...

z tego co kojarzę sąsiadów z obroną ponad 200 i to grubo mam z 6... z dużym atakiem do obrony. może źle trafiłem ;)
 

DeletedUser6174

Guest
z tego co kojarzę sąsiadów z obroną ponad 200 i to grubo mam z 6... z dużym atakiem do obrony. może źle trafiłem ;)

6 na 80 to jeszcze szału nie ma ;)
Widzisz ja mam obronę 60/280 co wcale nie czyni z mojego miasta fortecy nie do zdobycia. Ta obrona jeśli walczy się łotrami jest jak najbardziej do przejścia co już nieraz udowadniali moi sąsiedzi. To raczej nie jest kwestia tego czy się da, tylko czy się opłaca, bo czołgi zniszczyć można ale z miasta niczego się nie wyniesie.
 

DeletedUser12062

Guest
6 na 80 to jeszcze szału nie ma ;)
Widzisz ja mam obronę 60/280 co wcale nie czyni z mojego miasta fortecy nie do zdobycia. Ta obrona jeśli walczy się łotrami jest jak najbardziej do przejścia co już nieraz udowadniali moi sąsiedzi. To raczej nie jest kwestia tego czy się da, tylko czy się opłaca, bo czołgi zniszczyć można ale z miasta niczego się nie wyniesie.

6/80 to nie jest wynik fakt... ale mam talent będąc w W do dostawania ludzi z żelaza i wczesnego.... czasem jest ich koło 12-14.... Czyli odpada 20 osób na sensowny atak ;).
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie , ponieważ taka zmiana jest nie potrzebna !
 
Do góry