Kary dla graczy w Gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4816
  • Data rozpoczęcia

Kary dla graczy w Gildii to dobry pomysł?

  • Tak, bo zarządzam Gildią!

    Głosy: 40 25,5%
  • Tak, mimo, że jestem zwykłym graczem!

    Głosy: 61 38,9%
  • Pomysł fajny, ale trzeba dopracować.

    Głosy: 32 20,4%
  • Nie, mimo że zarządzam Gildią!

    Głosy: 14 8,9%
  • Nie, bo jestem zwykłym graczem!

    Głosy: 9 5,7%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 0,6%

  • W sumie głosujących
    157

DeletedUser4477

Guest
Pomysł ciekawy ale dziwi mnie że jeszcze nikt się nim nie zajął takie coś byłoby przydatne bo zarazem lider/założyciel by mógł dać graczowi ostrzeżenie które z pewnością gracz odbierze a sam gracz będzie wiedział na przyszłość że tego robić nie powinien a to powinien.
P.S. Gratuluję pomysłodawcy ;)
 

DeletedUser

Guest
embargo i blokada supportu byłaby dobra tylko w obrębie gildii.
takie kary mogą też dotyczyć innych graczy: jak zablokujesz support to jakiś gracz nie będzie mógł na przykład wykonać zadania które polegał by na motywacji iluś tam budynków(np. zadanie "przyjacielskie wizyty") lub poprostu łatwemu zdobyciu kilku monet.
Pomysł fajny, ale do dopracowania.
 

DeletedUser4282

Guest
Graczom podobałoby się bardzo wiele opcji, które nie mają szans na wprowadzenie z powodu polityki firmy albo konceptu i założeń gry. Ankiety w tematach są tylko dodatkową informacją dla nas, nie decydują o zgłoszeniu pomysłu lub nie.

Pomysł jest ok i miałby szanse na zgłoszenie i dodanie do gry tylko w pewnym zakresie, tzn. kara dla członka gildii w postaci blokady handlu/motywacji w obszarze gildii. Nie przejdzie pomysł zablokowania mu motywacji czy handlu z sąsiadami, ponieważ byłaby to jednocześnie kara dla sąsiadów, szczególnie tych bez gildyjnych.

Pomysł na tak po zastosowaniu radyDenifae z FoE Team. Znaczyłem w ankiecie "Pomysł fajny ale, trzeba dopracować"
 

DeletedUser4340

Guest
Głosowałem na TAK, nie wiem czemu pomysł nie wszedł pomimo tylu pozytywnych wypowiedzi, a co najważniejsze po wynikach sondy... ;/

jak to czemu? bryfft wyraził swoją nieprzychylną opinie i pomysł został zamieciony pod dywan mino iż jest naprawde dobry i wart uwagi
podziekujmy za to bryfft-owi
DZIEKI BARTEK
 

DeletedUser4816

Guest
Nie wiadomo czy wszedł czy nie, fakt faktem jest, że to tylko pomysł. Dałem propozycję kar także związanych z sąsiadami, ale napisałem również, że końcową decyzję i tak podejmą przecież twórcy. Jeśli tego typu rzeczy nie mogą wejść z różnych powodów to można wprowadził tylko kary dla graczy w Gildii. Nic nie stoi na przeszkodzie.
Może pomysł ten musi jeszcze dojrzeć, by IG chciało go wprowadzić? A może mieli już podobny pomysł i będą chcieli go zrealizować? Obojętnie jak by nie było sądzę, że warto bo byłyby to naprawdę pomocne rzeczy.

@Lozja dzięki! :)
 

DeletedUser4340

Guest
Nie wiadomo czy wszedł czy nie, fakt faktem jest, że to tylko pomysł. Dałem propozycję kar także związanych z sąsiadami, ale napisałem również, że końcową decyzję i tak podejmą przecież twórcy. Jeśli tego typu rzeczy nie mogą wejść z różnych powodów to można wprowadził tylko kary dla graczy w Gildii. Nic nie stoi na przeszkodzie.
Może pomysł ten musi jeszcze dojrzeć, by IG chciało go wprowadzić? A może mieli już podobny pomysł i będą chcieli go zrealizować? Obojętnie jak by nie było sądzę, że warto bo byłyby to naprawdę pomocne rzeczy.

@Lozja dzięki! :)



zapamietaj jedno :

jeśli bryfft mówi "NIE" to zapomnij o czymkolwiek
 

DeletedUser6508

Guest
Po co bawic sie w takie pierdoły ? Dajesz ostrzezenie jesli to nie podziała wywalasz, chetny zawsze sie znajdzie na jego miejsce.
 

DeletedUser4816

Guest
@Kanclerz może i masz rację, ale czasem wystarczy tylko zachęcić odpowiednią osobę. Te opcje dają takie możliwości. Innym razem gracze idą na łatwiznę, np. nie motywując wszystkich, wtedy taka kara pokaże, że musi liczyć się ze wszystkimi sojusznikami w Gildii.

sir pall, Bryfft jednoznacznie nie powiedział "NIE", więc jakiś cień szansy zawsze pozostaje. A nawet jeśli jest nastawiony negatywnie, to przecież jest tylko człowiekiem jak każdy z nas i zawsze może zmienić zdanie na ten temat. :)

- - - Zaktualizowano - - -

Aaaaa.... i przy okazji... pomysł jeszcze nie został zamknięty i nie został również przeniesiony do Szuflady... :)
 

szachimat

Wicehrabia
O ile z samą karą na handel się nie zgadzam (mi się to widzi tak, że ofert gracza nie widziałaby reszta gildii), to z resztą i owszem - według mnie wyśmienity pomysł :)
 

DeletedUser

Guest
Przeczytałem do blokowaniu sąsiadów i znajomych a na tym skończyłem.

Przepraszam, ale co ma piernik do wiatraka ? Co z tego, że ma 80 znajomych jak stracił buff od gildii ?

Rozumiem, żeby kara miała znaczenie ale nie aż takie żeby nie dostawać ich wcale ! Gildia ma wspierać czy zwalniać rozwój ?

Jeszcze perły zablokuj aby szef mógł zdobyć medale itp.


W gildii ? A czemu nie ? W końcu jakiś leniwy piernik się ruszy albo sam odejdzie z braku profitów :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Chwila moment. A co mają sąsiedzi i znajomi do kary w gildii?
 

szachimat

Wicehrabia
Przeczytałem do blokowaniu sąsiadów i znajomych a na tym skończyłem.

Przepraszam, ale co ma piernik do wiatraka ? Co z tego, że ma 80 znajomych jak stracił buff od gildii ?

Rozumiem, żeby kara miała znaczenie ale nie aż takie żeby nie dostawać ich wcale ! Gildia ma wspierać czy zwalniać rozwój ?

Jeszcze perły zablokuj aby szef mógł zdobyć medale itp.


W gildii ? A czemu nie ? W końcu jakiś leniwy piernik się ruszy albo sam odejdzie z braku profitów :p


Chwila moment. A co mają sąsiedzi i znajomi do kary w gildii?


Ja zrobiłem tylko tyle, że przeczytałem sam pomysł, a po paru postach pod nim darowałem sobie - faktycznie, jest w nich wymnienione wiele niedorzeczności. Ale sam pomysł w czystej postaci uważam za naprawdę dobry - z wyjątkiem tego handlu, gdzie uwazam, że nie powinno się blokować możliwości handlowania, tylko widok ofert danego gracza na handlu gildyjnym.
 

DeletedUser1981

Guest
Jestem w zarzadzie gildii i uwazam ze to swietny pomysl. Niektorzy gracze sa nieczuli na upomnienia slowne
 

riko17526

Wicehrabia
Ale blokowanie sąsiadów i znajomych to przesada sama gildia (oferty z gildii powinny się blobkować a nie wszystkie) i support od znajomych to osobny sprawa i nie może go blokować gildia a sąsiedzi to plądrują a nie supportują
 

DeletedUser9456

Guest
Ale blokowanie sąsiadów i znajomych to przesada sama gildia (oferty z gildii powinny się blobkować a nie wszystkie) i support od znajomych to osobny sprawa i nie może go blokować gildia a sąsiedzi to plądrują a nie supportują

Weźmy pod uwagę, że jeśli kary w gildii miałby faktycznie znaczenie na sąsiadów i znajomych. To wtedy mało kto by do gildii wstępował, by uniknąć kar. I wtedy GvG nie ma racji bytu.
 

DeletedUser

Guest
Mimo, iż jestem architektem mojej Sarmatii ReVi na Dinegu i borykam się na codzień z problemem aktywności w gildii to jestem zdecydowanie przeciwny wprowadzaniu takich kar.

Nie będę się rozwijał, myślę, że o wiele przydatniejsze byłoby rozszerzenie statystyk dotyczących członków gildii. To byłoby ogromne kompendium wiedzy i dawałoby rzetelne podstawy do wyciągania konsekwencji.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł rewelacyjny. Do tej pory można było tylko upominać, ostrzegać i wyrzucać. A tutaj lider dostaje narzędzia, którymi może dyscyplinować leniwych graczy. Pamiętajcie, też że są tacy, którzy dochodzą do gildii, wykupują co lepsze oferty, nic nie robią i czekają aż ich się usunie. Stop pasożytom! :)
 

DeletedUser8507

Guest
może nie całe targowisko? Tylko handel gildijny, a pozaty jestem za
 
Do góry