[Budynki] Kolejność motywacji w automacie

Zaproponować wprowadzenie listy kolejności motywacji

  • Chce to mieć - piszcie do Inno

    Głosy: 3 37,5%
  • Fajny pomysł, ale go nie wprowadzą :(

    Głosy: 2 25,0%
  • Zbędna zbędność

    Głosy: 3 37,5%

  • W sumie głosujących
    8

slimjim2

Baronet
Właściwie temat jest jakby kontynuacją tych dwóch:
UWAGA: Proszę przeczytać poniższe argumenty
  • Przytoczone powyżej pomysły zostały zaproponowane w grudniu 2014 i sierpniu 2015, a od tamtego czasu trochę się w FoE zmieniło - gra mniej osób, więc siłą rzeczy możemy zauważyć spadek liczby motywacji z automatu (odczucie moje i znajomych - może support posiada jakieś statystyki)
  • Większość z nas posiada teraz duże ilości budynków jak Świątynia Wiedzy, obserwatorium, które zdają się mieć wyższy priorytet w motywacjach automatycznych, a czasem potrzeba jest żeby w pierwszej kolejności było motywowane co innego (wtedy trzeba pisać i prosić)
  • Pojawiło się trochę budynków np eventowych, których nie było parę lat temu (i te też zdają się mieć pierwszeństwo)

Pomysł:

Danie graczom możliwości określenia listy konkretnych budynków lub przynajmniej rodzajów budynków (większej ilości rodzajów niż tylko Monety/Młotki/Kultura), która to lista miałaby priorytet motywacji automatycznej przed domyślnym priorytetem gry.

Każdy gracz określa co w pierwszej kolejności z budynków swojego miasta chce mieć motywowane automatem.

Przykład:
1. Ustawiam sobie na liście jedną Galerię sław z najwyższej epoki (choć mam np 3).
2. Pierwsza automatyczna motywacja po ustawieiu motywuje mi tą Galerię (jeśli wcześniej nie była już zmotywowana ręcznie).
3. Druga automatyczna motywacja motywuje mi Świątynię Wiedzy.
4. itd w automatycznej hierarchii kolejności z gry.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do głosowania.
 

astrotaurus

Hrabia
Nie to, żebym sie do tego palił z zachwycenia, ale jakby było to czemu nie...
Istniejący system nie jest jakiś zły, a zawsze istnieje pole manewru ilością gildian czy znajomych - nie wspominając juz o jakości tychże. :)
 
Do góry