Kinghts of Death

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Knights of Death

Masz ochotę na grę w zgranej ekipie ??
Chciałbyś otrzymywać codzienną pomoc w gwiazdkach oraz w handlu ??
Jeśli tak, to dołącz do Nas !!!

REKRUTACJA OTWARTA
(limit gildii 80 osób)

Zapraszamy wszystkich Graczy cechujących się:
1. Aktywnością w grze ( gwiazdkowanie , handel, forum)
2. Wspieraniem innych Mieszkańców Gildii w zamian za taką samą pomoc
3. Poczuciem humoru
(mile widziana jest również pełnoletniość)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3246

Guest
Uważajcie na tą gildię !!!
Przenosili gracza na siłę (Fumikoo jako zaufany członek poprzedniej gildii NilfGard znał hasła niektórych graczy, ale odszedł pozostawiając za sobą niezły smrodek), szantażowali graczy z poprzedniego sojuszu w swoim sąsiedztwie itp.
Jestem w NilfGard krótko, ale to co ten ziomek zrobił to przegięcie na maksa !!!
Baaardzooo ciekawe poczucie humoru :/ Żal
 

DeletedUser

Guest
Nikt nie został okradziony , szantaż na czym miałby polegać ?
Dziękuję za reklamę przyda się.
Hasła nie zostały wyłudzone , z tego co wiem posiadacze innych kont dobrowolnie je podali .
Gdybym był ja albo poprzednik złodziejem to dawno kilkanaście kont było by ograbionymi ale tak się nie stało bo do złodziej nie należymy.
Jeśli można prosić to aby reklama była większa będę naprawdę wdzięczny.
Pozdrawiam i Miłego Dnia.
 

DeletedUser

Guest
matiszczecin: Jak ktoś podaje swoje hasła to jest tylko jego wina ;)
 

DeletedUser3246

Guest
Nigdzie nie napisałem o żadnym złodziejstwie !!!
To może Fumikoo zaprzeczysz, że konto gracza xpand nagle zostało przeniesione z NilfGardu do waszej gildii ?
Małe przeklejenie z forum NilfGardu:

Napisał do mnie xpand:
"Witam, to jest jakas paranoja. Dalem haslo fumikoo i teraz wchodze na konto a mnie nie ma w gildii. Co sie dzieje ?"

A to już wiadomość od samego xpanda:
Wiadomość która dostalem od Fumikoo:
"Cześć.
Pewnie się dziwisz co tutaj robisz , to Cie oświecę.
Zombie znał Twoje hasło a ja szukam nowych ludzi do gildii.
To On Cie zwerbował .
Tak więc nie denerwuj się bo będzie dobrze a on i tak wchodzi na Twoje konto i Ci pomaga ( tak mi powiedział )"

A propos szantaży:

halo! sluchajcie, dostalam wiadomosc od Fumikoo
"Witam.
Zostajemy dobrymi sasiadami ( dołaczysz do naszej gildii )
Czy też atakujemy się i zero handlu ?
Jestem nowym właścicielem tego konta i poprzednik mówił aby Cie werbować bo jesteś ogarnięta i dobrze się z Toba gra.
Pozdrawiam"

Nie ma co, gildia z poczuciem humoru :/
A pełnoletniość na pewno się Wam przyda bo pewnie tak Was załatwią na koniec, że sobie nieźle poklniecie i pójdziecie zalać smutki po "przygodzie" z Knights of Death...
 

DeletedUser

Guest
Jak dajesz klucze sprzątaczce, która cię potem okrada to nadal jest to kradzież !!!

Potwierdzam, uważajcie na gracza Fumikoo i jego gildię.
 

DeletedUser3246

Guest
Że już nie wspomnę o wykasowaniu na odchodnym prawie połowy forum gildii... to już pachnie dziecinadą...
I co ? Może być taka reklama Fumikoo ???

BTW Proponuję w nazwie tematu poprawić literówkę w nazwie "TWOJEJ" gildii 8>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
reklama jak to reklama nudna ale i tak nic na to poradzić nie można.
Tematy skasowane były przez Tą osobę napisanymi więc chyba mogła to zrobić.
Dziecinadą jest to ,że smarujecie kimś chociaż nie wiecie ocb.
 

DeletedUser3246

Guest
Słusznie napisał jeden z naszych gildiowiczów cytując Leszka Millera:
"Prawdziwych mężczyzn poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale jak kończą"
Tobie do prawdziwego mężczyzny jeszcze dużo brakuje, więc idź ciesz się "swoją" nową gildią... papa kończę polemikę z tobą bo szkoda mi klawiatury ;/
 

DeletedUser

Guest
A z czego tu się cieszyć to tylko nic więcej.
Widać ,że wkręcacie się mocno w takie gierki.
Miłego Dnia.

Ps.
jeśli chciałeś mnie jakoś urazić to skucha , to tylko internet i mało interesuje mnie co mają do powiedzenia dzieci Twego pokroju.

- - - Zaktualizowano - - -

Martiszczecin w NilfGardzie jesteś najmniejszy to i zachowujesz się jak mały pies co gÓ... może a dużo szczeka!
Poza tym z tego co się orientuję wyzwiska oraz inne obelgi wychodzą tylko i wyłącznie od Was , nie wiem czym możecie się pochwalić.
I tak dla przypomnienia to wiele działów było zrobionych przez Fumi więc miał prawo wraz z odejściem je skasować (bo czemu ktoś z jego pomysłowości ma korzystać)
Po drugie wracając do tematu rzekomych kradzieży , to nie było żadnego wyłudzania haseł . Zwykła chęć pomocy Wam tym słabszym i jakoś nikt nigdy nie płakał bo nikt nie został ograbiony , więc po co teraz ta cała ściera co ?
Podam Ci dla przykładu ile osób dało hasło dobrowolnie i nic złego się nie stało :
Prometeusx
LadyCherry
xpand
Stary Gall
Szymko94

I czy ktoś został okradziony ?
Nie więc skończ szczekać.


Ps . Bryff sorry za chamstwo ale z niektórymi osobami nie można po ludzku rozmawiać.
 

DeletedUser3246

Guest
Tak się składa, że jestem od Ciebie kolego o 7 lat starszy. (o ile to co podajesz w profilu jest prawdziwe, bo po pisowni i zachowaniu to bym strzelał, że jakieś 15, może 16 lat masz). Więc uwagi o dzieciach nie na miejscu trochę...
 

DeletedUser

Guest
Fumikoo olej to.

Jest to typowe zachowanie na tym forum, zresztą jak wszędzie indziej w Polsce - a jak do tego przez internet to dochodzi jeszcze anonimowość i ludzie robią się jeszcze bardziej chamscy, zakłamani, zawistni itd.
 

DeletedUser3246

Guest
A z czego tu się cieszyć to tylko nic więcej.
Widać ,że wkręcacie się mocno w takie gierki.
Miłego Dnia.

Ps.
jeśli chciałeś mnie jakoś urazić to skucha , to tylko internet i mało interesuje mnie co mają do powiedzenia dzieci Twego pokroju.

- - - Zaktualizowano - - -

Martiszczecin w NilfGardzie jesteś najmniejszy to i zachowujesz się jak mały pies co gÓ... może a dużo szczeka!
Poza tym z tego co się orientuję wyzwiska oraz inne obelgi wychodzą tylko i wyłącznie od Was , nie wiem czym możecie się pochwalić.
I tak dla przypomnienia to wiele działów było zrobionych przez Fumi więc miał prawo wraz z odejściem je skasować (bo czemu ktoś z jego pomysłowości ma korzystać)
Po drugie wracając do tematu rzekomych kradzieży , to nie było żadnego wyłudzania haseł . Zwykła chęć pomocy Wam tym słabszym i jakoś nikt nigdy nie płakał bo nikt nie został ograbiony , więc po co teraz ta cała ściera co ?
Podam Ci dla przykładu ile osób dało hasło dobrowolnie i nic złego się nie stało :
Prometeusx
LadyCherry
xpand
Stary Gall
Szymko94

I czy ktoś został okradziony ?
Nie więc skończ szczekać.


Ps . Bryff sorry za chamstwo ale z niektórymi osobami nie można po ludzku rozmawiać.

Pozwól, że się odniosę do twoich wywodów:
1. To, że mam najmniej punktów w NilfGard nic nie znaczy - każdy zaczyna od 0 (no chyba, że tak jak ty kupuje konto od kogoś innego... ale to inna bajka). Porównania do psa tylko potwierdzają Twoją ograniczoną ilość słownictwa. A wypowiadam się, bo nie cierpię takiego zachowania jak Twoje i nikt nie zabroni mi bronić honoru gildii.
2. Nie wiem co tak pomysłowego jest w liście producentów surowców, albo dziale o książkach czy filmach żeby je kasować wraz ze swoim odejściem - mi to wyglądało na takie "pożegnalne" "pocałujcie mnie w d...e".
3. Przeniesienie konta innego gracza do swojej gildii wbrew jego woli (lub bez jego wiedzy) to według mnie dosyć poważne wykroczenie i zasługuje na miano kradzieży.
4. Grożenie ciągłymi najazdami byłym współgraczom mieści się co prawda w zasadach gry, ale propozycja odstąpienia od tego po przyłączeniu do Twojej gildii jest już mało etyczna. Nikt Ci tych ataków nie zabroni... Enjoy !!!
5. O wyłudzaniu haseł nikt nic nie napisał. Ci gracze powierzyli swoje hasła poprzedniemu właścicielowi twojego konta w dobrej wierze a ty to wykorzystałeś do osiągnięcia własnej korzyści.
6. I na koniec: pokaż mi chociaż jedno wyzwisko lub obelgę w całej naszej polemice. Jak znajdziesz to przeproszę...
 

DeletedUser

Guest
Konta nie kupiłem. Dostałem na czas nieokreślony.
Gram na s1 a tym będę się tylko zajmował (zbieranie złota i młotków)
Obelgi hmm.. zastanówmy się a no tak na czacie NilfGardu bo wyobraź sobie ale jedna osoba przesyła mi wszystko i wiesz co to jest dość ciekawe ,że Fumi wam pomagał we wszystkim jak leci niczego nie chcąc a jak dostał kopa w **** od zycia niespodziewanie i nikomu nic nie napisał to już to od frajerów i szmat wyzywacie a i byłbym zapomniał . Wasz przeuroczy Król Prometeusx nazwał go Ku.wą. Tak daliście popis.
Jak dla mnie to temat zakończony.
Jesteście śmieszni nic na to nie poradzę.
Mi nawet nie zależy na gildii ale dzięki za reklamę.

ps. Nie zapominajcie ,że to jest tylko gra i nic więcej .
 

DeletedUser3246

Guest
Proszę bardzo (za reklamę)...
Masz rację zakończmy to bo w czwartej kolejnej odpowiedzi nadal nie chcesz się ustosunkować do "porwania" konta gracza xpand.
A to głównie przed takimi zagrywkami chciałem ostrzec graczy , których chcesz zwerbować.
Powodzenia dla Twojej nowej gildii.

PS. Co do bluzgów na forum - sam nawarzyłeś sobie tego piwa i wkurzyłeś wielu graczy więc je teraz wypij...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dorzucę i ja swoją reklamę. Dwa dni przed odejściem z Gildii kolega Fumikoo, człowiek z zasadami, pożyczył ode mnie około 200 szt. surowców z epoki Jesieni Średniowiecza. Kolegom się pomaga, więc dostał jedwab, mosiądz, szkło za tkaninę i nawet nie był to przelicznik 1:1. Następnie odszedł z Gildii, włamał sie na konto do xpanda i przeniósł do swojej gildii przy okazji zastraszając dziewczynę, że jak nie przejdzie do niego to będzie ją atakował.
Nawet słowa nie pisząc o co mu chodzi.
Teraz udaje, że on to nie on. A prawda jest taka, że to ten sam Fumikoo, dobry kolega który ci zawsze pomoże. Smród pozostaje.
Także jak chcecie grać z takim sprytnym i pomocnym chłopczykiem to zapraszam do tej "kompani" :D
Przy okazji, nazwałem cię kur...ą. W te trzy kropki można wstawić różne litery, ty wstawiłeś "w". Widocznie tak się musisz czuć ale to już nie mój problem :) Ja miałem na myśli kurkę :))))
 

DeletedUser

Guest
40 BAZALTU za 20 marmuru
40szkła za 20 tkanin
30mosiądzu za 15tkanin
= 110szt.
I skoro chcesz je odzyskać to napisz o zwrot bo ja o niczym nie wiedziałem.
Jesteś starym cepem któremu i tak niczego się nie przetłumaczy.
Zastraszając ? dziewczynę :/ litości postawiłem sprawę jasno i miała wybór , a to jest tylko gra więc traumy nie przeżyje.
Jak dla mnie temat zakończony bo jesteś skończonym kretynem.
W każdej grze znajdzie się jeleń który świat wirtualny bierze zbyt serio.
 

DeletedUser3246

Guest
40 BAZALTU za 20 marmuru
40szkła za 20 tkanin
30mosiądzu za 15tkanin
= 110szt.
I skoro chcesz je odzyskać to napisz o zwrot bo ja o niczym nie wiedziałem.
Jesteś starym cepem któremu i tak niczego się nie przetłumaczy.
Zastraszając ? dziewczynę :/ litości postawiłem sprawę jasno i miała wybór , a to jest tylko gra więc traumy nie przeżyje.
Jak dla mnie temat zakończony bo jesteś skończonym kretynem.
W każdej grze znajdzie się jeleń który świat wirtualny bierze zbyt serio.

No widzę kulturka po całości...
 
Status
Zamknięty.
Do góry