Koksy łupią słabych i nikt z tym nic nie robi?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19581
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

kasia2389

Arcyksiążę
Powinni coś zrobić, bo nie może być tak, że
"Koksy łupią słabych i nikt z tym nic nie robi"

Te wyliczenia, ile to dziennie można zarobić na plądrowaniu.... niedobrze mi się robi.
Na tym polega gra, by mieć jak najwięcej najmniejszym kosztem.

Trzeba mieć dużo samozaparcia, ale można, dla tego wspaniałego uczucia, spróbuj a zobaczysz, że warte jest to 5 PR, ustawić w tarasach produkcję 5 minut, a wtedy każdy piorunek, to wybuch radości :).
 

Gomozalez88

Szlachcic zagrodowy
Płacz nad plądrowaniem, ja gram na H, i prawie codziennie atakuje sąsiadów, i ich plądruje jeśli jest możliwość. Dostawałem wiadomości z płaczem, ale leje na to. Jak ktoś chce to niech stawia sobie obronę.
Ja osobiście usunąłem budynki, które można splądrować, i sąsiedzi mogą sobie atakować, kto im broni.
 

DeletedUser21955

Guest
No właśnie piękne jest w tej grze że można atakować sąsiadów. Jeżeli coś jest jasno określone a nie losowe to jest OK. Jeżeli wiesz że jesteś na końcu listy sąsiadów to siłą rzeczy oznacza że pędziło się z epokami i nie rozumie się podstawowej zasady aby nie pędzić z epokami.
 

Azulena

Baron
Ja osobiście usunąłem budynki, które można splądrować, i sąsiedzi mogą sobie atakować, kto im broni.
Pominąwszy aspekt moralny Twojej wypowiedzi (jawne i bardzo "zadowolone z siebie" lekceważenie ludzi, z którymi grasz w tę samą grę) oraz jej nieelegancką formę ("leje na to" - co za wyrażenia... ) to z powyższego cytatu wynika, że świadomie "ucinasz" sobie sporą część gry i jej możliwości.
W tym robienie eventów...
To Twój wybór - ale NIE OBRAŻAJ I NIE LEKCEWAŻ LUDZI, którzy chcą grać w CAŁĄ grę. W tym stawiać budynki, które "można plądrować".
Mają sobie odmówić wszystkiego, co zawiera gra, bo jest ta całkowicie źle zaprojektowana funkcja, o której większość dowiaduje się po fakcie?
Obrażanie ich za to, że chcą rzeczywiście grać w tę grę, jest co najmniej nie na miejscu.

Jeżeli wiesz że jesteś na końcu listy sąsiadów to siłą rzeczy oznacza że pędziło się z epokami i nie rozumie się podstawowej zasady aby nie pędzić z epokami.

Hmmmm... a kto Ci powiedział, że na przykład JA jestem na końcu listy sąsiadów? (aktualnie na 11)
Ponadto, czy nie wiesz, że te "koksy" uwielbiają atakować tych, którzy mają rozbudowane miasta? Pewnie ich to bardziej rajcuje. :/

WINA jest tu znowu po stronie Inno Games, które całkiem jawnie jest po stronie atakujących.

Mam aktualnie 394% do obrony - ale co z tego, jeśli moja armia OBRONNA ma tylko 71% do ataku????

Widział ktoś, żeby można było wygrać bitwę tylko się broniąc????? W dodatku, SI wojsk obronnych jest DENNE !
Kiedy sobie oglądam zapis z ataku na moje miasto... ręce opadają. :/

I jak się czyta niektóre wypowiedzi, tak samo - ręce opadają... Logika to w języku polskim słowo obce, czy co...
 

DeletedUser21929

Guest
Płacz nad plądrowaniem, ja gram na H, i prawie codziennie atakuje sąsiadów, i ich plądruje jeśli jest możliwość. Dostawałem wiadomości z płaczem, ale leje na to. Jak ktoś chce to niech stawia sobie obronę.
Ja osobiście usunąłem budynki, które można splądrować, i sąsiedzi mogą sobie atakować, kto im broni.
Po co trollu hejtujesz ? na swiecie H nie dosc ze klamiesz ,to masz tyle ze polowa serwera by sie oblowila łupiac cie.Slyszac takie pierdoly i trolowanie to zawsze zadaje sobie pytanie "ile dales za konto " ? tarasy ,studnie,swiatynie itp.jest co pladrowac...Zablysnoles nie ma co,masz +5 do *****istosci w gimnazjum po 2 latach gry.
Odpowiedz prosta bez trolowania:Zbiorow trzeba pilnowac....
 

Stan

Baron
Cały czas nie rozumiem problemu - Wystarczy kupić komplet surki na Arkę za PR, zebrać trochę planów i już możecie być koksem - Nie wiecie co ja na H przeżywałem kiedy będąc w top700 trafiłem na 3 osoby z top10 :) Wystarczy chcieć, a można bez problemu takim koksem zostać - wiele osób nadal rozwija Arki :)[/QUOTE
 

Gomozalez88

Szlachcic zagrodowy
"Po co trollu hejtujesz ? na swiecie H nie dosc ze klamiesz ,to masz tyle ze polowa serwera by sie oblowila łupiac cie.Slyszac takie pierdoly i trolowanie to zawsze zadaje sobie pytanie "ile dales za konto " ? tarasy ,studnie,swiatynie itp.jest co pladrowac...Zablysnoles nie ma co,masz +5 do *****istosci w gimnazjum po 2 latach gry.
Odpowiedz prosta bez trolowania:Zbiorow trzeba pilnowac..."

Oj chłopczyku, swoje miasto rozwijam od ponad dwóch lat. I nie kupiłem nigdzie konta. Zaczynałem od zera, konsekwentnie poświęcając czas narozbudowę.
Gdybyś nie był trollem, to doskonale wiedziałbyś, że studni i świątyń nie da się splądrować aby uzyskać PR (ŚW, ŚO można splądrować przed zmotywowaniem, i dostaniesz wyłącznie monety) ale co ja tam wiem.
Zostawiłem jedynie 4 tarasy, które pilnuje, i dzięki nim robię zadania. Więc najpierw trochę się doinformuj a potem się wypowiadaj w danym temacie ;)

Co do plądrowania innych graczy, szanuje innych, ale konsekwentnie ich atakuje, i zabieram to czego nie zdążą zebrać. Gra daje takie możliwości, więc to robię. Nie łamie zasad gry.
Ja stawiam na atak.
I nie włożyłem w tą grę ani 1zł. To co mam w mieście osiągnąłem systematycznie przechodząc epoki, i handlując surowcami.

Azulena, co do Twojego wpisu o szacunku, napisałem wyraźnie, że dostawałem wiadomości na temat atakowania i plądrowania danych graczy i dlatego na to "leje". Na H niektórzy mają obronę na poziomie 1100%.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18749

Guest
Atak i plądrowanie to są elementy gry i dopuki nimi są nie powinno sie ich nikomu ograniczać. Aby unikać ataków a tym samym plądrowania trzeba jednak inwestować w obronę (chociaż sposób obrony jest rzeczywiście kiepsko rozwiązany). Można także zwrócić się bezpośrednio do plądrującego i postarać się wynegocjować jakiś układ. Myślę , że większość graczy będzie skłonna do porozumienia. W szachach czy warcabach także zbija się figury czy piony przeciwnika. Niestety , ten świat nie jest idealny.
Pozdrawiam wszystkich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry