[Budynki] Kredyty z Marsa

Czy jesteś za możliwością budowy Tawerny marsjańskiej ?

  • Tak, ale z wykorzystaniem bonusów na "Ziemi"

    Głosy: 1 20,0%
  • Tak, ale z wykorzystaniem na Marsie

    Głosy: 1 20,0%
  • Nie

    Głosy: 3 60,0%

  • W sumie głosujących
    5

piotresz

Hrabia
Po podbiciu Marsa pozostaje sporo rudy, z którą tak naprawdę nie ma co robić bo towary produkuje się również na Ziemi.
Domyślam się, że będzie potrzebna do epoki Ceresa na takich samych zasadach jak promet i orichalcum.
Ale co robić z kredytami, które produkują domy ? Może dałoby się wykorzystać w jakiejś nowej marsjańskiej Tawernie ?
I wtedy tak jak srebrniki w ziemskiej tawernie mogłyby być przerabiane na różne bonusy, aktywne oczywiście również na Ziemi.
 

piotresz

Hrabia
Dlaczego bzdura czy bzdurka ?
Za monety możemy kupić punkty rozwoju więc dlaczego kredyty nie mogą na to być przeznaczone ?
A co do rudy - wiem, że można zużyć ale równie dobrze mogę zapytać po co ci 9000 prometu ?
Aż 9000 tysięcy ?
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Dlaczego bzdura czy bzdurka ?
Za monety możemy kupić punkty rozwoju więc dlaczego kredyty nie mogą na to być przeznaczone ?
A co do rudy - wiem, że można zużyć ale równie dobrze mogę zapytać po co ci 9000 prometu ?
Aż 9000 tysięcy ?
Nie widzisz różnicy między rudą a prometem?
Dobrze zorganizowana kolonia na Marsie zużywa całość zdobywanej rudy. Jest przetwarzana na towary z epoki. Chyba, że towary z Epoki Marsa uważasz za bezużyteczne, ale z tym to już nie podejmuję dyskutować.
 

piotresz

Hrabia
Nie dyskutuję tu o wykorzystaniu rudy bo to jest oczywiste. Mogę produkować towary na Marsie ale mogę też na Ziemi np. w budynkach eventowych.
Chodzi mi o te tysiące kredytów, które produkują domy i ich zastosowanie !
 
Do góry