Komputerowy Klient Gry

  • Rozpoczynający wątek KeYse
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem do FOE Klienta PC

  • Tak

    Głosy: 15 88,2%
  • Nie

    Głosy: 2 11,8%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wiele gier przeglądarkowych ma swojego własnego klienta gry np. Drakesang Online fajnie jakby taki się pojawił w Forge of Empire :)

Forge.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Klient ten nie wymagałby używania przeglądarki - działałby o wiele szybciej :)

Mniej więcej tak sobie go wyobrażam :

Forge.png
 

DeletedUser3

Guest
Obecnie nie ma planów stworzenia klienta tego rodzaju do FoE.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A szkoda, bo klient byłby bardzo pomocny :)
Z doświadczenia wiem, że klient potrafi działaś szybciej niż wersja przeglądarkowa, może mieć dodatkowe funkcje, ogólnie działać na korzyść gry :(
 

DeletedUser15149

Guest
:) oj jestem baaardzo na tak. byłby to ratunek dla starszych sprzętów.
 

DeletedUser

Guest
Ja sie wstrzymuje od glosu.
za malo opcji w ankiecie.

Brakuje opcji mozliwosci uzywania klienta lub strony. tak aby gracz mogl wybrac czy cche sie logowac przez klienta czy przegladarke.
i wlasnie ta opcje bym wybral. Nie oddam glosu na nie, bo pomysl z klientem uwazam za dobry i warty rozpatrzenia. Lecz opcja logowania sie za pomoca chrome lub klienta bylaby na miejscu, bo nie wiem czy mialbym ochote zawsze byc zmuszony do korzystania z klienta
 

DeletedUser

Guest
przeglądarkowy klient oraz mobilny także by pozostał - klient pc to dodatek który nie wymagałby przeglądarki do otwarcia.
Forge of Empire to gra przeglądarkowa więc nie mogą z tego zrezygnować - pomysł dotyczy dodatkowego klienta.
Więc proponuję zagłosować na tak ;)
 

linuxgeek

Baronet
Można wykorzystać do tego aplikacje działająca pod androidem. Amiduos rozwiąże częściowo problem. Niestety brak dostępu do niektórych elementów gry jak gvg jest największą bolaczka. ;)

Genymotion tez całkiem sprawnie sobie poradzi z próbą emulacji aplikacji androida.
 
Status
Zamknięty.
Do góry