Koszt negocjacji w zadaniach codziennych.

Status
Zamknięty.
Ostatnio w zadaniach codziennych pojawiły się zadania typu "ukończ te małe/duże/skomplikowane negocjacje".
Pomysł jak najbardziej spoko, ale koszt w tych większych negocjacjach jest absurdalny.
W negocjacjach z 9 towarami do odgadnięcia (a więc bardzo trudnych) trzeba zużyć 9 towarów na jednego wodza, a więc 45 towarów w 1 turze. A wiadomo, że najczęściej takie zadanie przechodzi się przy 4 turach, lub więcej. Co za tym idzie na takie negocjacje wydamy ok 180 towarów! Wiem, można wydać mniej, ale można też wydać więcej - i to znacznie, bo jak negocjacje się nie powiodą, to trzeba ten wydatek powtórzyć. Powiedzcie mi teraz, jaka nagroda jest warta 180 towarów?
Już nie mówię o 360 jak coś pójdzie nie tak. No litości!

Nie wiem , Może ten koszt jest generowany dynamicznie i zależny od ilości w magazynach? Co nie zmienia faktu, że dla tak słabych nagród nie opłaca się poświęcać tyle surowca. Wy też tak macie?

Chętnie posłucham głosu kogoś z ekipy FoE, co im przyświecało gdy wycenili tak absurdalnie koszt negocjacji.
 
Ostatnia edycja:

DomLuk

Wójt
Raczej wybieram misje co mnie iteresują reszte omijam towarów mi nie brakuje wiec się tym nie przejmuje ale przyznam całkowitą racje ze koszt wiekszości misji do wygranej nagrody przerasta powiny byc poziomy misji wraz z nagrodą a nie losowo np:
Misje z 100 pr, budynkami ze św,stawem i pałacu itd. - bardzo trudne
Budynki diamentowe, 50/30 pr - średnie
Młotki, monety, medale, 10 pr - łatwe
Było by to sprawiedliwe do wygranej nagrody a nie wydanie mase towarów za wygranie medali lub młotków
 

Atli

Hrabia
Prosta metoda - widzicie w zadaniach dziennych negocjacje, to je omijacie szerokim łukiem. Robię tak bez względu na końcowe nagrody.
 

DeletedUser19136

Guest
Tutaj się zgadzam że koszt negocjacji w stosunku do otrzymanej nagrody, to chyba jakiś żart z nas graczy.
 

DeletedUser20269

Guest
No np prose negocjacje = pełno strat
Powinni to zanizyc ze od najlatwejszego 2 towary i w kazdym trudnieszym o 1 wiecej
Tu nie chodzi tyle o zwykle skrzynki tylko o skrzynie pretendenta tak wiec zwykle skrzynie trzeba robic- i co ? Pelno towarow za np 60tys monet ? Takie cos to ja zdobywam 2 razy dziennie.
Te koszty powinni znirzyć
 

DeletedUser20269

Guest
Propo omijania- jestem w stanie zrezygnowc z kryjowki lotrow byle tylko tego nie robic
 

DeletedUser19136

Guest
Nie wiem czy masz Alcatraz, ale jak ją bedziesz miał to wystarczy jedna kryjówka a reszta kryjówek jest tyle warta co nic albo jeszcze mniej:)
 
Dzisiaj kolejne rewelacyjne codzienne wyzwanie:
Nagroda: 20%,10% albo 5% premii dla atakujących (wow mega nagroda)
Zadania:
1. Zajmij sektor z mapy kampanii
2. Zmotywuj lub odrestauruj 40 budynków
3. przeprowadź te bardzo skomplikowane negocjacje:
10 slotów - 8 sztuk surowca na jeden slot - 4 próby
koszt udanych negocjacji (przy 4 próbach) to około 128szt surowca. I to jest wersja bardzo optymistyczna, po przejście 10 slotowych negocjacji za pierwszym razem jest mało prawdopodobne. A więc można ten koszt podwoić - 256szt surowca za w najlepszym przypadku 20% premii do ataku. Ktoś tu chyba oszalał?

Wiem, piszecie żeby nie robić/ No to nie robię, tylko że w ostatnim tygodniu mam na przemian prawie codziennie albo negocjacje, albo zdobywanie mapy.

Czekam na wypowiedź kogoś z administracji czy ten problem został zgłoszony gdzieś wyżej.
 

DeletedUser17797

Guest
Po co te spekulacje i wyszukiwanie problemów ? Robię codziennie zadania bez względu na treść . No oczywiscie jak są wybieram te z walką. Ale jak nie ma co za różnica ile towaru wydam? Zrobie kilka powtarzalnych i po sprawie. Ale dla nagrody tygodniowej warto
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry