Kryzys.

Status
Zamknięty.

Fameik

Szlachcic zagrodowy
Witam. Mam kryzys nie mam młotków,monet,pr w skrócie wszystkiego co potrzebne. Jestem w rozkwicie średniowiecza. Wybudowałem wojo i wszystko dla wypraw w mojej gildii. I co z tego mam? Nico. Jak wyjsc z kryzysu? Jak po nim żyć? Jak dalej ulepszać miasto? Jak budować budynki produkujące towary skoro nie mam nic. Pomóżcie.
 

mastika

Wicehrabia
A pokaż to swoje miasto. Wrzuć print screena. Generalnie metodą na wyjście z kryzysu jest spora ilość klikania. Kombinuj z budynkami mieszkalnymi, które dają kasę co godzinę, kombinuj z premiami do zaopatrzenia (te do kupienia w tawernie). Nie stawiasz, mam nadzieję, budynków towarowych, do których nie masz zasobów zwiększających produkcję? To strata czasu, miejsca i środków. :)
 

Blade1984

Książę
Dokładnie wrzuć print screena miasta i inwentarza, napisz do jakich surowców masz bonus z mapy. Razem coś wymyślimy:)
 

Fameik

Szlachcic zagrodowy
A pokaż to swoje miasto. Wrzuć print screena. Generalnie metodą na wyjście z kryzysu jest spora ilość klikania. Kombinuj z budynkami mieszkalnymi, które dają kasę co godzinę, kombinuj z premiami do zaopatrzenia (te do kupienia w tawernie). Nie stawiasz, mam nadzieję, budynków towarowych, do których nie masz zasobów zwiększających produkcję? To strata czasu, miejsca i środków. :)

tak wiem o tym od początku jak gram.
 

mastika

Wicehrabia
No to bez większej ilości szczegółów nie jestem w stanie Ci nic poradzić poza jednym - na kilka dni odpuszczasz inwestycje i skupiasz się na zbieraniu młotków i kasy. No i pamiętaj o utrzymywaniu zadowolenia mieszkańców :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry