kradzież konta qwert123456

  • Rozpoczynający wątek okrzy12
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
od 15 sierpnia miałem dwa włamania do konta qwert123456
oskarżam o to suport
1.który nie odpowiada na moje zgłoszenia
2.wykasowuje moje zgłoszenia
3.w moich zgłoszeniach umieszcza zgłoszenia nie moje
4.blokuje dostęp do forum dla dwóch kont - prubowałem wielokrotnie
5.nie pozwala pisać o kradzieży konta na forum - wiadomość od siurpryza blokowana
6.z e-maila z którego było rejestrowane konto podając wszelkie dane nie mogłem odzyskać konta 5 dni a inna osoba grała na koncie i wykasowała miasto na które wydałem dużo diamentów
7.zwrócono mi 5300 diamentów przyznając się do kradzieży - ale to jest kropla w możu
proszę o radę bo na sądy trzeba wydać pieniądze i długo trwają
proszę pisać na priwa okrzy12 bo inne konta są blokowane przez suport
myślę że kradzież konta powinien mieć priorytet w wymianie informacii na forum
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Jaki interes w kradziezy konta mógłby mieć support?
A jedną z podstawowych zasad forum jest to, że wszelkie skargi na support należy zgłaszać do supportu albo Community Managera, bo na forum się o tym nie rozmawia. Dlatego każdy taki temat na pewno będzie zamykany...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3

Guest
Temat trochę absurdalny :).

Jeśli włamano Ci się na konto, to zapewne dlatego, że nie zadbałeś odpowiednio o jego bezpieczeństwo, np. zostawiłeś gdzieś zalogowaną grę, podałeś komuś hasło albo zapisałeś je na przeglądarce, do której mają dostęp inne osoby, czy też używałeś banalnie prostego hasła (albo jeszcze ciekawiej - tego samego do gry i do maila) itp. itd.

Niestety wbrew Twemu wywodowi support nie zajmuje się zabawą w podmienianie wiadomości do siebie bądź ich zmienianie. Jeśli zostały zwrócone Ci Diamenty to tylko te, które zostały utracone w wyniku kradzieży konta i właśnie tyle (i aż tyle) obsługa gry mogła w tej sprawie zrobić.

Przykro nam więc, że Twoje konto zostało skradzione, ale skoro udało się je odzyskać i, co więcej; zwrócić Diamenty, to z mojej strony tylko brawo dla ekipy, że byli w stanie to zrobić.

Miłego dnia i spokojnej gry życzę :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry