Konkurs Halloween 2019 - komentarze.

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zapraszamy do podzielenia się opinią na temat naszego konkursu związanego z Halloween.
 

DeletedUser22276

Guest
"Nie martwcie się, nikt poza zespołem Forge of Empires nie będzie mógł zobaczyć Waszych odpowiedzi w tym wątku!" - hehe to taka mała podpowiedź, że odp. jest pewnie - 1 2 3 4
 

hddk

Hrabia
@Iris @Robin65 Nieważne ile razy jeszcze będzie napisane że tutaj odpowiedzi nie udzielamy, to i tak nic to nie da :)

Patrząc na to, myślę, że przydałyby się jednak testy dopuszczające do udziału w głosowaniu w wyborach powszechnych :) A żeby pozostać w temacie, to skandal że konkurs jest taki trudny i zasady tak zagmatwane! :) Za straty moralne każdy powinien dostać po 100 diaksów! I drugie 100 jak ma horom curke! :)
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
@hddk niestety masz rację, jednak wychodzę z założenia, że powtórzenie czegoś 50x poskutkuje. Niestety jedna osoba napisała 4 cyferki i reszta na ślepo robi to samo nie czytając opisu Konkursu.

Odpowiedzi tutaj umieszczone NIE będą brane pod uwagę! Swoje typy należy umieścić w TYM wątku!
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Szkoda, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem :( Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem, a odpowiedzi umieszczone tutaj to jak brak odpowiedzi :( szkoda, wielka szkoda.
 

DeletedUser22268

Guest
Na samym dole(do końca w dół przewińcie stronę) w wątku gdzie jest obrazek z dyniami wpisujcie swoje odpowiedzi ;) Co do konkursu jestem od niedawna w tej grze i to pierwszy konkurs jaki tu widzę:), więc cóż jedynie co mogę powiedzieć to miło że pojawiają się takie konkursy i możliwość zdobycia diamentów w nich i oby częściej:). Tyle z mojej strony i mam nadzieję że na święta każdy będzie mógł liczyć na mały lub duży bonusik od administracji :))) Pozdrawiam.
 

DeletedUser15366

Guest
Zgłosiłem i wciąż ,,Ta wiadomość oczekuje na zatwierdzenie i jest niewidoczna dla pozostałych użytkowników" tak mam od 11 :)
 

hddk

Hrabia
I tak ma być, wątek z odpowiedziami jest moderowany. Wiadomości graczy trafiają do moderatora, ale inni jej nie widzą w ogóle. Ty swoją widzisz jako niezatwierdzoną.
 

DeletedUser22725

Guest
No i w końcu wykminiłam gdzie te cyferki umieścić. Najpierw musiał sie zarejestrować na forum. Czytanie sie bardzo przydaje ze zrozumieniem ;}8>
 

DeletedUser22857

Guest
Konkurs spoko z jedna małą wadą: kupowanie punktów rozwoju. Czy to naprawdę musi być w każdym konkursie ? Pozdrawiam
 
Do góry