[Forum ogólne] Karne smoczki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia

monter-Olek

Szlachcic zagrodowy
zapomniany87 to kolejna osoba, na która trzeba uważać przy wymianie pr. Jak sam nick wskazuje, zapomina wrzucić pr. Ja dałem mu dzisiaj na B 30pr, a on niestety zapomniał oddać.
Pozdrawiam
 

Borisel

Hrabia
Czy ja dobrze widzę, że w tym temacie złodziej stara się wybielać swoje i kolegów czyny ? Nie dotrzymując "pisemnej" umowy między graczami i jeszcze obrażając ich " idiotyzm" bo wrzucili PR zgodnie z umową , która zawarli ? Poważnie ? Ty jeszcze koleś masz czelność cokolwiek pisać o nieuczciwości ? Nienawidzę złodziejstwa , braku honoru i hipokryzji - a ty właśnie pokazałeś wszystkie te "zalety" . Jak masz choć trochę oleju w głowie - nie odzywaj się więcej . Nie pozdrawiam .

P.S. Pozdrawiam normalnych ludzi
 

monter-Olek

Szlachcic zagrodowy
Do PANA Moderatora
Jeżeli chcesz dowodów na moje słowa, to zobacz sobie czy na świecie B kolega zapomniany87 dostał ode mnie 30pr w swoją perłę(nie chce mi się teraz patrzeć w którą) i czy on zrobił wrzutkę 30pr w jakąś perłę(konkretnie chodziło o Hagię) na świecie C.
Moderator chyba ma podgląd do takich oczywistych zdarzeń?
A skąd ja mam Panu Moderatorowi screeny wziąć? z kosmosu?
 

Von Grun

Wicehrabia
Jak szanowny pan Moderator chce dowodów to może się na taką wymianę z panem zapomniany87 umówić, akurat się ogłasza na C ;)
Tylko co to da, jak oszuści pushują sobie konta, naciągając przy tym inne osoby, a support nic z tym nie robi.
 

DeletedUser22200

Guest
Boże czemu takie akcje są tylko na B. Sami złodzieje i awanturnicy, najlepiej w ogóle tam nie grać, Pozdrawiam xd
 
Do góry