Komputer

J0J0

Szlachcic zagrodowy
Siemanko ostatnio borykam się z problemem, a dokładnie komputer odmawia mi posłuszeństwa. Włączając kompa muszę go włączyć przez "F1" Ustawienia w Biosie nic nie dają, po za tym przed Kliknięciem F1 Piszę:
Warning! CPU been changed.
CMOS checksum error-Defaults loaded.
CMOS battery failed.
Floppy Disk.

No i uruchamiam Go : Gdy już się załączył Data jest zupełnie zmieniona, Kupiłem nową baterię CMOS i nic to nie dało, wyłączyłem Stację dystkietek i nic[Nawet nie mam Stacji Dyskietek]. Druga sprawa to że gdy Gram WOT-a, LOL-a Lub oglądam coś na YT to mi pierdzą Słuchawki, tak jakby się ścina oraz obraz nie jest w dobrej jakkości jak kiedyś tylko Ścina.
Oraz Posiadam jeden odtwarzacz DVD, a pokazuję mi DWA :(

Posiadam WIN7. Sprawa zaczęła się po tygodniu gdy Reinstalacje Systemu zrobiłem... Wujek Google nie pomógł może Inny Wujek pomoże?

Czekam na propozycje... z Góry dzięki za Pomoc!
 

DeletedUser426

Guest
Po reinstalacji systemu masz jakiekolwiek sterowniki ?
 

DeletedUser426

Guest
Co prawda żaden ze mnie "specjalista" ale Pierwszy raz słysze że seven nie wymaga żadnych sterowników ;) najlepiej zainstalowac ubuntu , tam napewno nie trzeba zbytnio sterowników.
 

J0J0

Szlachcic zagrodowy
praktycznie nic nie musiałem Instalować... A co do Ubuntu to chętnie zajrzę... Ja też nie jestem specjalistą, nigdy nie zajmowałem się komputerem, aż do momentu gdy szwankuje ;(
 
Do góry