Kiedy pogrzeb modułu PvP?

  • Rozpoczynający wątek Sztandar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, mam złe wieści.

Padł ostatni bastion FoE, gdzie znaczenie miały jakiekolwiek zdolności, konsekwencja, planowanie itd., czyli tryb PvP. Wraz z pojawieniem się perły gwarantującej dzienny przyrost medali, zrobiono z nich kolejny towar i surowiec do wytwarzania, a rywalizacja z wież turniejowych przeniosła się na plac budowy. Niech tryb PvP spoczywa w pokoju, przez długi czas dawał radę.
 

DeletedUser314

Guest
Przepraszam, że tak negatywnie zareagowałem, na Twoja wypowiedź, ale po prostu miałem dość dziwny zbieg okoliczności przez co praktyka nie pokryła się z teorią. Przepraszam, ale nasza kłótnia powstała z tego, że nie przeczytałeś tego co napisałem.

W każdym razie, przyznaje CI racje, ponieważ specjalnie sprawdziłem ranking przed zebraniem medali z zamku z deal i po.
Rzeczywiście medale z Zamku z Deal wliczają się do rankingu medalowego.

Ponieważ, bardzo dużo medali otrzymujemy w ten sposób, wszystkie inne sposoby ich zdobywania stają się praktycznie nie wydajne.

Dlatego zgodzę się że jest to pogrzeb "modułu Pvp", lecz jak dla mnie to ma swoje plusy, ponieważ wymaganie farmienia, było bardzo uderzające w graczy eco :)

Jeszcze raz przepraszam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie zrozumiałeś. Perła o wdzięcznej nazwie Zamek z Deal gwarantuje stały, codzienny przyrost medali. Wkrótce w czołówce globalnego rankingu PvP będą tylko posiadacze tej budowli, inaczej zwani nabywcami diamentów. "Wieże medalowe" nie mają już większego znaczenia.

Pozdrawiam i życzę trochę więcej pokory.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli medale z tych budowli nie wliczają się do globalnego rankingu medalowego(PvP to nie jest moja nazwa, ani nawet nazwa twórców gry, tylko skrót od Player versus Player), to jakim cudem jego lider zwiększa z każdym dniem swoją przewagę nad resztą graczy? Taki detal - dziwnie się składa, że akurat on posiada budynek tego typu, natomiast reszta - nie. Rozumiem, że to punktacja rankingowa kłamie, tak?

EDIT: sprawdziłem cały oficjalny FAQ, zarówno o Perłach, jak i o medalach. Ani słowa o tym, że nie wliczają się do globalnego rankingu - rozumiem, że to informacja na zasadzie "ktoś kiedyś gdzieś powiedział"?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy jest na sali ktoś, kto odróżnia punkty w wieży od medali w rankingu i jest w stanie prawidłowo rozszyfrować oraz zrozumieć skrót PvP? Z kolegą unpxre rozmawia się wyjątkowo ciężko, chociaż niemalże co post powtarzam mu, że chodzi o ranking globalny. Niestety bez skutku.

PS. Pominę nadmiar wykrzykników czy formatowaną czcionkę, ale mógłbyś chociaż pisać "jest napisane"...
 

DeletedUser4682

Guest
Czy jest na sali ktoś, kto odróżnia punkty w wieży od medali w rankingu i jest w stanie prawidłowo rozszyfrować oraz zrozumieć skrót PvP? Z kolegą unpxre rozmawia się wyjątkowo ciężko, chociaż niemalże co post powtarzam mu, że chodzi o ranking globalny. Niestety bez skutku.

PS. Pominę nadmiar wykrzykników czy formatowaną czcionkę, ale mógłbyś chociaż pisać "jest napisane"...
Co ty pier... z unpxre bardzo dobrze można sie dogadać :) jest bardzo komunikatywny i kreatywny :p i czyta z zrozumieniem nie tak jak ja ;D
 

DeletedUser

Guest
Niestety czytając ten temat można dojść do wniosku, że sami nie wiecie o czym pisze drugi rozmówca :)
Po 1, medale są liczone w rankingu medali
Po 2, jaki wpływ na wieże PvP ma dzienny przyrost medali?
Po 3, PvP †4.12.2012
 

DeletedUser314

Guest
Niestety czytając ten temat można dojść do wniosku, że sami nie wiecie o czym pisze drugi rozmówca :)
Po 1, medale są liczone w rankingu medali
Po 2, jaki wpływ na wieże PvP ma dzienny przyrost medali?
Po 3, PvP †4.12.2012

2.
Sztandar napisał:
Perła o wdzięcznej nazwie Zamek z Deal gwarantuje stały, codzienny przyrost medali. Wkrótce w czołówce globalnego rankingu PvP będą tylko posiadacze tej budowli, inaczej zwani nabywcami diamentów.

globalnego rankingu PvP - stad właśnie wywnioskowałem że chodzi mu o ranking medalowy, no bo co innego może to oznaczać.
 

