Kartuga

  • Rozpoczynający wątek Ovdern
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser314

Guest
Ja też gram i nikogo poza Bryfftem nie widziałem :D:D:D



kasiaxd.jpg
 

DeletedUser6174

Guest
Zapraszam wszystkich chętnych do gildii "Polish Navy" PLN :)
 

DeletedUser314

Guest
pisali ze tyle statków, a ja tylko widzę 10 które możemy kupić x/
 

DeletedUser314

Guest
Mówisz, że 10 dla każdej z klas czy łącznie 10 :D?

10 dla jednej z czego 2 mają dodać, ale z tego co ja widzę to każda klasa te następne ma te same, przynajmniej z wyglądu.

Poza tym te statki i tak bardzo niewiele dają. A szybkość to tylko można ulepszyć czasowo bonusem albo skilem podnosić co level o 1%? ..

w pirate storm mogłem tak dobrać stateczek i tak go wyposażyć że 2x większe levele mogłem przeganiać ;p, tutaj co z tego że statek mały jak taka sama prędkość przecież to bezsensu, ogólnie niby miało to być tak zarysowane te różnice a wcale nie są.

Gra ma naprawdę niesamowitą grafikę, jak i sterowanie, ale poza tym niczym przynajmniej na razie nie zaskakuje. Zobaczymy jak dalej będzie się sprawować.
 

DeletedUser314

Guest
[video=youtube;EWlFjwXpciA]http://www.youtube.com/watch?v=EWlFjwXpciA&feature=youtu.be[/video]​

Filmik w hd mojej produkcji ;p
 

DeletedUser4738

Guest
Fajna gra, tylko statki przeciwników są strasznie mało wytrzymałe, armata o dużym zasięgu i po robocie.
 

DeletedUser314

Guest
Gra jak dla mnie ma zasadniczą wadę nastawiona jest na PvP a ja lubię sobie tak popływać spokojnie i pozatapiać, ale jak zabierają za to expa po 20 statkach (tego samego typu) czy ilu, to...
 

DeletedUser

Guest
Można jeszcze otrzymać kod ?
Dzisiaj się zarejestrowałem :d
 

DeletedUser

Guest
Ja już mam konto niedawno przysłali mi klucz;)

- - - Zaktualizowano - - -

Wie ktoś z was gdzie znajdę Collect 5 cargo crates?
 

DeletedUser314

Guest
trochę trup z tego fanpaga ani avka ani tła nawet niema ;p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jeszcze dobrze PL wersji nie ma a już wymagasz czegoś od tego fanpaga? ;)
Najpierw niech postawią nam Kartugę PL, następnie będą dodawane informacje.
Macie podane aby "polubić" i mieć informacje u siebie na fejsie w razie gdyby coś zrobili.
 

DeletedUser314

Guest
From April 24 to April 26, everyone can "Board the Servers" - no beta key will be needed to play Kartuga!
Jak ktoś niema klucza to teraz może go łatwo zdobyć :>


PablooS, Avka i tło wstawia się od razu przy tworzeniu ;p
 

DeletedUser8996

Guest
Kartuga, nawet fajna, już mam 4 lvl destroyerem, ale jednak raczej poczekam z zaciętą grą w to do spolszczenia :)
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję, że pojawi się tutaj odpowiednie info o starcie gry w PL, bo nie chciałbym przegapić premiery :). Czekam na nią ze względu na prawdziwe PvP, którego w FoE niestety brakuje...
 
Do góry