[Forum ogólne] Kasowanie wiadomości z ogólnego forum gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18892
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za możliwością ręcznego usuwania informacji z ogólnego forum gildii ?

  • Poznasz niemądrego po słowach jego... czyli to bez znaczenia dla mnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser18892

Guest
Witam
Jak w temacie wyżej. Uważam że przydałoby się takie rozwiązanie. Czekanie aż jakieś wypisywane tam głupoty wykasują się po 60 dniach to stanowczo za długo. Czy nie można by dać funkcji moderatora właścicielowi gildii lub osobie przez niego upoważnionej ???
Pozdrawiam
Igorioo
 

DeletedUser18000

Guest
Ja nie bardzo rozumiem...
Mogę w każdej chwili usunąć dowolny temat z forum gildii...
 

DeletedUser19277

Guest
Witam
Jak w temacie wyżej. Uważam że przydałoby się takie rozwiązanie. Czekanie aż jakieś wypisywane tam głupoty wykasują się po 60 dniach to stanowczo za długo. Czy nie można by dać funkcji moderatora właścicielowi gildii lub osobie przez niego upoważnionej ???
Pozdrawiam
Igorioo
Kliknij opuść rozmowę to znaczy usunie głupoty hehe
 

DeletedUser19136

Guest
Witam, pomysł dobry i potrzebny, bo czasami gracze pomimo że mają temat plotki utworzony własnie na bzdety, to bardzo często piszą te swoje wypociny nie na temat ba głównych wiadomościach, a wiadomo że jak jeden coś napisze to zaraz drugi i potem 3 i już się robi bałagan, tak więc kasowanie uważam za bardzo dobry pomysł, tylko że istnieje jedno małe niebezpieczeństwo, Ktoś kto będzie mógł kasować niektóre wpisy, może specjalnie lub też nie zmieniać treść i tym samym przekaz jaki chciał pokazać w swoim wpisie autor jakiegoś wpisu, Ale z drugiej strony miejmy nadzieje że grają tutaj ludzie poważni i nie będzie takich sytuacji:)
Przecież takie coś jak kasowanie postów przez Moderatora jest chyba na każdym forum ( nie chodzi mi tutaj o forum w tej grze) i jakoś to funkcjonuje, a tak to człowiek zamieszcza ważną informacje a zaraz po tym kilka osób napisze coś nie ma temat i ta nasza ważna informacja dla członków gildi znika w ogólnym chaosie wpisów. Jest funkcja Moderatora więc dajmy mu narzędzia do Moderowania;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Wielki szacun dla ludzi uwielbiających kontrolowanie tego co piszą inni. Problem polega na tym, że dawanie sobie prawa do wytyczania granic innym to zwykła megalomania.
 

DeletedUser19136

Guest
Tu nie chodzi o kontrolowanie co napiszą inni, ale o to aby na głównej stronie były ważne informacje a nie kłótnie jakiś dwóch graczy, albo pytania o jakieś mało ważne rzeczy, jak napisałam wyżej nawet jeśli dla graczy utworzy się specjalny temat to i tak znajdą się tacy co będą robić swoje mało ważne wpisy w głównym temacie, albo np w tematach łańcuszków, gdzie ktoś wpisuje swoja perłę a inny coś tam sobie pożniej wpisze i już się robi nieczytelnie, Jak napisałam Moderowanie postów jest we wszystkich znanych mi forach tematycznych, i jest to zupełnie normalne.
 

DeletedUser16730

Guest
Jak napisałam Moderowanie postów jest we wszystkich znanych mi forach tematycznych, i jest to zupełnie normalne.

A co jest tematycznego w głównym temacie? Wszędzie gdzie jestem służy on do spamu, a dodatkowe są tematyczne i doskonale to działa.

A jak raz na jakiś czas ktoś namiesza w tematycznym to nawet z dwucyfrowym IQ można się nie pogubić.
Moderowanie, a szczególnie właśnie w temacie głównym pozwoli w takich sytuacjach...

kłótnie jakiś dwóch graczy,

zamglić ocenę sytuacji innym ludziom. Moderatorzy mają to do siebie, że rzadko potrafią mieć dystans do siebie bo wmawiają sobie, że skoro są moderatorami to prawdopodobnie los ich pomazał szczególnym poczuciem etyki i skutkuje to żonglerką wpisami.
Ja wolę sam oceniać to co widzę bo wiara w moderatora tylko dlatego, że jest moderatorem mnie nie fascynuje.
 
Do góry