Konkurs Halloween 2019 - komentarze.

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zapraszamy do podzielenia się opinią na temat naszego konkursu związanego z Halloween.

dzidazawodnik

Szlachcic zagrodowy
"Nie martwcie się, nikt poza zespołem Forge of Empires nie będzie mógł zobaczyć Waszych odpowiedzi w tym wątku!" - hehe to taka mała podpowiedź, że odp. jest pewnie - 1 2 3 4

Iris

Zespół FoE
Stażysta
Witajcie :)
Jak zauważyła @HuanMing odpowiedzi należy umieszczać w wątku z Konkursem. Ten temat służy jedynie do rozmów o nim :)

Jak w opisie zaznaczono - Wasze odpowiedzi zobaczą tylko członkowie Teamu Forge of Empires. Nie bójcie się, że Wasza odpowiedź przepadnie, jest jedynie ukryta :)

hddk

Wójt
@Iris @Robin65 Nieważne ile razy jeszcze będzie napisane że tutaj odpowiedzi nie udzielamy, to i tak nic to nie da :)

Patrząc na to, myślę, że przydałyby się jednak testy dopuszczające do udziału w głosowaniu w wyborach powszechnych :) A żeby pozostać w temacie, to skandal że konkurs jest taki trudny i zasady tak zagmatwane! :) Za straty moralne każdy powinien dostać po 100 diaksów! I drugie 100 jak ma horom curke! :)

Iris

Zespół FoE
Stażysta
@hddk niestety masz rację, jednak wychodzę z założenia, że powtórzenie czegoś 50x poskutkuje. Niestety jedna osoba napisała 4 cyferki i reszta na ślepo robi to samo nie czytając opisu Konkursu.

Odpowiedzi tutaj umieszczone NIE będą brane pod uwagę! Swoje typy należy umieścić w TYM wątku!

Iris

Zespół FoE
Stażysta
Szkoda, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem :( Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem, a odpowiedzi umieszczone tutaj to jak brak odpowiedzi :( szkoda, wielka szkoda.

HuanMing

Hrabia
Szkoda, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem :( Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem, a odpowiedzi umieszczone tutaj to jak brak odpowiedzi :( szkoda, wielka szkoda.
Ja myślę, że raczej szkoda, że ludzie nie czytają. Bo to już nie jest poziom braku czytania ze zrozumieniem, to chyba alergia na literki.

Hubba buba

Szlachcic zagrodowy
Na samym dole(do końca w dół przewińcie stronę) w wątku gdzie jest obrazek z dyniami wpisujcie swoje odpowiedzi ;) Co do konkursu jestem od niedawna w tej grze i to pierwszy konkurs jaki tu widzę:), więc cóż jedynie co mogę powiedzieć to miło że pojawiają się takie konkursy i możliwość zdobycia diamentów w nich i oby częściej:). Tyle z mojej strony i mam nadzieję że na święta każdy będzie mógł liczyć na mały lub duży bonusik od administracji :))) Pozdrawiam.

kemycz

Szlachcic zagrodowy
Zgłosiłem i wciąż ,,Ta wiadomość oczekuje na zatwierdzenie i jest niewidoczna dla pozostałych użytkowników" tak mam od 11 :)

hddk

Wójt
I tak ma być, wątek z odpowiedziami jest moderowany. Wiadomości graczy trafiają do moderatora, ale inni jej nie widzą w ogóle. Ty swoją widzisz jako niezatwierdzoną.

Lunaria

Szlachcic zagrodowy
No i w końcu wykminiłam gdzie te cyferki umieścić. Najpierw musiał sie zarejestrować na forum. Czytanie sie bardzo przydaje ze zrozumieniem ;}8>

Phoenix8905

Szlachcic zagrodowy
Konkurs spoko z jedna małą wadą: kupowanie punktów rozwoju. Czy to naprawdę musi być w każdym konkursie ? Pozdrawiam