Kontrola skarbca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14760
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby ten pomysł został wprowadzony ?


  • W sumie głosujących
    50

DeletedUser14760

Guest
Witam,

W wielu gildiach jak nie w każdej jest regulamin wewnętrzny, który mówi m. in. o obowiązkowych wpłatach do skarbca. Sam jestem tzw., skarbnikiem w gildii i nigdy nie wiem kto co i ile wpłacił :( Pisane są informacje PW, ale to nie jest wiarygodne. Według mnie powinna być dodana jakaś opcja, która pozwalałaby osobie z konkretnymi uprawnieniami podglądać te wpłaty, tzn. kto, ile i kiedy wpłacił. Bardzo, ale to bardzo pomogło by to w sprawniejszym prowadzeniu gildii i efektywniejszym graniu w FoE. Myślę, że rozwiązałoby to nawet niektóre spory.

Pozdrawiam
 

DeletedUser15227

Guest
Witam,

W wielu gildiach jak nie w każdej jest regulamin wewnętrzny, który mówi m. in. o obowiązkowych wpłatach do skarbca. Sam jestem tzw., skarbnikiem w gildii i nigdy nie wiem kto co i ile wpłacił :( Pisane są informacje PW, ale to nie jest wiarygodne. Według mnie powinna być dodana jakaś opcja, która pozwalałaby osobie z konkretnymi uprawnieniami podglądać te wpłaty, tzn. kto, ile i kiedy wpłacił. Bardzo, ale to bardzo pomogło by to w sprawniejszym prowadzeniu gildii i efektywniejszym graniu w FoE. Myślę, że rozwiązałoby to nawet niektóre spory.

Pozdrawiam

Przykro mi ale ale Twój pomysł jest stary jak świat. Pojawiał się tu już wielokrotnie i do tej pory nie został zrealizowany. Dlaczego? Na to pytanie nawet najstarsi górale nie odpowiedzą :(
 

DeletedUser14760

Guest
Szkoda :(

Mimo wszystko możesz kliknąć - TAK lub NIE
 

DeletedUser14352

Guest
Pierdy>Cos przydatnego
Tak mniej wiecej wygladaja aktulizacje :(
Pomysl oczywiscie na tak ale moze za 2 lata ujrzymy to...
 

DeletedUser15643

Guest
jak najbardziej na tak i nie sądzę, aby ktoś zagłosował na nie
 

DeletedUser14004

Guest
Nie, żeby coś, ale... Krople drążą kamienie setki, a nawet tysiące lat.
 

DeletedUser11650

Guest
Pomysł był duuuuuuużo razy i jeszcze go nie wprowadzono. Są dwie możliwości albo foe team pracuje nad najlepszym rozwiązaniem tego albo nie chcą tego wprowadzać.
 

DeletedUser14285

Guest
Ja jestem na Nie bo większość jest na Tak.a mysle ze to dobry pomysł
 

DeletedUser8110

Guest
Tak, pomysł ten był już zgłaszany, jednak w związku z wyprawami gildyjnymi może uda nam się coś więcej ruszyć w tym kierunku. Trzymajcie kciuki! :)

Miejcie nadzieje, nie tę lichą marną... :)
 

DeletedUser16631

Guest
Rozwijając myśl dałbym informacje o wpłacie do skarbca na ekran "historii wydarzeń" gracza.

Może nie poszło dalej bo nie podaliśmy konkretów?
Konkretnie to jakby gildia miała taki sam ekran jak gracze mają "historię wydarzeń" gdzie pojawiają się nowi znajomi czy zaakceptowane transakcje handlowe, do którego każdy członek miałby dostęp.

Dosłownie taki sam ekran i umieszczony w wiadomościach w ratuszu, a jest miejsce, "historia wiadomości gildii".
Na taki ekran dałbym przynajmniej informacje:
  1. nowy członek gildii
  2. wpłaty do skarbca
  3. stracone i zdobyte sektory w wojnach gildyjnych
  4. i coś z wyprawami gildyjnymi ale jeszcze się nie rozeznałem. Może odblokowanie poziomów.
 

DeletedUser15643

Guest
to jest już raczej nowy pomysł, więc może go rozdziel?
 
Do góry