Konkurs przedzimowy

Która wersja budynku bardziej Wam się podoba?

  • Wersja A

    Głosy: 49 39,2%
  • Wersja B

    Głosy: 76 60,8%

  • W sumie głosujących
    125
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser6815

Guest
Ta piosenka nadaję wszystkiemu klimat niemalże filmowy i najbardziej wprawia mnie w świąteczny zimowy nastrój :) Chce się przy niej robić dosłownie wszystko. Śpiewać, tańczyć, bawić się, śmiać, gotować, sprzątać. Kocham kiedy rozbrzmiewa w moich głośnikach i daje mi uczucie wszechogarniającego szczęścia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17946

Guest

Bo dzięki temu święta są przynajmniej zabawne, no i to w końcu Julian. On jest najlepszy
 

DeletedUser18338

Guest
Dla mnie to jest symbol zimy, przy tym kawałku pierwszy raz pocałowałem najładniejszą dziewczynę w szkole, a mróz był wtedy tęgi ;)


 

DeletedUser15684

Guest
Nic bardziej nie kojarzy się ze Świętami niż ten kawałek, odkąd pojawił się Kevin sam w domu na Pol_sacie co roku od 15 lat :)
 

DeletedUser18893

Guest
Dlaczego właśnie ta piosenka kojarzy mi się ze świętami? Na pewno duże znaczenie ma melodia, a dokładniej wszelkie dzwoneczki grające w tle oraz to, iż jest ona bardzo wzruszająca. Jednak najważniejsze znaczenie dla mnie ma przesłanie. Święta to czas zadumy i refleksji, cieszenia się obecnością bliskich wśród Nas, czy rodzinnym ciepłem, na które każdy z Nas zasługuje, gdyż wszyscy jesteśmy równi. Jest to czas, kiedy wszelkie waście odkładamy na bok, starając się naprawić konflikty po to, by spędzić święta w rodzinnej i przyjemnej atmosferze. Magia świąt sprawia, iż jesteśmy w stanie naprawić wszelkie te konflikty, mimo iż wcześniej, wydawały Nam się niemożliwe. To jest własnie najpiękniejsze w świętach, a ta piosenka idealnie Nam o tym przypomina.
 

moratthi

Szlachcic zagrodowy

Kojarzy mi się z zimowym wieczorem przy górskim ognisku/kominku. Poza tym treść mówi sama za siebie...
 

DeletedUser18897

Guest


Ta piosenka to dzieciństwo przed oczami, i skojarzenie z magią świąt (bo jak ciężarówki w telewizji jechały, to było już wiadomo, że święta coraz bliżej). Nawet nie chodzi o to, że cola na święta, ale jednak ta piosenka to cała magia świąt.
 

DeletedUser17608

Guest

u mnie nawet w Święta jest rockowo, stąd Jingle Balls :))
 

DeletedUser18245

Guest

Ta piosenka przypomina mi o rodzinie która jest daleko i o tych których już nie ma
 

DeletedUser15959

Guest

Piosenka nie jest nachalnie świąteczna, a jej delikatne brzmienie wprawia we wspaniały nastrój. Ta piękna ballada przypomina przede wszystkim, że najważniejsze w świętach jest ich wspólne przeżywanie. Poza tym nieodłącznie przynosi mi na myśl spokojnie padający śnieg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18900

Guest
Mnie osobiście w świąteczny nastrój wprawia "Zima" Vivaldiego z Czterech pór roku.
 

DeletedUser18902

Guest
A mi się przypomniało coś takiego -> typowo świąteczna
 

DeletedUser12296

Guest
Co może być lepszego na święta niż świąteczna piosenka w wykonaniu reggae, najlepiej z balntem... to znaczy z barszczem, chodziło mi o barszcz

 

DeletedUser18903

Guest

Hejka Wszystkim, czemu akurat ta piosenka, bo odkąd moja córka kochana potrafi mówić i śpiewać, nigdy nie zapomnę jej słów (piszę tekst śpiewany):

mam to moć
mam to moć

mamo ić tąd

mam to moć
mam to moć
....

a poza tym Polskie Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w całym świecie.
Polska muzyka, nastroje, zwyczaje, no i wigilijne uszka.
:) powodzenia wszystkim :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18115

Guest

Niezapomniany utwór, który od lat przypomina wszystkim, że są Święta i wokoło pojawia się ta świąteczna atmosfera. Utwór słyszalny wszędzie: w radiu, w telewizji, w galeriach handlowych, na festynach. Ponadto jest bardzo pozytywny, co jeszcze bardziej wzmacnia Ducha Świąt Bożego Narodzenia. :)
 

DeletedUser16907

Guest

Chyba słyszeliście już tą piosenkę w reklamie Coca-Cola. Zawsze jako pierwsi zapowiadali świąteczny nastrój i w ten czas wiedziałem że święta nadchodzą:)
W tym momencie jeśli chodzi o nastrój to przy tej nutce mi i mojej rodzince nawet ładniej choinka wyglądała po ubraniu:)
Pozdrawiam TeamFoE :)
 

DeletedUser18906

Guest

Ten kawałek wprowadza mnie w zimowo świąteczny nastrój z powodu niesamowitej scenerii i mixu strun i dubstepu.
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser18866

Guest


Ten kawałek, bo jest ciężki jak zimowe wieczory a melodia jakby nie patrzeć świąteczna
P.S. I mina staruszków bezcenna jak odpaliłem w zeszłym roku
 

DeletedUser18799

Guest
Piosenka o tym co najbardziej lubie robić w trakcie świąt - siedzieć w domu z przyjaciółmi i patrzeć jak pada śnieg.
 

DeletedUser17310

Guest
Ponieważ jest to piosenka o świętach Bożego Narodzenia. A oprócz tego piękna
 

DeletedUser18758

Guest

Stara piosenka a co roku robi wrażenie i świeta zaczyna :) Dla mnie klasyka świąteczna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry