Konkurs: Wydzieranka - komentarze.

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Prawdopodobnie przez to, że przez dłuższy czas nie było konkursów (albo były, a ja nie widziałem) twórca chciał sprawdzić ile ludzi weźmie udział. Ciężko powiedzieć. Nie wiem czemu uważacie, że to nie fair. Gwarancji zdobycia diamentów żaden gracz nie miał i tak.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Jako że była to pierwsza edycja Wydzieranek - mieliśmy wątpliwości, czy zaproponowany poziom trudności jest na pewno odpowiedni. Wydłużenie trwania konkursu dało nam pewne wskazówki, które weźmiemy pod uwagę, tworząc następne edycje. Niemniej masz rację - według pierwotnych założeń konkurs powinien zakończyć się pierwszego dnia.

W związku z tym postanowiliśmy, że listę laureatów poszerzymy o dwie dodatkowe osoby. Wylosowaliśmy je spośród Graczy, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi w następnych dniach.
 

Kronoxus

Szlachcic zagrodowy
A ja naiwny myślałem, że skoro pojawiają się kolejne podpowiedzi to znak, że jestem w pierwszej trójce i czekamy na kolejne poprawne odpowiedzi i już zacierałem rączki na wygrane diamenty 8>

Ale się zdziwiłem jak odsłoniono odpowiedzi uczestników - w pierwszym dniu myślałem że to czerwono-niebieskie to jakaś opaska na głowę i szukałem wśród portretów sportowych i archeologicznych (fragment piramidy uznałem za plecak noszony przez postać :haha:)
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Jako że była to pierwsza edycja Wydzieranek - mieliśmy wątpliwości, czy zaproponowany poziom trudności jest na pewno odpowiedni. Wydłużenie trwania konkursu dało nam pewne wskazówki, które weźmiemy pod uwagę, tworząc następne edycje. Niemniej masz rację - według pierwotnych założeń konkurs powinien zakończyć się pierwszego dnia.

W związku z tym postanowiliśmy, że listę laureatów poszerzymy o dwie dodatkowe osoby. Wylosowaliśmy je spośród Graczy, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi w następnych dniach.

czyli były to tak zwane testy A/B ? :p
Niemniej brawa za podjęcie decyzji o nagrodzeniu innych uczestników, zwiększcie trochę pulę nagród i będzie ok.
 
Do góry