Kiedy to naprawią!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
Mam już dość tego, że widząc wprowadzane nowe poprawki pomijany jest dosyć istotny błąd z mieszkaniami. Straciłem przez to już sporo monet co jest dużą stratą jak dla mnie. Chodzi o błąd w którym budujemy jakiś domek mieszkalny i gdy się wylogujemy przed jego zakończeniem to produkcja monet w nim nie ruszy.... Dopiero rusza jak się ponownie zalogujemy, a wiele domków ja bynajmniej stawiam przed wyjściem do pracy gdzie po powrocie liczę na zebranie monet, a tu psikus bo czas dopiero w nich ruszył i czasami byłem stratny 1-2k monet ;/ Może i nie dużo lecz w pewnych etapach gry gdzie każdy grosz się liczy bardzo monety są potrzebne.....

Programiści z Niemiec chyba są jacyś mało rozwinięci umysłowo poprawiając mało istotnie problemy, a już ważniejsze odstawiają na półkę... Sorrki za tak ostrą krytykę lecz problem już od dawna jest znany lecz jakoś w kierunku jego naprawienia się nie pchają tylko wpieprzają swoje durne poprawki estetyczne bo tylko na tyle ich stać.....
 

DeletedUser2383

Guest
Jak wygląda zwykły dzień w IG:
8:00 - parzymy kawkę,
do 9:00 jemy ciasteczka i pijemy kawkę,
do 12:00 śmiejemy się z trolli na forum,
do 13:00 przerwa obiadowa,
do 14:00 sprawdzamy co by tu zmienić, aby była jakaś poprawka,
do 17:00 zmieniamy ustawienia grafiki o 2px.
17:00 koniec pracy ...
 

DeletedUser1724

Guest
Kawę to Oni piją przez całą robotę, żeby tylko nie usnąć.... Naprawić poważnych błędów im się nie chce, a dlaczego ?! Żeby za szybko nie znikł napis BETA !!!!


W *** mam takich programistów co tylko ciągną kasę od nas jak niemowlę suta matki tyle, że matka ma mleko, a Oni siano w głowie !!!
 

DeletedUser

Guest
jesli chodzi o ten blad to przez jakis czas go nie bylo - sam to kiedys zglaszalem do supportu

jesli chodzi o ciagniecie kasy - nikt nie kaze ci placic

ps
jako "forumowy hrabia" powinienes wiedziec gdzie zglasza sie bledy i nie tworzyc nowego tematu w ktorym mozna pospamowac
 

DeletedUser1724

Guest
Zgłaszałem już dawno temu lecz wkurzyło mnie to, że tak istotnego błędu nadal nie naprawili tylko wprowadzają mało istotne poprawki....
 

DeletedUser3

Guest
Apocalypto napisał:
Chodzi o błąd w którym budujemy jakiś domek mieszkalny i gdy się wylogujemy przed jego zakończeniem to produkcja monet w nim nie ruszy
SIRMIRON napisał:
jako "forumowy hrabia" powinienes wiedziec gdzie zglasza sie bledy i nie tworzyc nowego tematu w ktorym mozna pospamowac
Zwykle odesłałbym do supportu, bo tam zgłaszamy błędy, ale ponieważ wiem, iż ten problem denerwuje wiele osób, odpowiem zbiorczo tutaj.
Pozyskałem informację związaną z tym problemem i w skrócie wygląda to tak:
byłaby to na tyle złożona zmiana (wbrew pozorom), że próba zmiany prawdopodobnie zrobiłaby więcej złego niż dobrego.
W związku z tym w najbliższym czasie raczej nie będzie to zmieniane. Może w przyszłości, gdy ekipa developerów nie będzie tak zawalona robotą jak obecnie.

Rutrr napisał:
Jak wygląda zwykły dzień w IG
Uśmiałem się ;). Tak dobrze to nie ma.
 

DeletedUser

Guest
chłopaki nie pieklijcie się jak wiadomo to jeszcze beta.
 

DeletedUser1724

Guest
Zwykle odesłałbym do supportu, bo tam zgłaszamy błędy, ale ponieważ wiem, iż ten problem denerwuje wiele osób, odpowiem zbiorczo tutaj.
Pozyskałem informację związaną z tym problemem i w skrócie wygląda to tak:
byłaby to na tyle złożona zmiana (wbrew pozorom), że próba zmiany prawdopodobnie zrobiłaby więcej złego niż dobrego.
W związku z tym w najbliższym czasie raczej nie będzie to zmieniane. Może w przyszłości, gdy ekipa developerów nie będzie tak zawalona robotą jak obecnie.


Uśmiałem się ;). Tak dobrze to nie ma.

I o takie wyjaśnienie mi chodziło :) Nie pomyślałem iż ten błąd wymaga głębszych zmian i to na dodatek takich, które mogą wprowadzić więcej złego niż dobrego :( No cóż czyli lepiej teraz chatki stawiać i najlepiej być na serwie jak się one zbudują by nie stracić kasy z nich no ale czasem się tak nie da :(
 

DeletedUser314

Guest
Sam nawet nie wiedziałem o tym a "przeszedłem" praktycznie cała grę.

Nie przesadzajmy też, że "naprawa" tego miała by coś złego wnieść, ale co prawda może być nieco czasochłonna, a zaraz nie jest jakoś konieczna.

Z tego co wiem IG robi jakąś w grę statki również chyba we flashu, więc my spadliśmy dla nich na 2 plan ;(
 

DeletedUser3

Guest
unpxre napisał:
Z tego co wiem IG robi jakąś w grę statki również chyba we flashu, więc my spadliśmy dla nich na 2 plan ;(
Inno robi oprócz Kartugi (nie jest we Flashu) jeszcze inne projekty. Nikt nie spada na drugi plan, bo grami zajmują się oddzielne ekipy programistów.
 

DeletedUser314

Guest
Inno robi oprócz Kartugi (nie jest we Flashu) jeszcze inne projekty. Nikt nie spada na drugi plan, bo grami zajmują się oddzielne ekipy programistów.

Może i oddzielne, ale jak do jednej gry zrobią jakiś "moduł", który będą mogli wykorzystać w innej zapewne go skopiują.


i tak btw, mógł byś może powiedzieć tak mniej więcej kiedy można się spodziewać nowej epoki?
 

DeletedUser

Guest
Może i oddzielne, ale jak do jednej gry zrobią jakiś "moduł", który będą mogli wykorzystać w innej zapewne go skopiują.


i tak btw, mógł byś może powiedzieć tak mniej więcej kiedy można się spodziewać nowej epoki?


Nowe epoki zapomnij o tym ,że szybko to nastapi :) a tak wracajac do tematu to nie tylko problem z domkami jest :-) jak to jest ,że kiedy coś wystawię na targu moich ofert nie widać :) wiele osób ma ten problem...
 

DeletedUser314

Guest
Nowe epoki zapomnij o tym ,że szybko to nastapi :) a tak wracajac do tematu to nie tylko problem z domkami jest :-) jak to jest ,że kiedy coś wystawię na targu moich ofert nie widać :) wiele osób ma ten problem...

To tracą kasę tylko, przecież jest masa osób jakie wydały po kilkaset złotych na FOE, a teraz stoją, bo nie mają co budować bo całe wioski już w premium budowlach od tygodni albo i dłużej.
 

DeletedUser2383

Guest
No cóż, nie trzeba było wydawać wypłaty na punkty rozwoju ;). Ale i tak pewnie sobie trochę poczekamy an nową epokę...
 

DeletedUser

Guest
To tracą kasę tylko, przecież jest masa osób jakie wydały po kilkaset złotych na FOE, a teraz stoją, bo nie mają co budować bo całe wioski już w premium budowlach od tygodni albo i dłużej.


Szczerze to nie znam żadnej osoby która gra za kasę :D ale jak dla mnie to śmieszne hahaha
 

DeletedUser

Guest
I o takie wyjaśnienie mi chodziło :) Nie pomyślałem iż ten błąd wymaga głębszych zmian i to na dodatek takich, które mogą wprowadzić więcej złego niż dobrego :( No cóż czyli lepiej teraz chatki stawiać i najlepiej być na serwie jak się one zbudują by nie stracić kasy z nich no ale czasem się tak nie da :(

Ja też się uśmiałem. Codziennie pracuję z programistami i mogę wam to przetłumaczyć: walcie sie bo to za dużo pracy, a mnie się nie chce. :)
 

DeletedUser

Guest
komu by się chciało siedzieć po 8 godzin i szukać linijki w setkach linijek kodu. Ja się bawiłem w składanie magazynu w formie htmlowej (później pdf) to wiem jakie to pracochłonne i męczące jest, choć wydaje się zupełnie inne. ;) no chyba, że tam oprócz zapewne: dreamweaver mają włączony facebook.de :D
 

DeletedUser314

Guest
komu by się chciało siedzieć po 8 godzin i szukać linijki w setkach linijek kodu. Ja się bawiłem w składanie magazynu w formie htmlowej (później pdf) to wiem jakie to pracochłonne i męczące jest, choć wydaje się zupełnie inne. ;) no chyba, że tam oprócz zapewne: dreamweaver mają włączony facebook.de :D

Tu nie chodzi o znalezienie linijki. Musieli by stworzyć osobny moduł tylko do tego, który niepotrzebnie by obciążał serwer. A większość osób i tak tego nie zauważy i można uznać że burmistrz musi być przy otwarciu budynku ;>

Około 15% wydało coś na grę z tego co widzę w gildii i w walkach na kontynencie ;)

Szczerze to nie znam żadnej osoby która gra za kasę ale jak dla mnie to śmieszne hahaha
1. osoba na moim kontynencie:
MONEY.jpg


To i tak nie rekordzista, najlepsza była pewna osoba z mojej gildii, ale on posprzedawał płatne budowle, jak coś grę przeszedł przed wprowadzeniem rankingu, możecie sprawdzić w chanelogach kiedy dokładnie, a osoby z 1 świata powinny kojarzyć Martinza ;>
 

DeletedUser1724

Guest
Niemcy nigdy pracowici nie byli bo mieli Polaków od czarnej roboty, a że tutaj Polaka nie chcą dopuścić to nie dziwota, że błąd na błędzie i naprawić im się nie chce :D
 

DeletedUser

Guest
To i tak nie rekordzista, najlepsza była pewna osoba z mojej gildii, ale on posprzedawał płatne budowle, jak coś grę przeszedł przed wprowadzeniem rankingu, możecie sprawdzić w chanelogach kiedy dokładnie, a osoby z 1 świata powinny kojarzyć Martinza ;>

Ja kojarzę pewnego gracza i to chyba jego masz na myśli nick: Matinz72 ;) ale on nie posprzedawał budynków... widocznie mało teraz gra bo spadł w ranku na 31 miejsce...
 

DeletedUser314

Guest
Ja kojarzę pewnego gracza i to chyba jego masz na myśli nick: Matinz72 ;) ale on nie posprzedawał budynków... widocznie mało teraz gra bo spadł w ranku na 31 miejsce...

Świat 1, i moja gildia ;), i posprzedawał, te premiowana bo miał z 30 willi (? te premium z epoki "rzymu"), i inne, i je pozamieniał na normalne.
Może na 2 też gra, ale głównie na 1.
 

DeletedUser

Guest
fakt pozamieniał wille na kamienice... ale co do reszty możliwe chociaż sporo mu jeszcze zostało ;)
 
Do góry