[Forum ogólne] Karne smoczki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13279

Guest
W związku z istniejącym tematem na forum dotyczącym udokumentowanych oszustw
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/zasady-dzialu-handel.15582/
jestem za dawaniem "karnych smoczków" dla płaczących na czacie bez względu na świat.
temat powstał 3 tygodnie temu, nie ma ani jednej skargi, jak to się zatem ma do oszczerst.
Co na to odpowiedzą członkowie załogi? Pozwalali na oczernianie, gdzie są dowody?
Jeśli tylko takie się pojawią, można anulować karnego smoczka!

Pierwszy karny smoczek:
Świat B gracz Polanin- 10:14: Polanin: UWAŻAJCIE na gracza apostrophos1!! przekrecił mnie na 80 pr!

Pięć karnych smoczków - ban!

Będzie to rodzaj obrony za niesłuszne oskarżenia, właściciel karnego smoczka ma szansę się go pozbyć dając dowody na oszustwo!

temat pushu zniknie: masz dowody że wymiana była niedotrzymana i wymieniający nie naruszają zasad gry, oszukujący ponosi karę.
W innym wypadku oczerniajacy niech też ją ponosi!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A co dostają osoby oczerniające oszukanych przez siebie na forum i do tego płaczące na czacie danego świata?
Smoczki zajęte, proponuje konkurs na jakieś zwierzątko, może warzywko?
 

DeletedUser13279

Guest
Oszukani mogą wnosić zażalenia w temacie podanym wyżej.
Jest jeden niuans:
Obsługa gry nie jest zobligowana do weryfikacji prawdziwości zamieszczanych zgłoszeń, a tym samym umieszczenie osoby na liście nie jest równoznaczne z potwierdzeniem zaistnienia opisane sytuacji.
Żadnej weryfikacji?
W tymże temacie, śmiem twierdzić, nikt nic nie wstawia, ponieważ wymiany są międzyświatowe, a autor tematu nic o nich nie mówi.
Natalia o Tobie to mam takie zdanie:
"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Do niedawna było wszystko na nie, teraz jest na tak bo mam fuchę!
 

DeletedUser11629

Guest
jak to się zatem ma do oszczerst.
Co na to odpowiedzą członkowie załogi? Pozwalali na oczernianie, gdzie są dowody?
Na jakie oczernianie? Jeśli wszyscy na ciebie plują, to przestań udawać, że pada deszcz, bo kłamstwo powtórzone 1000 razy nie staje się prawda.
 

DeletedUser13279

Guest
Jomacha - taki gracz nie istnieje na żadnym świecie.
Z duchoszczurami rozmowa jest nie równa, forum powinno dodawać nick w grze z automatu.
Może sam ujawnij swoje osiągnięcia! Nie bądź anonymous.
 

DeletedUser11629

Guest
Jomacha - taki gracz nie istnieje na żadnym świecie.
Z tobą rozmowa jest nie równa, forum powinno dodawać nick w grze z automatu.
Może sam ujawnij swoje osiągnięcia! Nie bądź anonymous.
Ależ proszę uprzejmie, mój nick w grze to Finkadel, nie mam nic do ukrycia, złodzieju pyrków :) Poszukaj u siebie w PC, na pewno mnie znajdziesz :)
 

DeletedUser13279

Guest
Wyglada jakby już banika się zaliczyło, bo marny dorobek na tyle lat z grą!
 

DeletedUser11629

Guest
Wyglada jakby już banika się zaliczyło, bo marny dorobek na tyle lat z grą!
Na ten cały rok i pół, przez które gram na tym koncie? :)
Już pomijam, że nie wiem, który świat oglądałeś, ale nie, banika nie zaliczyłam :)
 

DeletedUser13279

Guest
no tak to się lekko pisze!
na forum konto założyłam 2013-2014, na tym koncie gram półtora, a co przez 3 lata robiłam? sama nie wiem

Na ten cały rok i pół, przez które gram na tym koncie? :)
To wygląda, że ma się jeszcze inne lub z innych zrobiło się przerzutki.
 

DeletedUser11629

Guest
no tak to się lekko pisze!
na forum konto założyłam 2013-2014, na tym koncie gram półtora, a co przez 3 lata robiłam? sama nie wiem

Na ten cały rok i pół, przez które gram na tym koncie? :)
To wygląda, że ma się jeszcze inne lub z innych zrobiło się przerzutki.
Ja tam się przed złodziejem tłumaczyć nie będę, bo nie mam z czego.

O, właśnie, tak mi kiepsko idzie, bo sami złodzieje na tym świecie, skaranie boskie z nimi, pyrki mi zabierają w swoje perły i jak mam się rozwijać? A suport jak coś z tym chce wreszcie zrobić, to jeszcze złodziej pyszczy bezczelnie, że go oczerniają!
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Natalia o Tobie to mam takie zdanie:
"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Do niedawna było wszystko na nie, teraz jest na tak bo mam fuchę!

A ja ciebie zaskoczę, się ciesze że wykorzystaliście możliwość, dla mnie takie oszukiwanie nie jest problemem.
Sądziłam jedynie że honor złodzieja posiadacie z kolegą, że świadomie to robiliście i robicie, że wykorzystujecie system z pełną krasą! A tak nie jest, w całym tym temacie smoczek dla Pana, pielucha dla kolegi, zmierzcie się z swoim dziełem.

Zawsze pisałam, co jak co ale hipokryzji to nie znoszę.
 

DeletedUser16730

Guest
na forum konto założyłam 2013-2014, na tym koncie gram półtora, a co przez 3 lata robiłam? sama nie wiem

Na ten cały rok i pół, przez które gram na tym koncie? :)
To wygląda, że ma się jeszcze inne lub z innych zrobiło się przerzutki.

Głodnemu to zawsze chleb na myśli, a proste zwykłe rzeczy są poza granicami abstrakcji.

10) Kasacja konta
Konto na świecie gry może zostać usunięte po trwającej 30 dni nieaktywności. Niewykorzystane Diamenty pozostają powiązane z daną nazwą Użytkownika i nie zostają usunięte, za wyjątkiem sytuacji całkowitego skasowania konta przez Użytkownika lub na jego życzenie.

Można zwyczajnie założyć konto i przestać grać, a po jakimś czasie znowu zachcieć grać i założyć kolejne pisząc na forum z pierwszego. Ale to zbyt trudne do wymyślenia. Złodziej widzi wszędzie złodziejstwo bo sądzi wszystkich wg własnych wartości.
 

DeletedUser13279

Guest
A ja ciebie zaskoczę, się ciesze że wykorzystaliście możliwość, dla mnie takie oszukiwanie nie jest problemem.
Sądziłam jedynie że honor złodzieja posiadacie z kolegą, że świadomie to robiliście i robicie, że wykorzystujecie system z pełną krasą! A tak nie jest, w całym tym temacie smoczek dla Pana, pielucha dla kolegi, zmierzcie się z swoim dziełem.

Zawsze pisałam, co jak co ale hipokryzji to nie znoszę.

Zrobiłem sobie screena na przyszłość!

Pojadę z grubej kreski!
Jeśli tylko przedstawisz dowody, że naruszyłem regulamin gry, proszę o usunięcie moich kont.
Jeśli nie, to jakim prawem nazywasz mnie złodziejem!
 

DeletedUser222

Guest
10) Kasacja konta
Konto na świecie gry może zostać usunięte po trwającej 30 dni nieaktywności. Niewykorzystane Diamenty pozostają powiązane z daną nazwą Użytkownika i nie zostają usunięte, za wyjątkiem sytuacji całkowitego skasowania konta przez Użytkownika lub na jego życzenie.
A to w sumie ciekawe, grałem na początku św.A, jakoś 2012-13, o ile mnie pamięć nie myli, nie logowałem się przez dobre 4-5 lat, teraz postanowiłem sobie trochę odświeżyć grę i pykam na H, a konto na A nadal istnieje w niezmienionym stanie ;)
Jeśli kilka lat nieaktywności nie usuwa konta, to co w takim razie usuwa? :D
 

DeletedUser16730

Guest
Jeśli kilka lat nieaktywności nie usuwa konta, to co w takim razie usuwa?

To tylko domysł na podstawie obserwacji. Dwa razy zaczynałem i kilka razy na altach, wszystkie konta się usunęły. Z kolei tak jak piszesz są konta przez dłuższy czas nieaktywne i stoją nieruszone. Dla mnie to wygląda jakby fakt, że są postawione perły zabezpieczał te konta przed przepadnięciem.
 

DeletedUser13279

Guest
09:36: Algrazis2: zimnyyyyyyy - OSZUST - nie róbcie z nim żadnych wymian i handlu - oszukuje!

następny karny smoczek dla:
Świat B - Algrazis2.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13279

Guest
17:24: DajMiTam: UWAGA na gracza Ts1982 - oszust, odradzam wszelkie interesy

Swiat B - DajMiTam.
 

DeletedUser13279

Guest
No widzisz tu już są trzy a na czarnej liście nie ma nikogo.
Teraz pytanie, kto oszukuje?
 

DeletedUser14806

Guest
A co dostają osoby oczerniające oszukanych przez siebie na forum i do tego płaczące na czacie danego świata?
Smoczki zajęte, proponuje konkurs na jakieś zwierzątko, może warzywko?

Zgłaszam Karne Świnki jako kara
 

DeletedUser16730

Guest
No widzisz tu już są trzy a na czarnej liście nie ma nikogo.
Teraz pytanie, kto oszukuje?

Widzisz, od kiedy zacząłeś robić szum tutaj w związku z tymi "oszczerstwami" na B w wolnych chwilach poczytałem sobie czat na tym serwerze. Masz kilku znajomych których chcesz bronić i kiedy się pisze, że oszukali wpadasz i piszesz, że to oszczerstwa. Ale jest też druga strona medalu, kiedy chodzi o innych wtedy aktywujesz się na czacie pisząc, że trzeba mieć pusto w mózgu żeby wymieniać tyle (że dużo) PR nie sprawdzając miasta czy ktoś może tyle mieć na stanie.
Z jednej strony bronisz oszustów, a z drugiej piszesz, że oszukani są idiotami. Strasznie wybiórcza ta Twoja "sprawiedliwość".

A co do oszczerstw i kandydata numer 2 nie histeryzuj bo takie opinie nie biorą się z kosmosu.

https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/tawerna-forumowa.15500/

83164744768614086128.png
 

DeletedUser13279

Guest
wklejaj dowody, bo to inaczej pomówienia z palca wyssane!
może byś chciał bym tak pisał, ale tego nie robię jak masz dowód to wklej.
 

DeletedUser16730

Guest
wklejaj dowody, bo to inaczej pomówienia z palca wyssane!

Skala przypadku świadczy o braku przypadku, a to co robisz to zwykła kampania wybielania siebie.
Problem w tym, że źle kombinujesz bo im więcej o tym piszesz tym bardziej wszyscy o tym wiedzą, jakbyś siedział cicho to by w końcu ucichło, oczywiście zakładając, że zaczynasz uczciwą grę.
 
Do góry