Konkurs przedzimowy

Która wersja budynku bardziej Wam się podoba?

  • Wersja A

    Głosy: 49 39,2%
  • Wersja B

    Głosy: 76 60,8%

  • W sumie głosujących
    125
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser18795

Guest


A mnie najbardziej ta piosenka wprowadza w świąteczny nastrój pewnie dlatego że jako dziecko co roku ciągle puszczali to w telewizji. Jak tylko to słyszę to się szczerze jak głupi do sera :D
 

DeletedUser16584

Guest
Zimowy nastrój, to - wiadomo - świąteczny nastrój. Święta zaś to rodzina oraz radość, bez której wszystko traci blask. Radość unosi i wyzwala, przykrości zamienia w inne pozytywne emocje, pokazuje lepszy świat.
Dlatego zimą nieodmiennie towarzyszy mi poniższa piosenka. Nie tylko muzyka jest radosna. Także słowa z lekkim dowcipem mówiące m.in. o radującej się wielopokoleniowej rodzinie.
Polecam!


Budynek w wersji B.
 

DeletedUser18878

Guest
A ja uwielbiam te trzy Panie -> jak lecą w radiu to już wiem że idą święta
 

DeletedUser11740

Guest
Niezmiennie co roku w świąteczny nastrój wprowadza mnie utwór Jingle Bells w wykonaniu Mikołaja :D Filmik kiedyś dostałam wraz z życzeniam od znajomej :D ilekroć zbliżają się Święta natychmiast sobie go przypominam i mam tzw.banana na ryju :)
 

DeletedUser18879

Guest
To chyba jedna z najlepszych zimowych wprowadzajacych w świąteczny nastój piosenek
 

DeletedUser18879

Guest
i jeszcze jedna aby nie powielac też bardzo nastrojowy swiąteczny utwór który bardzo lubię przy przygotowaniach świątecznych :)
 

DeletedUser14629

Guest
Ten kawałek też może nastrajać zimowo, radośnie i świątecznie
 

serwusx

Szlachcic zagrodowy
Kocham ten utwór (a także dwie poprzednie części) za to, że jest zabawny i nietypowy. Mam wielki sentyment do dawnych kreskówek i zawsze jak słyszę głos starego, dobrego Skeletora w tej piosence, odczuwam ten świąteczny, nostalgiczny nastrój. <3
 

Kaluta

Wójt

Uwielbiam ten utwór i teledysk, bo maąj wszystko to o co chodzi w święta. Jest radosna, świąteczna, nie przesadzona no i z dodatkiem gitar :)
 

DeletedUser18883

Guest
Ten utwór przypomina mi bardzo o miłych chwilach świątecznych, wiec i nastrój świąteczny mam jak go słucham.

 

DeletedUser1342

Guest
Z racji wykonywanego zawodu nie zawsze mogę spędzać święta w domowych pieleszach. Ma to oczywiście i dobre strony, ale tylko dla tych co lubią tzw., życie na walizkach ( w moim przypadku na plecaku) ;). Utwór, który polecam słyszałem wiele lat temu, natomiast wersja prezentowana jest chyba najlepszą.
PS. Jest to motyw przewodni z pewnego filmu "THE ICE HARVEST", który również polecam do obejrzenia;)
 

Valhan

Wójt

Chyba jeden z najbardziej nastrojowych (wg. mnie) kawałków na dłuuugie zimowe, grudniowe wieczory, no i facet ma niesamowity głos :)
 

DeletedUser18164

Guest
Bez dwóch zdań last christmes. Bajeczne wspomnienia inastrój świąteczny ;-)
 

DeletedUser15148

Guest
zima to mróz, mnóstwo sniegu i beztroskie zabawy dzieci w śniegu
 

DeletedUser17520

Guest

Ten utwór wprowadza mnie w zimowy nastrój, ponieważ uwielbiam klimat lampek świątecznych (w tej oprawie - genialny) :)
 

DeletedUser18169

Guest

Słuchać od 0:17.

Dla mnie ta melodia jednoznacznie kojarzy się ze świętami, a i łatwo ją wstawić do gry ;)
 

DeletedUser18370

Guest

Ten kawałek zawsze mnie dopada w pracy, przed wigilią, i w drodze na wigilię.
I robi się jakoś tak cieplej.
 

DeletedUser18890

Guest
Ta trochę zapomniana piosenka w pełni oddaje przedświąteczny nastrój, kiedy wszyscy załatwiamy w pośpiechu jakieś sprawy, a potem siadamy razem do wigilijnego stołu :)
 

DeletedUser18891

Guest

Świetnie w zimowy, ale również w świąteczny nastrój wprowadza piosenka "Jest taki dzień". W końcu Świeta Bożego Narodzenia to zima. Mi z tym sie to kojarzy od lat :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11555

Guest
Zimowy nastrój? Dla mnie kiedyś a teraz dla wnuków jest jedna piosenka:
 

DeletedUser17675

Guest
Nastrój wywołuje, bo jest piękna i dotyczy istotnych dla mnie kwestii
 

DeletedUser15880

Guest

Kiedy zbliża się okres przedświąteczny, zawsze zapuszczam ten utwór. Piękne słowa oraz rytm, które sprawiają, że aż chce się śpiewać. Noga, aż sama chodzi ;) Jest to piosenka radosna z narodzin Jezusa, a nie są kolejnymi smutnymi pieśniami, które wprawiają w depresję. I szczerze, to wolę słuchać m.in. Boney M. lub Wham!, niż tradycyjnych kolęd, ponieważ to one wprawiają mnie w świąteczny nastrój.
 
Status
Zamknięty.
Do góry