Konkurs przedzimowy

Która wersja budynku bardziej Wam się podoba?

  • Wersja A

    Głosy: 49 39,2%
  • Wersja B

    Głosy: 76 60,8%

  • W sumie głosujących
    125
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

shelian

Zespół FoE
Community Manager
prewinter_contest_logo.png

Drodzy Gracze Forge of Empires,

Dziękujemy za zainteresowanie naszym małym konkursem! :)

Jak wziąć udział?
To naprawdę bardzo proste. Po pierwsze potrzebujecie konta na forum. Jeśli już się zarejestrowaliście, możecie pisać posty na forum oraz wziąć udział w konkursie. Aby to zrobić, najpierw przyjrzycie się poniższej grafice i zdecydujcie który z przedstawionych na niej budynków bardziej Wam się podoba:

prewinter_elk_moose_glade.jpg

Wersja A / Wersja B

Gdy już zdecydujecie:
1. Zagłosujcie w ankiecie dołączonej do tego tematu.
2. Dodajcie nowy post w tym temacie z utworem muzycznym, który wprowadza was w zimowy nastrój (pierwszy post poniżej jest przykładem).
3. Wyjaśnijcie dlaczego ta muzyka wprowadza Was w taki nastrój :).
4. Pamiętajcie, żeby nie powielać wpisów i utworów zamieszczonych przez innych Graczy!

Po zakończeniu głosowania
Podsumujemy wyniki ze wszystkich wersji językowych Forge of Empires i budynek z największą ilością głosów zostanie dodany do eventu zimowego. Wszyscy Gracze, którzy wzięli udział w głosowaniu i dodali utwór muzyczny według instrukcji powyżej wezmą udział w losowaniu. Losowo wybierzemy jeden wpis (dla każdej wersji językowej), którego autor otrzyma zwycięski budynek pierwszego dnia eventu zimowego :).
Również losowo wybierzemy dziesięciu innych Graczy, którzy otrzymają po 200 Diamentów (nagrody nie można przekazać).
Gracze, którzy zagłosują w ankiecie, ale nie dodadzą utworu muzycznego nie zostaną dodani do losowań o nagrody.
Pamiętajcie, że post ma być zgodny z zasadami forum. Nieodpowiednie wpisy również nie będą brane pod uwagę w losowaniu.

Głosowanie zakończy się w najbliższy poniedziałek. Wyniki, a także zwycięzców ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Odpowiedzi prosimy umieszczać bezpośrednio w tym temacie do poniedziałku (25.09.2017) do godziny 21:15.

Jeśli macie pytania dotyczące konkursu, możecie je zadać w odpowiednim temacie -> klik!

Dziękujemy! :)

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
[Przykład]

Ten utwór wprowadza mnie w zimowy nastrój, ponieważ to dobrze znana piosenka świąteczna!
 

DeletedUser16965

Guest
widzę, że postanowiliście w tym roku wyprzedzić nawet TESCO :p:p



ta piosenka nie do końca wprowadza mnie w świąteczny nastrój, ale jaki okres przedświateczny taka piosenka ;)
 

Zimowy teledysk, ludowe instrumenty i tekst tej kolędy sprawiają, że najmocniej i najpełniej wkraczam w świąteczny nastrój :)
 

DeletedUser18642

Guest

W sumie to nie wiem czemu kojarzy mi się ze świętami, tak po prostu :)
 

DeletedUser17416

Guest

Kiedy cały dom jest już przygotowany na święta, wszystkie potrawy czekają na stole, cała rodzina odświętnie ubrana, a w tle słychać łagodny dźwięk głosu Boltona, wtedy czuję pełnie Świąt Bożego Narodzenia :)
 

DeletedUser17348

Guest


Ten utwór wprowadza mnie zimowy nastrój, ponieważ bębny kojarzą mi się z ciężkim, ciemnym dniem. Utwór tak jak dzień rozwija się powoli i tylko na chwilę nastaje światło (tak jak na moment pojawiają się słowa w utworze), by zaraz potem zaniknąć. Utwór się kończy, nastaje ciemność, ciągła zima. A Ci Wandale idą i idą!
 

DeletedUser18659

Guest
Nie ma zimy bez tego utworu, dzwonki w podkładzie jak najbardziej nastrajają mnie na zimowy nastrój.
 

Solshine

Baron
To jeden z kilku standardów zimowych radiowych, radosna i ciepła piosenka, którą często można usłyszeć wraz z innymi bożonarodzeniowymi utworami, dlatego tak bardzo kojarzy mi się z zimą :)
 

DeletedUser18871

Guest

od 15 lat wprowadza w swiateczny nastroj oczywiscie wersja b jest fajniejsza
 

DeletedUser18872

Guest
A mnie w zimowy nastrój wprowadza utwór mówiący o chryzantemach, kładzionych kiedyś w dużych ilościach na groby bliskich.
Pogrzeb był w zimie, a to był jego ulubiony utwór.
 

DeletedUser18367

Guest

Najprostsza obcojęzyczna piosenka, która zaraża optymizmem:) I zawiera też dzwonki jak nasz nowy budynek:)
 

DeletedUser907

Guest

Moja ulubiona Świąteczna piosenka! Gdy ją słyszę aż czuję zapach choinki!
 

DeletedUser16853

Guest
To moja ulubiona piosenka, może nie nawiązuje do polskich świąt ale uwielbiam ją, bo pomagała mi się uczyć angielskiego :p
 

DeletedUser15590

Guest
Zima to święta, a święta to choinka i reklama Coca-Coli, które towarzyszyły świętom już od mojego dzieciństwa.
 

DeletedUser16730

Guest

Utwór o innym wydarzeniu wprowadza mnie paradoksalnie w nastrój świąteczny ponieważ jak żona daje mi trzepaczkę to znaczy, że niedługo święta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry