[Inne] Kilka pomysłów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18627
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18627

Guest
Cześć, dość długo już gram i mam kilka propozycji do zastanowienia, może coś już podobnego się pojawiło więc sorry jeżeli się powtarzam.

1. Kwestia schowka - obecnie każdy ma pewnie zapchany schowek budynkami niepotrzebnymi albo takimi, których nie postawi.
Proponuję nowy budynek na wzór tawerny - chociaż powinien być on budowany (żeby było trudniej) - a nie jak tawerna otrzymany...
Budynek "kuźnia" - tutaj można by wrzucać budynki/dekoracje niechciane i np. dostawać losowe surowce / przedmioty/ diamenty.
Każdy ma już pewnie dziesiątki sfinksów, wrót boga słońca, drzew, twarzy starożytnych i innych bonusów z wypraw/eventów i za chwilę będziemy mieli ich setki... (brak miejsca na budowę to inna sprawa).
W kuźni można by "utylizować" niepotrzebne budynki w zamian za coś bardziej przydatnego.
Alternatywnie można utworzyć targ ale jest ryzyko, że z czasem wszystko by było mega tanie (ze względu na podaż) więc trzeba by to przemyśleć.


1 b. Wymiana budynków eventowych pomiędzy graczami - przykład teraz mam 4 wieże pałacu ale brakuje mi placu zabaw żeby skompletować set eventowy - a ktoś może ma 3 place zabaw? - wymiana i gotowe po czasie jest szansa na zdobycie budynków, których się nie udało wylosować albo pominięto event...



2. Możliwość wyboru epoki dla arki i obserwatorium i innych pereł zasilających skarbiec gildii. Np. bieżąca epoka produkcja 100% a z wybranej epoki 50% i możliwość zmiany raz na tydzień...
Jak dużo osób wskakuje wyżej to później ciężko o surowce z niższych epok. Oczywiście wymiana jak najbardziej jest rozwiązaniem ale posiadanie w skarbcu 90% surowców z oceanicznej i 10% reszty jest mało zbalansowane.

3. miejsce miejsce miejsce.... :)

Pzdr.
 
Do góry