Kelthuza skazali

  • Rozpoczynający wątek Aminario
  • Data rozpoczęcia

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mnie też te zdanie od razu się rzuciło w oczy i nie spodobało, ale nic tutaj nie poradzimy. No chyba że zrobisz petycje i zbierzesz miliony głosów (chociaż i w takim przypadku może nie wyjść :D).
 

DeletedUser11758

Guest
Mnie też te zdanie od razu się rzuciło w oczy i nie spodobało, ale nic tutaj nie poradzimy. No chyba że zrobisz petycje i zbierzesz miliony głosów (chociaż i w takim przypadku może nie wyjść :D).

Jest druga opcja. Można wziąć udział Marszu Niepodległości. Marsz ten jest niezależny i dlatego organizują wobec niego prowokacje.11 listopada 2011 Ludzie którzy spalili samochód TVN to chuligani ale władze chciały by spłonął samochód . Gdyby tego nie zrobili to zrobiła by to policja. Po co do płonącego samochodu idzie grupa policjantów?. I patrzy jak płonie samochód i nic nie robi. Tych ludzi nawet nie aresztowała. To dowód że jest to prowokacja i dodatkowo wierzyli że ludzie rzucą się na policje i będzie bójka. Gdy ktoś okrada sklep to policja go aresztuje a nie patrzy jak go okrada. To pokazuje że jest to prowokacja i dodatkowo ten samochód powinien wybuchnąć a nie spłonąć .Te osoby były większości są prowokatorami . Te osoby nie reagowały gdy policja szła i zignorowali woź policyjny . Po co grupa uzbrojonych w tarczę i ukrytych za nimi strzelców idzie do pożaru ? . . A policja gdy niszczyli wóź nic nie robiła tylko patrzyła a woź który miał zgasić pożar nic nie robił tylko stał ?. Potwierdza to że czekali na zamieszki bo nie udało się prowokatorom blokady 11 zrobić zamieszek i ponieśli porażkę propagandową bo zaprosili Niemców a te osoby napadły na grupę rekonstrukcyjną a później Polskiego obywatela bo miał flagę własnego kraju.11 listopada 2012 roku . Policja chciała sprowokować zamieszki i pomagali im w tym komuniści bo na Facebooku wzywali do ataku i spora część tych komunistów jest policyjnymi donosicielami. Marsz Komorowskiego poniósł porażkę i dlatego dostali zadanie sprowokować zamieszki by wykreować ze Marsz Komorowskiego jest pokojowy i przemilczeć że marsz Prezydenta miał bardzo marginalny charakter . Grupa komunistów i prowokatorów policyjnych obrzuciła policję . Zamiast złapać te osoby . To strzelają do osób które nic nie zrobiły głównie do emerytów i dzieci i puszczają gaz . 2013 Pozwolili by święto Niepodległości zorganizowano szczyt klimatyczny i wierzyli że uda się wygnać hordy Anarchistyczne na marsz Niepodległości i sprowokować bójki. Nie udało się to. Więc wynajęli osoby które miały napaść na ambasadę Rosyjską i zostawili ją bez ochrony. Później ignorowali płonącą tęcze i pozwolili jej się spalić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
ja tam jestem obojętny-skazali go o skazali. Bardziej wkurzajace jest to że minister rolnictwa jest ministerm
 
Do góry