[Eventy] Kolejnośc wykonywania zadań w Eventach

Czy jesteś za tym aby można było zmieniać kolejność wykonywania zadań w Eventach?

  • Tak

    Głosy: 23 74,2%
  • Nie

    Głosy: 8 25,8%
  • Nie wiem.

    Głosy: 0 0,0%
  • A co to Event?

    Głosy: 0 0,0%
  • Okoń :)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    31

Kaluta

Wójt
Czy nie dałoby się zrobić tak, by zadania eventowe robić nie w kolejności? Np. nie mogę zająć prowincji, przeskakuję do następnego,a tamte pojawia się później? Podobnie jak na linii pobocznej, lub w przypadku zadań powtarzalnych...co o tym myślicie?
 

DeletedUser17497

Guest
Jak już pisałem, moim zdaniem to sensowny pomysł! :)
 

DeletedUser7795

Guest
Przez zadanie z prowincją jesteśmy zablokowani i nie możemy zrobić następnych zadań. Jestem na TAK.
 

bartekmod

Książę
można by chociaż wprowadzić, że 5 zadań... zwiad, negocjacje, szpiegowanie, podbicie sektora, podbicie prowincji... o ile wszystkie wystąpią w evencie, lub ich mniejszą kombinację... będą na raz zrób 1, lub 2, lub 3, lub 4, lub 5... i robimy to które akurat jest nam najwygodniej, przykładowo zrobiliśmy 3... później kiedy znów przyjdzie czas na zadania mapowe wyskoczy nam... zrób 1, lub 2, lub 4, lub 5 uwzględniając że 3 już zrobiliśmy jej nam nie da... ostatecznie trzeba będzie wykonać każde jeden raz, ale kolejność dopasujemy do naszej sytuacji na mapie...
 

HuanMing

Książę
Zdecydowanie na tak. W końcu i tak musielibyśmy zrobić dokładnie te same zadania żeby ukończyć event, a nie byłoby problemów, które powstają przy zamienianiu kolejności zwiadu/podbijania prowincji, etc.
 

DeletedUser7795

Guest
Najlepsza byłaby lista z zadaniami eventowymi. Klikasz na portrecik i wyskakuje lista zadań eventowych.
Wykonane zadania byłyby zaznaczone na zielono, a niewykonane na czerwono.
 

DeletedUser17642

Guest
wydaje mi się że byloby to zbyt duże ułatwienie, jestem na nie
 

DeletedUser17497

Guest
Zauważcie proszę że propozycja jest bardzo ogólna, ale gdyby ją rozwinąć to dawałaby bardzo fajne możliwości! Napisałem wcześniej że zadania można byłoby odpowiednio utrudnić, a co na przykład powiedzielibyście gdyby zadania były ustawione tak, żeby trzeba było trochę pogłówkować żeby zrobić je wszystkie na czas? Albo gdyby jakość nagrody którą otrzyma gracz była uzależniona od tego jak szybko uda mu się wypełnić wszystkie questy? Przecież w ten sposób dałoby się do eventów włączyć niezły element strategiczny! :D
 

DeletedUser

Guest
glosowalem na tak - choc poki co nagrody eventowe sa nieziemsko dziadowskie i szkoda zachodu
zwaszcza z tym lords manor - zajmuje 4x tyle co 2 SW a daje 2x mniej pr ... szczyt...
jakby zajmowal 16 pol i dawal 8 pr.... to byloby coooooos...
ale 4x4 i 2 pr? KPINA!!!!
 

bartekmod

Książę
Albo gdyby jakość nagrody którą otrzyma gracz była uzależniona od tego jak szybko uda mu się wypełnić wszystkie questy? Przecież w ten sposób dałoby się do eventów włączyć niezły element strategiczny! :D

Np jak skończysz event w ciągu 2 dni to dostaniesz 3 świątynie wiedzy, jak powyżej 2 dni do 4 to tylko dwie, a jak powyżej 4 dni to jedną? Albo że budynek będzie tracił na parametrze, im później go zdobędziesz? W ten sposób do eventów włączylibyśmy raczej element diamentowy, nie strategiczny :)
 

DeletedUser17497

Guest
@bartekmod Chodziło mi raczej o to, że im szybciej zakończysz zadania, tym lepszą nagrodę dostaniesz. Coś w stylu nagród za pierwsze, drugi i trzecie miejsce. ;)
 

DeletedUser17080

Guest
Ja zagłosowałam na TAK. Uważam, że to bardzo fajny pomysł. Ostatnio miałam wysłać zwiad do prowincji i żeby to zrobić musiałam poradzić sobie z już odkrytymi prowincjami, bo dopóki ich nie zdobyłam to nie mogłam odkryć nowej. Gdyby było tak jak piszesz zadanie z przejęciem prowincji miałabym już za sobą, a tak zamiast jednej finalnie muszę przejąć trzy, bo zadanie to pojawia się jako jedno z ostatnich :( Peszek..
 

DeletedUser17220

Guest
@caelian - Zajmuje tyle co 4 ŚW, a daje tyle co 2 - zgoda co do PRów. Ale jest jeszcze jedno ale - dla mnie daje dodatkowo tyle ludzi co 1,5 budynku mieszkalnego. Czyli z 16 pól mam to co dotychczas z 21. I dlatego zdecydowałem się jednak zrobić event, choć w pierwszej chwili miałem dokładnie takie odczucia jak Ty.
Natomiast jeśli go porównamy z boiskiem lub bazarem, to okazuje się bardzo dobry.
Poza tym: niewielu graczy ma w inwentarzu zapasowe, niewystawione ŚW i może machnąć ręką na dodatkowe PRy.
 

DeletedUser17763

Guest
Po części dobre a po części złe bo tu zrobisz zadanie a tu zgarniesz diamenciki bez zachodu.
 
Foe zrobiło taką alternatywę - zwiad lub 700 towarów do skarbca, albo 4 sektory lub kup 4 PR. Także raczej tego pomysłu nie wprowadzą w życie gry.
 

DeletedUser18000

Guest
Moim zdaniem misje i tak są łatwe i jest na nie zawsze wystarczająco dużo czasu.
Poza tym to nie prawda ze ktoś nie może skończyć jakiejś misji. W przypadku takich misji jak zajęcie prowincji, albo opracowanie technologii, zawsze jest alternatywa dla tych którzy nie chcą zmieniać epoki.
 

DeletedUser16965

Guest
kazdy zna zadania jakie beda w evencie, mozna sobie spokojnie wszystko zaplaniwac..
 

DeletedUser17530

Guest
kazdy zna zadania jakie beda w evencie, mozna sobie spokojnie wszystko zaplaniwac..

Tylko, że nieraz masz zaczętą prowincję i żeby zrobić zwiad do zadania, musisz najpierw podbić tą zaczętą prowincję. Jako, że zwykle ostatnim zadaniem jest podbicie prowincji, wychodzi, że do jednego eventu musisz przejąć 2 prowincje
 
Do góry