[Forum ogólne] Karne smoczki

Dyskusja w 'Pomysły' rozpoczęta przez użytkownika notronex, 06.02.2018.

 1. rotszild

  rotszild Hrabia

  Dołączył:
  29.05.2015
  Wyjątkowo wyrachowany typek ;)
   
 2. notronex

  notronex Rycerz

  Dołączył:
  24.07.2014
  ja nie musze się wybielać, napisałem już to w którymś poście.
  Łamie regulamin, kończę grę, nie łamię wymagam swoich praw.
  Przecież to proste
   
 3. jan-maria-scyzoryk

  jan-maria-scyzoryk Książę

  Dołączył:
  12.06.2016
  Nie łamiesz, bo w regulaminie nie ma nic o oszustwach przy wymianach, więc gry na razie nie skończysz.
  Pytanie jakich praw oczekujesz? Bo w regulaminie nie ma też nic o pisaniu na czacie o oszustach. Chcesz prawa do oszukiwania, czy prawa do tego żeby nikt o tym nie pisał?
   
 4. rotszild

  rotszild Hrabia

  Dołączył:
  29.05.2015
  To jak już mówimy o oszustwach...proste pytanie mam czy jeśli ktoś przelewa sobie surowce na tym samym świecie z innych kont na swoje główne konto a następnie sprzedaje to na czacie za pr to to jest push czy normalna praktyka. Bo powiem szczerze nie widziałem ani nie słyszałem żeby kogoś za to jeszcze ukarano i zastanawiam się czy też nie zrobić kilku kont żeby sobie pomóc w budowie swojego głównego. Osobiście uważam że to powinno być karane lecz w praktyce wychodzi na to że wielu zrobiło sobie z tego sposób na "życie" w grze.
   
 5. Jomacha

  Jomacha Książę

  Dołączył:
  05.12.2013
  Jest zakazane posiadanie kilku kont nas tym samym świecie... ergo korzystanie z nich w celu przysparzania korzyści innemu kontu jest takoż zakazane... ergo zgłaszaj takie przypadki do supportu, a nie będzie im odpuszczone.

  Co do mnie - skasowano mi konto na moja własną prośbę. Ot tak, po prostu. Wracając do gry zalozylam nowe, ale login na forum działał, wiec po co mnożyć byty...

  A zlodziejstwo nie jest zakazane regulaminem, ale to jeszcze nie znaczy, ze nie jest zlodziejstwem i juz.
   
 6. rotszild

  rotszild Hrabia

  Dołączył:
  29.05.2015
  No i tu dochodzimy do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji. Mówiąć wprost suport ma głęboko wy....e na zgłoszenia o treści koleś ma 10 kont trzepie na nich surkę a potem sprzedaje to pobierając punkty na jedno główne konto. Taki proceder naprzykład na C trwa w najlepsze od lat i nikt za to banana nie otrzymał..;)
   
 7. Jomacha

  Jomacha Książę

  Dołączył:
  05.12.2013
  Bo to nie zoo, żeby malpom banany rozdawać. Zglaszales?
   
 8. rotszild

  rotszild Hrabia

  Dołączył:
  29.05.2015
  Boże chroń mnie od małp...Tak zgłaszałem konkretny przypadek na C mam wymienić nick żeby było prościej? To jeden z setki takich cwaniaczków co dorobili się na lewych transakcjach.
   
 9. jan-maria-scyzoryk

  jan-maria-scyzoryk Książę

  Dołączył:
  12.06.2016
  W sumie to nawet całkiem niedawno się zastanawiałem skąd niektórzy mają tony surki na sprzedaż nie mając prawie jej produkcji u siebie. Nie wpadłem na to pewnie przez to, że jest to aż tak banalne.
   
 10. chudypiotrek

  chudypiotrek Baron

  Dołączył:
  14.11.2016
  Jak się nad tym zastanowić, to to nie jest takie banalne.
  Najpierw trzeba te dodatkowe konta rozwinąć do poziomu, który zapewni jakąś popularną surkę. Czyli minimum jakoś tak do postępowej.
   
 11. jan-maria-scyzoryk

  jan-maria-scyzoryk Książę

  Dołączył:
  12.06.2016
  Miałem na myśli ideę.

  Surkę można kupować i przerzucać, nie musisz być w wysokiej epoce.

  Całe szczęście, że traktuję to czasozabijaczowo, to musi być okrutne przeżycie mieć parcie i tak kombinować. W sumie to nie zazdraszczam.
   
 12. Jomacha

  Jomacha Książę

  Dołączył:
  05.12.2013
  Może jakbys ten nick wymienil w supporcie, byłoby im łatwiej, rzeczywiście. Pytam, bo ktoś ostatnio kazał mi zgłosić podobny przypadek, a na analogiczne pytanie odpowiedział, ze nie jest konfidentem... Czyli nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi - ciężko pracujesz, żeby zasłużyć na tą kategorię... :)
   
 13. jan-maria-scyzoryk

  jan-maria-scyzoryk Książę

  Dołączył:
  12.06.2016
  Ale nie mów, że nie jest fascynujące to, że społeczeństwo bardziej piętnuje tego kto donosi o kradzieży od samego złodzieja. 10000 lat ewolucji i krew w piach.
   
 14. rotszild

  rotszild Hrabia

  Dołączył:
  29.05.2015
  Wiesz co w tej grze dawno przestało panować coś takiego jak donosy i inne podobne określenia patologiczne które zapewne czerpiesz z podwórka. Tu każdy na każdego pisze zgłoszenia bo to element gry niestety, na mnie napisano tych zgłoszeń setki z czego udało im się wykręcić z 15 banów odkąd gram. Myślisz że po kilku latach grania zastanawiam się czy to byli konfidenci?? Nie myślę że byli poprostu sprytniejsi ode mnie i zgłośli mnie tak że na wiele miesięcy przyhamowało mi rozwój. A skoro ktoś uważał że nie grałem fer ,nie zgodnie z regulaminem to byłem nawiny że wczesniej nie zauważałem tego u innych ;P Teraz nie znoszę cwaniaczków i kombinatorów co krzyczą że ktoś oszukuje a sami jadą z pushem po bandzie i wytykają coś innym. Hipokryzja aż spływa po niektórych że się od niej lepią. Dlatego zastanawiam się co jest nie tak z tym przelewaniem surowcy na głowne konto i bezczelną sprzedażą tego na czacie, czy tak wolno czy nie bo znam wielu co to robią od lat i może sam bym taki proceder rozpoczął skoro to legalne..;/ Zastanawiam się droga Jomacho ile ty zgłoszeń napisałaś do suportu być może nawet zapracowałaś na to tak ładnie przez ciebie opisane miano...
   
  Ostatnio edytowane: 13.02.2018 o 09:05
 15. notronex

  notronex Rycerz

  Dołączył:
  24.07.2014
  Dzięki rotszild, napisałeś dokładnie to o co chodzi!
   
 16. Jomacha

  Jomacha Książę

  Dołączył:
  05.12.2013
  Gwoli scislosci, to nie ja siebie okreslilam tym mianem :) (zastanawiam sie, kiedy to do Ciebie dotrze...) Zgloszenia do supportu pisze tylko w swoich sprawach, bo jestem za leniwa, zeby odwalac robote za support, zwyczajnie. Zresztą, nasz support nie zasługuje na pomoc, nie szanuje ich i mam ich tam, gdzie oni mnie, czyli w bardzo głębokim... poważaniu.
   
 17. Jomacha

  Jomacha Książę

  Dołączył:
  05.12.2013
  To wciąż piętno socjalizmu, z mlekiem matki wyssane, jak mniemam. Oczywiście nikt mnie nie poprawi, ale mniemam takoż, że za zachodnią granicą nie mają takich dylematów, tam społeczeństwo zbudowane jest na donosicielstwie, stąd martwy poniekąd u nas punkt regulaminu traktujący o obowiązku donoszenia na współplemieńców.
   
 18. rotszild

  rotszild Hrabia

  Dołączył:
  29.05.2015
  No i tu dochodzimy do pewnej smutnej konkluzji, zostalem zgłoszony za "złe zachowanie na czacie" dostałem blokadę i możliwość odwołania się bo ktoś mnie zgłosił i uznał za niewłaściwe moje zachowanie. Ok i teraz idę się odwołać już któryś raz chyba jak gram w tą zamuloną grę i co mi odpisują? A no to samo co zawsze copy/paste znana regułka i koniec odwołania. Pytanie teraz jest takie jak to możliwe że ci zgłaszający mają większe prawa do atakowania cie i oceniania niż ci którzy potem muszą się oczyścić z tego błota przed wszechmocnym suporterem?? który nawet zakładam się o 1000pln nie przykłada się dokładnie do ocenienia tego zgłoszenia i wali bezmyślnie blokadę oraz zabiera niepotrzebnie czas graczowi na tłumaczenie za co ta blokada a w finale i tak jej nie zdejmuje bo żadne tłumaczenia w odwołaniu nie pomagają. O co tu kur chodzi? Po co ta opcja odwołaj się? Skoro i tak nikt się jeszcze nie odwolał od tego!!! Jak można wygrać z opresyjnym systemem? Ano nie da się więc opcja odwołania to wymyślona została chyba przez jakiegoś wyjątkowo wyrachowanego sadysty którego jedynym zamysłem było upokorzenie i upodlenie gracza w tak przykrej sytuacji.
   

Do góry