DeletedUser

Guest
od wprowadzenia pereł nie atakowałem a teraz gdy zobaczylem ze nie mam wiekszych szans na zdobycie perły wszystkich zaatakowałem (z 60 tylko 11 miało obronę)
widać efekt pereł
 

DeletedUser3372

Guest
sa takie ale nie kazdy bedzie mogl je postawic tylko ci co sa w epoce zelaza i epoce kolonialnej reszta graczy bedzie zmuszona brać udzial w turniejach zeby zdobywac medale
 

DeletedUser3014

Guest
sa takie ale nie kazdy bedzie mogl je postawic tylko ci co sa w epoce zelaza i epoce kolonialnej reszta graczy bedzie zmuszona brać udzial w turniejach zeby zdobywac medale

Każdą Perłę może postawić każdy gracz, wystarczy ("wystarczy") że zdobędzie odpowiednie plany (no i będzie miał wymagane towary) - supportując budynki z odpowiedniej epoki albo pomagając w budowaniu takiej Perły, jaką chce.
 

DeletedUser3372

Guest
niestety sie nie zgodze kazda perla przypisana jest danej epoce i tylko w takiej bedzie mozna ja zbudowac
 

DeletedUser3372

Guest
moge przeciez sie mylic ale ostanio czytalem ze jesli nic za diamenty sie nie kupi to i rok mozna jedna perle budowac i jaki to ma sens takie budowanie

- - - Zaktualizowano - - -

moge przeciez sie mylic ale ostanio czytalem ze jesli nic za diamenty sie nie kupi to i rok mozna jedna perle budowac i jaki to ma sens takie budowanie
 

DeletedUser5069

Guest
Wg mnie założeniem twórców gry było to, że jak przez długi czas nie będziesz mógł znaleźć ostatniego planu perły to go po prostu kupisz. Niektórzy kupią wcześniej, niektórzy później. Mało ludzi odejdzie z tego powodu.
 

DeletedUser314

Guest
moge przeciez sie mylic ale ostanio czytalem ze jesli nic za diamenty sie nie kupi to i rok mozna jedna perle budowac i jaki to ma sens takie budowanie

A co ma to do:
niestety sie nie zgodze kazda perla przypisana jest danej epoce i tylko w takiej bedzie mozna ja zbudowac
?

Perły z zbierania samych obrazków buduje się rok, ale to nie zmienia faktu że można budować każdą perłę w każdej epoce.
A wydając spore ilości monet i PR możemy ją zbudować w kilkanaście dni, a nawet mniej.
 

DeletedUser3372

Guest
juz teraz odchodzi sporo graczy z gry bo doszli do konca ery kolonialnej i co dalej robic .tworcy tej gry powinni odrazu wprowadzic
za dwie epoki zeby zatrzymac jak najwiecej graczy
 

DeletedUser314

Guest
juz teraz odchodzi sporo graczy z gry bo doszli do konca ery kolonialnej i co dalej robic .tworcy tej gry powinni odrazu wprowadzic
za dwie epoki zeby zatrzymac jak najwiecej graczy

Po Jesieni tez odchodzili a cześć z nich nawet powróciła jak poburzyli wszystko i wyzbyli się wszystkiego :)
Gdyby zrobić epokę to było hop siup dawno by już z 10 zrobili :)
 

DeletedUser

Guest
Owszem, każdy gracz może postawić Perłę - tyle, że nabywcy diamentów postawili ją w jeden-kilka dni i pod tym względem zawsze będą do przodu. Kto zbiera plany rywalizując przy budowie u sąsiada, o restauracji/motywacji nie wspominając, jest tak w plecy, że tylko przy gigantycznym farcie może nawiązać jakąkolwiek rywalizację.

Wpływ diamentów na grę i tak był ogromny, a administracja jeszcze go zwiększa, skutek nie będzie trudny do przewidzenia - normalni gracze odejdą, płatnicy po krótkim czasie kapną się, że gra nie jest już popularna i również zwiną manatki, dziękuję dobranoc. Tak było już wiele, wiele razy, bo w pewnym momencie producenci przestają ogarniać, że trzeba zachować jakieś proporcje, równowagę i hajs przejmuje całkowitą kontrolę nad ich myśleniem oraz działaniem :(

unpxre: trzeba mieć jaja, żeby przyznać się do błędu i przeprosić, więc spoko. Uznajmy to za nieporozumienie i tyle :p
 
Do góry