[Perły Architektury] Kończenie Pereł - niekontrolowane

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17218
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś/chciałabyś aby przed zamknięciem poziomu perły było okno informacyjne ?


  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser17218

Guest
Witam.

Wielokrotnie spotkałem się z problemem zamknięcia perły i jej danego poziomu przez kogoś i tu by nie było nic dziwnego gdyby nie to że zazwyczaj jest to przez przypadek.
Mój pomysł to wprowadzenie okna dialogowego np. na 1 pkt przed końcem poziomu perły dla użytkownika który wpłaca by miał świadomość że ten poziom zostanie zakończony poprzez jego wpłatę.
Coś podobne jest podczas skorzystania z diamentów po prostu pojawia się okno dialogowe by nas zapytać czy na pewno chcemy ich użyć.
 

HuanMing

Książę
Niegłupi pomysł, samej zdarzyło mi się niechcący skończyć komuś poziom, gdy w tym czasie wrzucał PRy ktoś inny. Jest to jakaś alternatywa dla pomysłu, że tylko "właściciel" może skończyć poziom.
 

DeletedUser17941

Guest
jestem na tak najlepiej jakby właściciel decydował o zamknięciu perły
 

DeletedUser12062

Guest
Ten pomysł jak najbardziej ok. Każdy się może zagapić i takie coś ów zagapienie zniweluje (często się zdarza, że ja czy znajomy zagapimy się podczas wymiany). Co do pomysłu @alfaroma. Absolutnie nie. Każdy ma prawo dorzucić. Gra to nie spotkanie przyjacielskie po latach długiej znajomości.... Ktoś chce to wrzuca. Życie.
 

DeletedUser17941

Guest
ja nie pisze ze nie można dorzucić tylko żeby właściciel sobie zamykał perłe co z tego jak będzie ostrzenie jak i tak ci zamknie perle ostatnim 1 PR mógł by sobie właściciel zamknąć żeby bonus dostać
 

DeletedUser7795

Guest
Zamknięcie poziomu powinno należeć do właściciela perły. Jeżeli ktoś będzie złośliwy to ostrzeżenie o zamknięciu poziomu będzie miał w nosie i doda ten 1 PR aby właściciel perły nie miał podwójnych zbiorów.
 

DeletedUser17218

Guest
Słuchajcie ja nie jestem za tym by tylko właściciel zamykał perłę bo może być przypadek że ktoś nie gra i w takiej sytuacji jesteśmy na straconej pozycji nie odzyskamy pkt a jeśli nadal każdy może zamknąć perłę to ma sens a komunikat byłby tylko po to by to zrobić świadomie. Jeśli ktoś będzie złośliwy to i tak ją zamknie i nas zaatakuje to jest dozwolone w grze. Bardziej widzę tu pomocne to okno informacji dla pewnie 90% nie złośliwych osób :)
 

DeletedUser19159

Guest
Zgadzam się z Darcusdarcus. Chodzi tylko o dodanie okna z powiadomieniem tak jak jest to w przypadku z diamentami i nic więcej. Reszta zostaje po staremu.
 

DeletedUser7795

Guest
Można to zrobić na takiej zasadzie, że poziom "sam się skończy" gdy właściciel perły np. przez 7 dni nie kończy poziomu.
 
Do góry