Klasztor (Wczesne Średniowiecze)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20269

Guest
300 do obrony (bo trudno mi sobie wyobrazić 3kk punktów i 300/300 dla wojsk obronnych). Zgadzam się, że nie każdy przejdzie. Nie oznacza to, że nikt. :D
Uwierz mi mam 4 takich sąsiadów.:DWprawdzie najwiekszy bonus to był 162%atak i 262%obrona, ale wiesz do 300% blisko i z pewnością są takie przepadki.
 

DomLuk

Wójt
To nawet nie chodzi o procent ataku i obrony tylko taktyka ruchu i rodzaju jednostki ( wyjątek jeśli dana osoba zmienia jednostki codziennie)
Jeśli chodzi o mnie obrona to zbędne zabieranie miejsca dajmy ile max Ci zabiorą 5 pr, a na dodatek muszą trafić na zbiory. Blokada w tawernie też czeka.

Screenshot_2.png Screenshot_3.png

Miałem obrony nawet 2x tyle i tak przechodzili dlatego skasowałem( to mam prawie wszystko z pereł jak bym ich nie kolekcjonował to już bym je dawno wywalił)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Uwierz mi mam 4 takich sąsiadów.:DWprawdzie najwiekszy bonus to był 162%atak i 262%obrona, ale wiesz do 300% blisko i z pewnością są takie przepadki.
Oczywiście, że są tacy gracze, tylko mają trochę więcej punktów rankingowych :p Co nie zmienia faktu, że są też gracze którzy taką obronę mogą pokonać. Nie twierdzę, że budowanie obrony miasta nie ma sensu. Jednak jedynym, naprawdę skutecznym, sposobem na uniknięcie plądrowania jest zbieranie produkcji zaraz po jej ukończeniu. I też może się zdarzyć niespodzianka. ;)
 

DeletedUser20269

Guest
No ja ostatnio miałem taką niespodziankę, a raczej bombe nuklearną.;)
 

ZjemCię

Wójt
No ja ostatnio miałem taką niespodziankę, a raczej bombe nuklearną.;)
Są gracze którzy mają ponad 1000% do obrony a i tak dostają bęcki bo atak słaby.
Tylko co to ma wspólnego z klasztorem?
Niczyja sprawa czy ktoś ma obronę czy nie. Natomiast słabym jest fakt że raz postawionego nie można schować jak unikalnego budynku eventowego
 
Status
Zamknięty.
Do góry