Konkurs: 8 urodziny FoE!

Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Logo.png

Drodzy gracze Forge of Empires!

W ostatnią sobotę (18 kwietnia 2020 r.) Forge of Empires ukoczyło 8 lat. Oprócz wszystkich zadziwiających ulepszeń, które zapewniliśmy w grze, przygotowaliśmy również coś wyjątkowego z okazji tej ważnej daty. Od dzisiaj (24 kwietnia 2020 r.) Nasz specjalny konkurs na forum urodzinowym przyniesie trzy satysfakcjonujące wyzwania trwające do 5 maja. Zalogucie się i kliknijcie przycisk poniżej, aby zobaczyć stronę konkursu i wybierzcie numer, aby rozpocząć jedno z trzech wyzwań.


Uwaga: Pamiętajcie, że każde wyzwanie startuje w konkretnym dniu

W każdym wyzwaniu macie szansę na zdobycie nagrody specjalnej poprzez wysłanie poprawnej odpowiedzi Start poszczególnych wyzwań to;
  • Wyzwanie 1 – 24 kwietnia, 2020
  • Wyzwanie 2 – 28 kwietnia, 2020
  • Wyzwanie 3 – 1 maja 2020

Nagrody:
Każdy konkurs wymaga nagród! Tym razem dajemy wyjątkowe budynki które pojawiły się z okazji urodzin w 2017 roku oraz dodatkowe diamenty, towary i plany.

Wyzwanie 1 - 24 kwietnia
  • Nagroda: Ruiny ogrodu i 800 diamentów
  • Zwycięzcy: 5 losowo wybranych spośród tych z poprawną odpowiedzią
Wyzwanie 2 - 28 kwietnia
  • Nagroda: Posąg królowej i 80 Punktów Rozwoju
  • Zwycięzcy: 5 losowo wybranych spośród tych z poprawną odpowiedzią
Wyzwanie 3 - 1 maja
  • Nagroda: Posąg króla i 8 planów Pereł
  • Zwycięzcy: 5 losowo wybranych spośród tych z poprawną odpowiedzią

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez losowanie pomiędzy wszystkimi poprawnymi zgłoszeniami do końca całego konkursu.

Warunki uczestnictwa i zasady konkursu

Warunki uczestnictwa :
Czy macie konto w grze i na forum? Świetnie, to wystarczy, by wziąć udział. Jeśli nie macie - jak najszybciej je załóżcie!

Zasady konkursu:

Możecie przesyłać odpowiedzi dotyczące każdego z naszych trzech urodzinowych wyzwań do 5 maja do godziny 23:59 czasu serwera. Następnie zespół Forge of Empires sprawdzi Wasze odpowiedzi, by wyłonić zwycięzców. Przeczytajcie uważnie zasady tego konkursu:

  • Każde konto może wziąć udział w konkursie tylko raz.
  • Nie można przenieść wygranej na inne konto.
  • Członkowie zespołu Forge of Empiers nie mogą brać udziału w konkursie.


Zdecydowani? Zalogujcie się aby wysłać odpowiedź już teraz! Jeśli chcecie wyrazić opinię na temat konkursu kliknijcie tutaj.
Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  • Dlaczego nie otrzymałem żadnej nagrody mimo prawidłowej odpowiedzi?
    • Dla każdego wyzwania mamy ograniczoną liczbę zwycięzców. Podając prawidłową odpowiedź, dołączasz do loterii wraz z innymi graczami zwycięzcy wybierani są losowo.

  • Jest już dostępne nowe wyzwanie, czy mogę wziąć udział w poprzednim?
    • Tak! Nie zamykamy poprzednich wyzwań, co oznacza, że możesz rozegrać pierwsze wyzwanie od 24 kwietnia do 5 maja o 23:59, kiedy cały konkurs zostanie zakończony

  • Jak mogę sprawdzić wyniki dla każdego wyzwania?
    • Poprawne odpowiedzi i lista osób nagrodzonych zostanie podana po 5 maja 2020 roku

  • Dlaczego jedno z wyzwań nie jest dla mnie dostępne?
    • Każde wyzwanie ma datę startu, co oznacza, że będziesz musiał poczekać kilka dni, zanim wszystkie zostaną otwarte.

  • Czy mogę udostępniać odpowiedzi na wyzwania moim znajomym z gildii?
    • To zależy od Ciebie, ale twoje szanse na zdobycie nagród zostaną zmniejszone, ponieważ będziemy mieli więcej uczestników z prawidłowymi odpowiedziami.

  • Nie chcę, żeby ktokolwiek kopiował moje odpowiedzi! Czy wysłanie ich jest naprawdę bezpieczne, klikając ten przycisk „WEŹ UDZIAŁ”?
    • Tak! Fora wyzwań są moderowane, co oznacza, że uczestnicy NIE będą mogli zobaczyć odpowiedzi od innych graczy, Ty również będziesz widział tylko swoją odpowiedź, oczekującą na zatwierdzenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
FOE 8 URODZINY PODSUMOWANIE KONKURSU

Wyłoniliśmy zwycięzców wszystkich wyzwań. Poniżej znajdziecie rozwiązania i nicki zwycięzców.

Tym samym kończymy urodzinowy konkurs.
Logo.png

Ponieważ jesteśmy pewni, że wszyscy jesteście ciekawi, czy podane przez Was odpowiedzi były prawidłowe, udostępnimy teraz prawidłowe rozwiązania dla każdego z wyzwań:

Wyzwanie 1

Wyzwanie 2

Wyzwanie 3


Gratulujemy ;laureatom, proszę Was o kontakt ze mną poprzez wiadomość prywatną lub zgłoszenie do supportu w celu ustalenia odbioru nagród. Wszystkim dziękujemy za udział, mamy nadzieję, że się dobrze bawiliście.

W przyszłości będziemy organizować więcej konkursów, więc dajcie nam znać co byście chcieli w nich zobaczyć!

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Status
Zamknięty.
Do góry